У Запоріжжі СБУ затримала диверсантів, які готували теракт на залізниці (фото, відео)

У рамках заходів з охорони стратегічно важливих об’єктів співробітники СБУ затримали двох диверсантів, які планували підірвати залізничну колію на ділянці «станція ім. А.Алімова» — «Запоріжжя-2».
Встановлено, що двоє зловмисників прибули до Запоріжжя на початку лютого ц.р. Вони
Украина: http://divannaya-sotnya.com.ua/
підшукали собі тимчасове помешкання та розпочали підготовку до вчинення диверсії. Ціллю диверсантів була колія Придніпровської залізниці, розташована вздовж житлового сектору.
У ході спецоперації СБУ запобігла диверсії та затримала зловмисників, коли ті встановили на колії гальмівний пристрій та вклали в нього гранату — повідомляє прес-служба СБУ.

Украина: http://divannaya-sotnya.com.ua/
Під час обшуку орендованої зловмисниками квартири оперативники вилучили гранати із запалами, три тротилові шашки (вагою 400 грамів кожна), план-схему міста, карти з позначками автомобільних та залізничних доріг Запоріжжя.
Слідчими розпочато кримінальне провадження за ст.ст.15,113 (закінчений замах на диверсію) Кримінального кодексу України.

Украина: http://divannaya-sotnya.com.ua/
Двома днями раніше СБУ попередила вибух на Одеській залізниці. Служба безпеки України продовжує здійснювати упереджувальні антитерористичні та антидиверсійні заходи.

відео: www.youtube.com/watch?v=HEiHonSYymM&feature=youtu.be

Дата публикации:

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.