Ватажок "лнр" одужав за молитовної підтримки радника СБУ юрія тандіта?

Так виглядає людина, яка за розвідданими Головного Управління Розвідки Міноборони України, отримала несумісні з життям поранення. Занадто, аж підозріло, живий як для мерця.
ukr.obozrevatel.com/society/90637-pokazav-lichko-zyavilisya-fotografii-plotnitskogo-bez-okulyariv.htm

Блог пользователя  slavabanderi: Ватажок лнр одужав за молитовної підтримки радника СБУ юрія тандіта?

А може ватажка «лнр» радник СБУ юрій тандіт врятував — своїми співчуттями і молитвами? Поставив терориста на ноги. Одним лише словом животворящім…

Нагадаю, 6 серпня ефірі «112 Україна» тандіт висловив щирі співчуття ватажку т.зв. «лнр» ігорю плотницькому, машину якого підірвали у Луганську.

Сказав, що співчуває йому як людині, котра постраждала. Шанобливо та з сумом у голосі, ледь не пускаючи сльозу, назвав його по імені і по-батькові — «Игорь Венедиктович».

На хронометражі — починаючи з 1 хв. 00 сек, дослівно:
«Я могу ПОСОЧУВСТВОВАТЬ тем людям, которые находятся в тяжелом состоянии, в том числе и ЕМУ (тобто плотницькому) как человеку». 112.ua/video/pokushenie-na-plotnickogo-v-luganske-podorvali-mashinu-lidera-lnr-kommentariy-tandita-206373.html

При цьому тандіт тяжко зітхає. Психоемоційний стан, глибина переживань радника глави СБУ чітко засвідчують, що інцидент з підривом автівки плотницького став для нього особистим трауром, душевною травмою.

І якщо тоді тандіт йому настільки щиро співчував, то зараз, за логікою, має так само щиро радіти і дякувати Богові, що ігор венедиктович живий і здоровий. Хіба ні?
Блог пользователя  slavabanderi: Ватажок лнр одужав за молитовної підтримки радника СБУ юрія тандіта?

Дата публикации:

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.