avatar
Рейтинг
+0.16
Сила
0.40

Публикации

Америка готова застосовувати силу.

Блог пользователя Роман Франкович Мамчур: Америка готова застосовувати силу.

Публікацію підготовив Роман Шуховський

Бомбардування США військової бази в Сирії, з якої було завдано хімічну атаку режимом Асада по мирному населенню, різко змінило розстановку сил не тільки на Близькому Сході.


Але в Білому домі звикли все перевіряти. Тим більше, сказане Путіним. Супутникові знімки чітко зафіксували, звідки була
Читать дальше

Історія розвалу і відродження Армії України.

Блог пользователя Роман Франкович Мамчур: Історія розвалу і відродження Армії України.
Публікацію підготовив Роман Шуховський.
Після розпаду СРСР Україна отримала прекрасну армію — три дуже сильних військових округа другого стратегічного ешелону і три повітряні армії (не рахуючи потужного арсеналу стратегічних ядерних сил), загальна чисельність — близько 800 тисяч чоловік. Війська були оснащені величезною кількістю
Читать дальше

БІй тривав лише 25 секунд,українка Олена Колесник відправила в технічний нокаут росіянку.

Блог пользователя Роман Франкович Мамчур: БІй тривав лише 25 секунд,українка Олена Колесник відправила в технічний нокаут росіянку.

Українка Олена Колесник відправила в технічний нокаут росіянку Тетяну Портнову і здобула приголомшливу перемогу, п'яту за рахунком на професійному рингу в змішаних єдиноборствах (ММА).

Журналісти повідомляють, що бій тривав лише 25 секунд — після початку поєдинку українка пішла в стрімку атаку і завдала серію точних ударів в голову і корпус
Читать дальше

Российская армия больше не способна выполнять боевые задачи.

Блог пользователя Роман Франкович Мамчур: Российская армия больше не способна выполнять боевые задачи
Российская армия больше не способна выполнять боевые задачи, зачем ей Украина.Публікацію підготовив Роман Шуховський

Прем’єра програми Саакашвілі «Інша Україна» 5 квітня о 21:30 в ефірі телеканалу ZIK .

Блог пользователя Роман Франкович Мамчур: Прем’єра програми Саакашвілі «Інша Україна» 5 квітня о 21:30 в ефірі телеканалу ZIK .

5 квітня о 21:30 в ефірі телеканалу ZIK відбудеться прем'єра політичного ток-шоу «Інша Україна» виробництва продакшену «Укрмедіапростір», ведучим якого став екс-президент Грузії та колишній голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі

Про це повідомляє прес-служба каналу.«У середу, 5 квітня, на ZIKу вийде моя
Читать дальше

Міхеїл Саакашвілі на антиолігархічному виступі на з'їзді Європейської Народної партії на Мальті.

Блог пользователя Роман Франкович Мамчур: Міхеїл Саакашвілі на антиолігархічному виступі на з'їзді Європейської Народної партії на Мальті.

Антиолігархічний виступ на з'їзді Європейської Народної партії на Мальті, в присутності десятків голів держав і урядів та тисячі делегатів: «Наші народи ніколи не примириться з захопленням нашої країни олігархами і купкою ворогів демократії».


Я також зустрівся з комісаром ЄС з питань розширення, Клаусом Ханном, від якого значною мірою
Читать дальше

Михеїл Саакашвілі стане ведучим авторської програми «Інша Україна» на телеканалі ZIK.

Екс-голова обласної ради Одещини, лідер партії «Рух нових сил» Михеїл Саакашвілі стане ведучим авторської програми на телеканалі ZIK. Михеїл Саакашвілі буде вести авторську програму Блог пользователя Роман Франкович Мамчур: Михеїл Саакашвілі стане ведучим авторської програми «Інша Україна» на телеканалі ZIK.щосереди о 21:30, пишуть Патріоти України з посиланням на Інформатор.

Частина команди грузинського політика відтепер працюватиме у студії телеканалу ZIK та
Читать дальше

Предложение Михаила Саакашвили правительству США- провести расследование финансовых преступлений украинских чиновников.

Блог пользователя Роман Франкович Мамчур: Предложение Михаила Саакашвили правительству США- провести расследование финансовых преступлений украинских чиновников.

Новая администрация Трампа, Конгресс и Сенат США готовятся расследовать системную коррупцию украинской власти. Об этом пишет американское издание PRNEWSCHANNEL, передает сегодня Gazeta.ua.
Читать дальше

Виступ 45 президента США. перед Конгресом.

Блог пользователя Роман Франкович Мамчур: Виступ 45 президента США. перед Конгресом.

Найбільше в дебютному щорічному посланні Трампа вразили не зміст, а форма виступу 45 президента США. А саме той спокій і умиротворююча тональність, з якою Трамп більше години без папірця виступав перед Конгресом.
Читать дальше

ДФС.Справа Романа Насірова.Андрій Сайчук: Було багато жартів, що бізнесмени втішилися цій історії з паном Романом Насіровим. Із урядовців, мабуть, найбільше радіє міністр фінансів Олександр Данилюк, у якого були дуже непрості стосунки з Насіровим, зокрема через гальмування фіскальної служби Насіровим.

Ілля Несходовський: Олександр Данилюк вже прокоментував свою позицію у Фейсбуці. Щодо Насірова, ми говоримо про кримінальну справу, а не про питання незадовільності його роботи.

За два роки роботи у ДФС Насіров не раз порушував закон, і навіть за дуже скромними підрахунками, наніс державі Україна збитки більш ніж
Читать дальше

Винахід українського школяра, один кіловат за три копійки .

Блог пользователя Роман Франкович Мамчур: Винахід українського школяра, один кіловат за три копійки .

Один кіловат за три копійки: українського школяра в США визнали генієм і присудили стипендію за його винахід.
Пере­мігши в націо­наль­ному етапі між­на­ро­дного кон­курсу науково-технічної твор­чо­сті шко­ля­рів Intel ISEF 2015, деся­ти­кла­сник із Оле­ксан­дрії (Кіро­во­град­ська область) Самуїл Кру­гляк отри­мав право взяти участь в
Читать дальше

Розповідь про солдата, Ян Осока "Людина нуля".У нього ВИХОДИЛО ПЕРЕМАГАТИ.

Блог пользователя Роман Франкович Мамчур: Розповідь про солдата, Ян Осока Людина нуля.У нього ВИХОДИЛО ПЕРЕМАГАТИ.

Це буде незвичайна розповідь, тому що Воїн, про якого я розкажу, сам по собі був незвичайним, це було справжнє Хоробре Серце нашої нації, природжений боєць та патріот, який пішов добровольцем та був прижиттєвою легендою серед тих, хто його знав, та хто мав честь воювати поруч.

Андрій Володимирович Сірченко його ім'я. «Примус» його позивний.
Читать дальше

"Укроборонпром" представив на виставці IDEX - 2017 концепт легкого багатоцільового ударного вертольота КТ- 112ud.

Блог пользователя Роман Франкович Мамчур: Укроборонпром представив на виставці IDEX - 2017 концепт легкого багатоцільового ударного вертольота КТ- 112ud.

У рамках міжнародної виставки озброєння IDEX — 2017 в Абу-Дабі (ОАЕ) що входить до складу «Укроборонпрома» компанія «Укрінмаш» представила концепт нового багатофункціонального ударного вертольота КТ- 112ud. Модель є поліпшеною версією вертольота КТ- 112 «Кадет», розробленого українським КБ «Вертикаль».

Новинка укомплектована двома двигунами
Читать дальше

Серед тисяч експонатів з 50 країн, представлених на IDEX-2017, саме український «Фантом» увійшов до Топ-5 виставки.

Блог пользователя Роман Франкович Мамчур: Серед тисяч експонатів з 50 країн, представлених на IDEX-2017, саме український «Фантом» увійшов до Топ-5 виставки.

Найбільша виставка зброї у світі відбулася в Об’єднаних Арабських Еміратах у виставковому центрі ADNEC у місті Абу-Дабі.Генеральний директор Державного концерну “Укроборонпром” Роман Романов зазначив, розробники зброї у всьому світі мають винести з конфлікту на Донбасі важливі уроки.


Український безпілотний мінібронетранспортер «Фантом»
Читать дальше

Торгівля з окупованими територіями - це війна проти себе. Про це в інтерв'ю Gazeta.ua сказав Андрій Іллєнко, народний депутат.

Блог пользователя Роман Франкович Мамчур: Торгівля з окупованими територіями - це війна проти себе. Про це в інтерв'ю Gazeta.ua сказав Андрій Іллєнко, народний депутат.

«Це чистої води політика проти наших національних інтересів. Даємо гроші для підтримки окупаційного режиму. За них купують боєприпаси і платять найманцям, які вбивають наших солдат. Але не робимо нічого, щоб якось модернізувати свою енергосистему», — зауважив він.

Підприємства на окупованій території платять «данину» бойовикам, каже
Читать дальше