avatar
Рейтинг
+0.12
Сила
0.30

Публикации

Виступ 45 президента США. перед Конгресом.

Блог пользователя Роман Франкович Мамчур: Виступ 45 президента США. перед Конгресом.

Найбільше в дебютному щорічному посланні Трампа вразили не зміст, а форма виступу 45 президента США. А саме той спокій і умиротворююча тональність, з якою Трамп більше години без папірця виступав перед Конгресом.
Читать дальше

ДФС.Справа Романа Насірова.Андрій Сайчук: Було багато жартів, що бізнесмени втішилися цій історії з паном Романом Насіровим. Із урядовців, мабуть, найбільше радіє міністр фінансів Олександр Данилюк, у якого були дуже непрості стосунки з Насіровим, зокрема через гальмування фіскальної служби Насіровим.

Ілля Несходовський: Олександр Данилюк вже прокоментував свою позицію у Фейсбуці. Щодо Насірова, ми говоримо про кримінальну справу, а не про питання незадовільності його роботи.

За два роки роботи у ДФС Насіров не раз порушував закон, і навіть за дуже скромними підрахунками, наніс державі Україна збитки більш ніж
Читать дальше

Винахід українського школяра, один кіловат за три копійки .

Блог пользователя Роман Франкович Мамчур: Винахід українського школяра, один кіловат за три копійки .

Один кіловат за три копійки: українського школяра в США визнали генієм і присудили стипендію за його винахід.
Пере­мігши в націо­наль­ному етапі між­на­ро­дного кон­курсу науково-технічної твор­чо­сті шко­ля­рів Intel ISEF 2015, деся­ти­кла­сник із Оле­ксан­дрії (Кіро­во­град­ська область) Самуїл Кру­гляк отри­мав право взяти участь в
Читать дальше

Розповідь про солдата, Ян Осока "Людина нуля".У нього ВИХОДИЛО ПЕРЕМАГАТИ.

Блог пользователя Роман Франкович Мамчур: Розповідь про солдата, Ян Осока Людина нуля.У нього ВИХОДИЛО ПЕРЕМАГАТИ.

Це буде незвичайна розповідь, тому що Воїн, про якого я розкажу, сам по собі був незвичайним, це було справжнє Хоробре Серце нашої нації, природжений боєць та патріот, який пішов добровольцем та був прижиттєвою легендою серед тих, хто його знав, та хто мав честь воювати поруч.

Андрій Володимирович Сірченко його ім'я. «Примус» його позивний.
Читать дальше

"Укроборонпром" представив на виставці IDEX - 2017 концепт легкого багатоцільового ударного вертольота КТ- 112ud.

Блог пользователя Роман Франкович Мамчур: Укроборонпром представив на виставці IDEX - 2017 концепт легкого багатоцільового ударного вертольота КТ- 112ud.

У рамках міжнародної виставки озброєння IDEX — 2017 в Абу-Дабі (ОАЕ) що входить до складу «Укроборонпрома» компанія «Укрінмаш» представила концепт нового багатофункціонального ударного вертольота КТ- 112ud. Модель є поліпшеною версією вертольота КТ- 112 «Кадет», розробленого українським КБ «Вертикаль».

Новинка укомплектована двома двигунами
Читать дальше

Серед тисяч експонатів з 50 країн, представлених на IDEX-2017, саме український «Фантом» увійшов до Топ-5 виставки.

Блог пользователя Роман Франкович Мамчур: Серед тисяч експонатів з 50 країн, представлених на IDEX-2017, саме український «Фантом» увійшов до Топ-5 виставки.

Найбільша виставка зброї у світі відбулася в Об’єднаних Арабських Еміратах у виставковому центрі ADNEC у місті Абу-Дабі.Генеральний директор Державного концерну “Укроборонпром” Роман Романов зазначив, розробники зброї у всьому світі мають винести з конфлікту на Донбасі важливі уроки.


Український безпілотний мінібронетранспортер «Фантом»
Читать дальше

Торгівля з окупованими територіями - це війна проти себе. Про це в інтерв'ю Gazeta.ua сказав Андрій Іллєнко, народний депутат.

Блог пользователя Роман Франкович Мамчур: Торгівля з окупованими територіями - це війна проти себе. Про це в інтерв'ю Gazeta.ua сказав Андрій Іллєнко, народний депутат.

«Це чистої води політика проти наших національних інтересів. Даємо гроші для підтримки окупаційного режиму. За них купують боєприпаси і платять найманцям, які вбивають наших солдат. Але не робимо нічого, щоб якось модернізувати свою енергосистему», — зауважив він.

Підприємства на окупованій території платять «данину» бойовикам, каже
Читать дальше

В Раді не виходить достукатися. Ми вам допоможемо, ми вийдемо на рейки, ми почнемо зупиняти ешелон за ешелоном.

Блог пользователя Роман Франкович Мамчур: В Раді не виходить достукатися. Ми вам допоможемо, ми вийдемо на рейки, ми почнемо зупиняти ешелон за ешелоном.

Вугілля коштує 400-600 грн, тут Ахметов продає кожному, хто вмикає світло, за ціною 1800 грн — Єгор Соболєв
Читать дальше

Дата публикации:

Сьогодні набув чинності надзвичайний стан в енергетиці України.

Блог пользователя Роман Франкович Мамчур: Сьогодні набув чинності надзвичайний стан в енергетиці України.

Сьогодні набув чинності надзвичайний стан в енергетиці України. Саме поняття “надзвичайний стан в енергетиці” не має підґрунтя на законодавчому рівні.
Читать дальше

Українці проявили дива мужності. Мало хто у світі сьогодні може так.

Блог пользователя Роман Франкович Мамчур: Українці проявили дива мужності. Мало хто у світі сьогодні може так.

Чи потрібна економічна блокада тимчасово окупованих територій, чому треба запроваджувати воєнний стан, що може бути альтернативою Мінським угодам — в інтерв'ю Gazeta.ua розповідає народний депутат Андрій Іллєнко.
Читать дальше

Куди задіяти Е-ДЕКЛАРАЦІЇ - "Грошей немає. Все є. Ресурс є. Голови є. Грошей немає", - про можливість створення ядерної бомби.

Блог пользователя Роман Франкович Мамчур: Куди задіяти Е-ДЕКЛАРАЦІЇ - Грошей немає. Все є. Ресурс є. Голови є. Грошей немає, - про можливість створення ядерної бомби.

В України може бути можливість завдати ядерний удар. Попри без'ядерний статус країни, на теренах України могли залишитися ядерні бомби. Їхня потужність настільки велика, що може буквально перетворити ворога на «ядерну пустелю», йдеться в сюжеті програми Гроші.
Читать дальше

Україна поверне ядерний потенціал.

Блог пользователя Роман Франкович Мамчур: Україна поверне ядерний потенціал.

В українському парламенті вже зареєстрований законопроект, який дозволить Україні цілком законно вийти із Договору про нерозповсюдження ядерної зброї від 1 липня 1968 року.
Читать дальше

Волонтери зняли для Євосоюзу відеоролик про гібридну війну, щоб пояснити їм, що ж насправді відбувається в нашій країні.

Блог пользователя Роман Франкович Мамчур: Волонтери зняли для Євосоюзу відеоролик про гібридну війну, щоб пояснити їм, що ж насправді відбувається в нашій країні.

Відео знято спеціально для європейців, щоб пояснити їм, що ж насправді відбувається в нашій країні.
Читать дальше

Сергій Тарута -"Я зупинив "Новоросію". Без мене здали б Маріуполь".

Блог пользователя Роман Франкович Мамчур: Сергій Тарута -Я зупинив Новоросію. Без мене здали б Маріуполь.

Олігарх запевнив, що Донеччина у 2014-му році була не під негласним керівництвом Ахметова, а Олександра Януковича, сина тодішнього президента.Україна як голова Радбезу ООН повинна вимагати введення миротворців у зону АТО. Так заявляє екс-губернатор Донеччини Сергій Тарута. Він вважає, що саме це зразу б вирішило проблему. Хоча чимало
Читать дальше

О. Бісмарк "Ворог іде туди де програє вчитель і священник".

Блог пользователя Роман Франкович Мамчур: О. Бісмарк Ворог іде туди де програє вчитель і священник.

О. Бісмарк «Ворог іде туди де програє вчитель і священник».

Чорнобиль для медиків та ліквідаторів приніс багато жахливих хворіб і смертей, але суспільство все менше піднімає цю проблему. Цього тижня мені довелося ходити по кабінетах лікарів з мамою, яка 50 років відпрацювали медсестрою. Працювала в м. Прип'ять після аварії на Чорнобильській
Читать дальше