avatar
Рейтинг
+0.16
Сила
0.40

Публикации

Возмездие. Российский контрактник, ветеран «украинской командировки 2014», опознанный в 2015 году, разбился насмерть в случайном ДТП.

Блог пользователя Роман Франкович Мамчур: Возмездие. Российский контрактник, ветеран «украинской командировки 2014», опознанный в 2015 году, разбился насмерть в случайном ДТП.
Возмездие. Российский контрактник, ветеран «украинской командировки 2014», опознанный в 2015 году, разбился насмерть в случайном ДТП.

В материалах InformNapalm неоднократно отмечалось, что карма рано или поздно настигает российских военных преступников, которые участвовали в необъявленных и подлых войнах. Так, еще в ноябре 2014 года в одной из
Читать дальше

Пізнані артилеристи 74-ої бригади ВС РФ, що воювала на Донбасі.

Пізнані артилеристи 74-ої бригади ВС РФ, що воювала на Донбасі.
Ідентифіковані чергові військові злочинці — артилеристи із складу тактичної групи 74-й ОМСБр Збройних сил Росії, що воювала на Донбасі в 2014 році.

Блог пользователя Роман Франкович Мамчур: Пізнані артилеристи 74-ої бригади ВС РФ, що воювала на Донбасі.

Блог пользователя Роман Франкович Мамчур: Пізнані артилеристи 74-ої бригади ВС РФ, що воювала на Донбасі.
Інфографіка.
Виходячи з раніше здобутих даних «українських відряджень» БТГр юргинской бригади, у тому числі квітневій
Читать дальше

Америка готова застосовувати силу.

Блог пользователя Роман Франкович Мамчур: Америка готова застосовувати силу.

Публікацію підготовив Роман Шуховський

Бомбардування США військової бази в Сирії, з якої було завдано хімічну атаку режимом Асада по мирному населенню, різко змінило розстановку сил не тільки на Близькому Сході.


Але в Білому домі звикли все перевіряти. Тим більше, сказане Путіним. Супутникові знімки чітко зафіксували, звідки була
Читать дальше

Історія розвалу і відродження Армії України.

Блог пользователя Роман Франкович Мамчур: Історія розвалу і відродження Армії України.
Публікацію підготовив Роман Шуховський.
Після розпаду СРСР Україна отримала прекрасну армію — три дуже сильних військових округа другого стратегічного ешелону і три повітряні армії (не рахуючи потужного арсеналу стратегічних ядерних сил), загальна чисельність — близько 800 тисяч чоловік. Війська були оснащені величезною кількістю
Читать дальше

БІй тривав лише 25 секунд,українка Олена Колесник відправила в технічний нокаут росіянку.

Блог пользователя Роман Франкович Мамчур: БІй тривав лише 25 секунд,українка Олена Колесник відправила в технічний нокаут росіянку.

Українка Олена Колесник відправила в технічний нокаут росіянку Тетяну Портнову і здобула приголомшливу перемогу, п'яту за рахунком на професійному рингу в змішаних єдиноборствах (ММА).

Журналісти повідомляють, що бій тривав лише 25 секунд — після початку поєдинку українка пішла в стрімку атаку і завдала серію точних ударів в голову і корпус
Читать дальше

Российская армия больше не способна выполнять боевые задачи.

Блог пользователя Роман Франкович Мамчур: Российская армия больше не способна выполнять боевые задачи
Российская армия больше не способна выполнять боевые задачи, зачем ей Украина.Публікацію підготовив Роман Шуховський

Прем’єра програми Саакашвілі «Інша Україна» 5 квітня о 21:30 в ефірі телеканалу ZIK .

Блог пользователя Роман Франкович Мамчур: Прем’єра програми Саакашвілі «Інша Україна» 5 квітня о 21:30 в ефірі телеканалу ZIK .

5 квітня о 21:30 в ефірі телеканалу ZIK відбудеться прем'єра політичного ток-шоу «Інша Україна» виробництва продакшену «Укрмедіапростір», ведучим якого став екс-президент Грузії та колишній голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі

Про це повідомляє прес-служба каналу.«У середу, 5 квітня, на ZIKу вийде моя
Читать дальше

Міхеїл Саакашвілі на антиолігархічному виступі на з'їзді Європейської Народної партії на Мальті.

Блог пользователя Роман Франкович Мамчур: Міхеїл Саакашвілі на антиолігархічному виступі на з'їзді Європейської Народної партії на Мальті.

Антиолігархічний виступ на з'їзді Європейської Народної партії на Мальті, в присутності десятків голів держав і урядів та тисячі делегатів: «Наші народи ніколи не примириться з захопленням нашої країни олігархами і купкою ворогів демократії».


Я також зустрівся з комісаром ЄС з питань розширення, Клаусом Ханном, від якого значною мірою
Читать дальше

Михеїл Саакашвілі стане ведучим авторської програми «Інша Україна» на телеканалі ZIK.

Екс-голова обласної ради Одещини, лідер партії «Рух нових сил» Михеїл Саакашвілі стане ведучим авторської програми на телеканалі ZIK. Михеїл Саакашвілі буде вести авторську програму Блог пользователя Роман Франкович Мамчур: Михеїл Саакашвілі стане ведучим авторської програми «Інша Україна» на телеканалі ZIK.щосереди о 21:30, пишуть Патріоти України з посиланням на Інформатор.

Частина команди грузинського політика відтепер працюватиме у студії телеканалу ZIK та
Читать дальше

Предложение Михаила Саакашвили правительству США- провести расследование финансовых преступлений украинских чиновников.

Блог пользователя Роман Франкович Мамчур: Предложение Михаила Саакашвили правительству США- провести расследование финансовых преступлений украинских чиновников.

Новая администрация Трампа, Конгресс и Сенат США готовятся расследовать системную коррупцию украинской власти. Об этом пишет американское издание PRNEWSCHANNEL, передает сегодня Gazeta.ua.
Читать дальше

Виступ 45 президента США. перед Конгресом.

Блог пользователя Роман Франкович Мамчур: Виступ 45 президента США. перед Конгресом.

Найбільше в дебютному щорічному посланні Трампа вразили не зміст, а форма виступу 45 президента США. А саме той спокій і умиротворююча тональність, з якою Трамп більше години без папірця виступав перед Конгресом.
Читать дальше

ДФС.Справа Романа Насірова.Андрій Сайчук: Було багато жартів, що бізнесмени втішилися цій історії з паном Романом Насіровим. Із урядовців, мабуть, найбільше радіє міністр фінансів Олександр Данилюк, у якого були дуже непрості стосунки з Насіровим, зокрема через гальмування фіскальної служби Насіровим.

Ілля Несходовський: Олександр Данилюк вже прокоментував свою позицію у Фейсбуці. Щодо Насірова, ми говоримо про кримінальну справу, а не про питання незадовільності його роботи.

За два роки роботи у ДФС Насіров не раз порушував закон, і навіть за дуже скромними підрахунками, наніс державі Україна збитки більш ніж
Читать дальше

Винахід українського школяра, один кіловат за три копійки .

Блог пользователя Роман Франкович Мамчур: Винахід українського школяра, один кіловат за три копійки .

Один кіловат за три копійки: українського школяра в США визнали генієм і присудили стипендію за його винахід.
Пере­мігши в націо­наль­ному етапі між­на­ро­дного кон­курсу науково-технічної твор­чо­сті шко­ля­рів Intel ISEF 2015, деся­ти­кла­сник із Оле­ксан­дрії (Кіро­во­град­ська область) Самуїл Кру­гляк отри­мав право взяти участь в
Читать дальше