Хабарник Яценюк відповість за всі злочини проти українського народу!

Печерський районний суд, за сприянням народного депутата Сергія Капліна, скасував постанову слідчого Генеральної прокуратури, про закриття кримінального провадження щодо отримання екс-прем’єром Арсенієм Яценюком хабаря в розмірі трьох мільйонів доларів за призначення В. Іщука генеральним директором Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення та відновив проведення досудового розслідування.
Кримінальне провадження безпідставно було закрито генеральною прокуратурою, напередодні відставки уряду Яценюка 13.04.2016 року. Судом було визнано, що матеріали кримінального провадження та зміст вказаної постанови ГПУ беззаперечно свідчать про недотримання органом досудового розслідування вимог закону щодо всебічного, повного і неупередженого дослідження всіх обставин кримінального провадження. Слідчий жодним чином не обґрунтував з яких підстав прийняв до уваги одні докази, надавши їм перевагу перед доводами позивача. Також, судом було встановлено, що слідчі дії були виконані частково та вказано на необхідність встановлення фактичних обставин справи, а саме: допитати Яценюка Арсенія Петровича та тих осіб які брали участь у підготовці прийняття рішення про призначення Іщука; провести обшуки та огляди для виявлення предметів неправомірної вигоди: грошей, рахунків в банківських установах, цінних паперів, речей або інших матеріальних цінностей, що були предметом неправомірної вигоди: записів, документів, листів, яких-небудь предметів, що підтверджують факт зв’язку між Яценюком А.П. та Іщуком В.О та посередників, які приймали участь у цьому злочині.
Крім того, як було з’ясовано нещодавно, для вчинення злочинного призначення Іщука В. О. Яценюком А. П. було безпідставно винесено зміни до постанови Кабінетів Міністрів №777 «Щодо процедури призначення керівників державних підприємств» якими було скасовано необхідність проведення конкурсу щодо призначення керівника Концерну РРТ. Як повідомив Голова Держспецзв`язку (Концерн знаходиться на їхньому розпорядженні) народному депутату Сергію Капліну, ці зміни в порушенні регламенту Кабінету Міністрів з органом управління – Держспецзв’язком, не погоджувались. Варто зазначити, що вказаний Іщук В. О. вже був звільнений із Концерну в попередні роки за фінансові зловживання. Проти нього відкрито низку кримінальних впроваджень за корупційні злочини.
Якби проведення цього конкурсу не відмінили то Іщук В.О., у зв’язку зі своїм кримінальним минулим, навряд чи зміг обійняти посаду генерального директора концерну.

Дата публикации:

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.