Винахід українського школяра, один кіловат за три копійки .

Блог пользователя Роман Франкович Мамчур: Винахід українського школяра, один кіловат за три копійки .

Один кіловат за три копійки: українського школяра в США визнали генієм і присудили стипендію за його винахід.
Пере­мігши в націо­наль­ному етапі між­на­ро­дного кон­курсу науково-технічної твор­чо­сті шко­ля­рів Intel ISEF 2015, деся­ти­кла­сник із Оле­ксан­дрії (Кіро­во­град­ська область) Самуїл Кру­гляк отри­мав право взяти участь в
Читать дальше

Як банда акушера Макаренка захоплювала Міжнародну академію екології та медицини

Влада України не може стримати навалу рейдерських захоплень успішних підприємств. В Києві злочинне угруповання намагається розвалити один із кращих приватних медичних ВНЗ.

За роки незалежності України, в рейтингу спроб рейдерських захоплень українських ВНЗ можна знайти багато різних мотивів та засобів. Але, здається, ще ніколи рейдери не
Читать дальше

"Укроборонпром" представив на виставці IDEX - 2017 концепт легкого багатоцільового ударного вертольота КТ- 112ud.

Блог пользователя Роман Франкович Мамчур: Укроборонпром представив на виставці IDEX - 2017 концепт легкого багатоцільового ударного вертольота КТ- 112ud.

У рамках міжнародної виставки озброєння IDEX — 2017 в Абу-Дабі (ОАЕ) що входить до складу «Укроборонпрома» компанія «Укрінмаш» представила концепт нового багатофункціонального ударного вертольота КТ- 112ud. Модель є поліпшеною версією вертольота КТ- 112 «Кадет», розробленого українським КБ «Вертикаль».

Новинка укомплектована двома двигунами
Читать дальше

Торгівля з окупованими територіями - це війна проти себе. Про це в інтерв'ю Gazeta.ua сказав Андрій Іллєнко, народний депутат.

Блог пользователя Роман Франкович Мамчур: Торгівля з окупованими територіями - це війна проти себе. Про це в інтерв'ю Gazeta.ua сказав Андрій Іллєнко, народний депутат.

«Це чистої води політика проти наших національних інтересів. Даємо гроші для підтримки окупаційного режиму. За них купують боєприпаси і платять найманцям, які вбивають наших солдат. Але не робимо нічого, щоб якось модернізувати свою енергосистему», — зауважив він.

Підприємства на окупованій території платять «данину» бойовикам, каже
Читать дальше

Серед тисяч експонатів з 50 країн, представлених на IDEX-2017, саме український «Фантом» увійшов до Топ-5 виставки.

Блог пользователя Роман Франкович Мамчур: Серед тисяч експонатів з 50 країн, представлених на IDEX-2017, саме український «Фантом» увійшов до Топ-5 виставки.

Найбільша виставка зброї у світі відбулася в Об’єднаних Арабських Еміратах у виставковому центрі ADNEC у місті Абу-Дабі.Генеральний директор Державного концерну “Укроборонпром” Роман Романов зазначив, розробники зброї у всьому світі мають винести з конфлікту на Донбасі важливі уроки.


Український безпілотний мінібронетранспортер «Фантом»
Читать дальше

Ресурсне злодійство триває.

Аналитика: Ресурсне злодійство триває.

Регіонали з оточення Віктора Януковича, які встигли в період його президентства роздобути контроль над рядом перспективних українських родовищ газу і нафти, як виявилося, спокійно продали награбоване російському олігархові Павлу Фуксу.
Читать дальше

ПРАВИЛА ЕТИЧНОЇ ПОВЕДІНКИ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ: ЗАБОРОНЕНО БУТИ ЗВЕРХНІМ, ПОГРОЖУВАТИ ТА ІРОНІЗУВАТИ

ОПРИЛЮДНЕНО ПРАВИЛА ЕТИЧНОЇ ПОВЕДІНКИ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ: ЗАБОРОНЕНО БУТИ ЗВЕРХНІМ, ПОГРОЖУВАТИ ТА ІРОНІЗУВАТИ
Міністерство внутрішніх справ заборонило поліцейським іронізувати в спілкуванні з громадянами.

Геть Ментовський Беспредел!: http://divannaya-sotnya.com  ПРАВИЛА ЕТИЧНОЇ ПОВЕДІНКИ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ: ЗАБОРОНЕНО БУТИ ЗВЕРХНІМ, ПОГРОЖУВАТИ ТА ІРОНІЗУВАТИ

Про це йдеться в Правилах етичної поведінки поліцейських, затверджених МВС, повідомляє LB.ua. “При виконанні поліцейський повинен професійно
Читать дальше

Розповідь про солдата, Ян Осока "Людина нуля".У нього ВИХОДИЛО ПЕРЕМАГАТИ.

Блог пользователя Роман Франкович Мамчур: Розповідь про солдата, Ян Осока Людина нуля.У нього ВИХОДИЛО ПЕРЕМАГАТИ.

Це буде незвичайна розповідь, тому що Воїн, про якого я розкажу, сам по собі був незвичайним, це було справжнє Хоробре Серце нашої нації, природжений боєць та патріот, який пішов добровольцем та був прижиттєвою легендою серед тих, хто його знав, та хто мав честь воювати поруч.

Андрій Володимирович Сірченко його ім'я. «Примус» його позивний.
Читать дальше

Варган - один из самых древних музыкальных инструментов на земле.

Шаманы называют варган конем. С его помощью они совершаю путешествия в мир духов.

Музична сотня: http://divannaya-sotnya.com  Варган - один из самых древних музыкальных инструментов на земле.
vk.com/dyvannasotnja

Основа этого замечательного свойства варгана заключается в специально дыхательной технике переводящей сознание играющего в очень глубокое измененное состояние, а вибрации издаваемые инструментом превращаются в несущую
Читать дальше

Еще одно преступление Юрия Луценко?

Блог пользователя leonov: Еще одно преступление Юрия Луценко?
Генеральный прокурор Украины Юрий Луценко в очередной раз «блеснул» интеллектом, призвав бороться с коррумпированными и наркозависимыми прокурорами. Раз уж он, как говорится, «выплыл на поверхность» снова, приведу одно ОЧЕНЬ интересное заявление, в котором рассказывается как раз о то, что из себя представляет господин Луценко и кто он в целом,
Читать дальше

Дата публикации:

Активист-взяточник Зельдич рассказал о своем влиянии на замминистра Мазур (ВИДЕО)

Kyiv Today: Мазур Тамара - замминистра Культуры
Телеканал ZIK опубликовал репортаж, где разоблачает псевдо-активистов, которые требуют взятки из застройщиков и всячески препятствуют ставя «палки в колеса», но тем самым прикрываются чиновниками.
Скандальная запись, где фигурирует фамилия известного чиновника, а именно Мазур Тамара — заместитель министра культуры заинтересовала журналистов
Читать дальше

Дата публикации:

Депутат Киеврады от БПП Вячеслав Непоп, заказал нейтрализацию общественного деятеля

Киевский общественный деятель Виталий Черняховский, с 2005 по 2015 год, своей деятельностью нанес миллиардные убытки многим финансовым воротилам Киева.
Блог пользователя Клейнос Юрий: Депутат Киеврады от БПП Вячеслав Непоп, заказал нейтрализацию общественного деятеля
Депутат Киеврады, Вячеслав Иванович Непоп, один из «рулей» киевской строительной мафии, решил наказать Виталия Черняховского.
Сначала о Виталии писались заказные статьи, что он имеет квартиры
Читать дальше

Луценко, Сытника и Грицака призвали взять дело о захвате МАЭМ на личный контроль

НОВОСТИ УКРАИНЫ: Луценко, Сытника и Грицака призвали взять дело о захвате МАЭМ на личный контроль

В пресс-центре Национального союза журналистов Украины состоялась пресс-конференция, на которой были обнародованы подробности рейдерского захвата «Международной академии экологии и медицины» (МАЭМ).

Журналистам и общественности рассказали о новой схеме отжима предприятия, с помощью которой группа преступников, используя шантаж, угрозы
Читать дальше

Евроэмиграция вместо евроинтеграции

Блог пользователя pataenko: Евроэмиграция вместо евроинтеграции

«Ученье — свет, а неученье — чуть свет и на работу». Этот меткий каламбур начинает для нас с вами терять актуальность. Дело в том, что на фоне мизерных ставок уже мало кто умудряется обеспечивать себя, работая только на одном месте и очень часто не по специальности. Особенно это касается госсектора в сфере образования и медицины, которые
Читать дальше

Российский магнат Сергей Евланчик вывез сына украинки за границу. Почему молчит СБУ?

Возлюбленная легендарного вратаря Шовковского Марина Кутепова выиграла Верховный суд и пытается разыскать малолетних детей, которых выкрал российский олигарх Сергей Евланчик.

БЕСПРЕДЕЛ: Российский магнат Сергей Евланчик вывез сына украинки за границу. Почему молчит СБУ?

На фото выше российский бизнесмен и «гибридный киднеппер» Сергей Евланчик
КИДНЕППИНГ- фильм 1 from Mark on Vimeo.
Любимую женщину легендарного голкипера
Читать дальше