Россия подписала безвизовый режим с Науру

Очередная блестящая победа российской дипломатии на международной арене.
Так, сегодня глава российского МИД Сергей Лавров и министр иностранных дел Науру Барон Вака подписали соглашение о безвизовом режиме для граждан своих стран.

Это уже второй за текущий год дипломатический прорыв России на международной арене. В начале сентября во время
Читать дальше

Дата публикации:

Идея помощи военным ввиде пополнения счета

Есть идея помощи военным кторая не бъет по карману граждан. Многие пользуються домашним интернетом Киевстар, за пользование которым начисляються бонусные деньги, которые можно переводить на счета мобильных номеров. Многие этим не пользуются или не полностью их используют. Предлагаю переводить бонусы на номера наших воинов.
Прошу коментировать и
Читать дальше

РЕГИОНАЛЫ РВУТСЯ К ВЛАСТИ!!!

СРОЧНЫЙ ПЕРЕПОСТ — РЕГИОНАЛЫ РВУТСЯ К ВЛАСТИ!!! #автомайдан #КиївськеВіче #ВартаКиєва #Самооборона #Свобода #Майдан #Євромайдан #ДиваннаСотня

Сегодня в 17:00 в высшем административном суде города Киева на Московской 10 #РЕГИОНАЛ Онищенко(Кадыров) будет оспаривать отказ ЦВК в регистрации! Два предидущих суда им проиграны!

А в 15:45 соберутся
Читать дальше

Пара цитат Кличка щодо Генплану, про які Віталій забув…

Пара цитат Кличка щодо Генплану, про які Віталій забув…
23 сентябрь 2014 г. в 22:49
Олексій Василюк знайшов старі передвиборчі обіцянки Кличка
Сьогодні нарешті зумів відшукати серед безкінечних папок архіву цю газету. Це Газета партії «Удар» за березень 2012 року.Для мене, як для людини принципово аполітичної, це дуже важлива газета. Єдинийраз у житті я публікувався в чомусь політичному.
Обіцянки-цяцянки Віталіка
Газета вийшла після громадських слухань, організованих «Ударом» проти нового Генерального плану Києва. У спецвипуск видання, присвячений проблемі Генплану, увійшли чимало заміток відомих столичних борців із збоченською забудовою доби Омельченка-Черновецького. Серед них ІгорЛуценко, Сергієнко, Колінько, Чекмарьов, Нудельман… Всі ми три роки тому допомогли Віталію зробити справжні громадські слухання blogs.pravda.com.ua/authors/matvienko/4f5f532717532/. Ні, цене ті слухання, що проводила в інтернеті КМДА… я сам надсилав кілька сотеньзауважень і обширну довідку про неадекватність генплану necu.org.ua/zauvazh-do-proektu-rozvytku-kyeva/ туди, проте КМДА врахувала лише одну претензію, та й толиш тому, що забудовник за роки протистояння сам відмовився від ділянки.
УДАР пам'ятає, чи відшибло?
Громадські слухання – це аж ніяк не модерований інтернет-форум, як цезробили КМДА.
УДАР пам'ятає, чи відшибло?УДАР пам'ятає, чи відшибло?
Законні, поведені за передбаченою процедурою громадські слухання це лише ті слухання, що відбувались в Будинку Кіно. Маю честь бути одним з організаторів дійства. Несекрет, що захід організовувався з колосальною підтримкою партії «Удар» і необійшовся без участі самого Кличка. Захід зібрав більше людей ніж міг вмістити Будинок Кіно, і вийшов на диво одноголосним. Новому Генплану – ні! Вперше саме на цьому заході, Кличко заявив про намір захистити киян від… Генплану, заявив про намір зробити те, чого бажали сотні столичних активістів.

«Удар» випустив газету з ключовими репліками всіх виступаючих на громадських слуханнях… Опублікували і резолюцію слухань blogs.pravda.com.ua/authors/kushniruk/4f5f653f001dc/.

Потімбули вибори і звісно, не лише через це, та все ж Кличко перейшов з категорі ї«наш чемпіон» в розряд «наш мер».

Та ось в інтернеті почали виникати одне за однимповідомлення про те, що Кличко планує затвердити новий Генплан kiev.pravda.com.ua/news/53f302bf98e68/. Та і всіх негідників, що сприяли дерибану столичних парків і скверів ніхто непогнав з КМДА. Не говорячи вже про те, що ніхто з них досі не за гратами. Але ж…лише вчора ми разом з УДАРом проводили громадські слухання, кликали на нихпобратимів-борців з забудовами…

Звісно, що мене це обурило і я написав детально УП kiev.pravda.com.ua/columns/540e9b6fabf0b/

Того ж дня вечором мені довго дзвонив невідомий номер. Нарешті я взяв слухавку, з якої почув самого Віталія Кличка. Протягом півгодини Віталій особисто пояснював мені що зовсім він не підтримує ніякий генплан і що в умовахкризи його ніхто затверджувати точно не буде. А злі ворожі політтехнологи тільки те і роблять, що поливають шляхетного мера брудом, адже на носі вибори.
Та вже наступного ранку, Целовальник, як «по годиннику» попросився на УП із статтею-спростуванням мого обурення, у якій він лесно пояснив, що новий генплан Києва – саме те що нам треба і це те, чого давно не вистачало захисникам зелених зон. kiev.pravda.com.ua/columns/54114093763a6/Саме з цього починається стаття. Новий генплан принесе Києву нові зелені зони! Аяк же 300 гектарів парків і скверів, які він узаконить і 3000 га лісів, розданих під котеджі? Згодом з’явились і більш конкретні статті про наміри нового мера щодо Генплану nashkiev.ua/zhurnal/novosti/genplan-kieva-utverdyat-v-2015-godu-klichko.html. А ми тим часом чекаємо, коли Целовальника судитимуть…

Ось таке розчарування. Та от я знайшов цю газетку, в якій наш «мір міста» піариться перед виборами на боротьбі з генпланом. Наведу кілька цитат із газети і, звісно– повний скан для достовірності.
Олексій Василюк — заступник голови в Національний екологічний центр України
Оригінал запозичений тут:
Your text to link...

Обережно! Російська продукція вбиває!

Ілля Кротенко

Друзі, дуже важлива інформація, яка МОЖЕ ВРЯТУВАТИ ЖИТТЯ НАШИХ СОЛДАТ! Ні в якому разі не можна користуватися російськими трофейними аптечками. Прохання поширити усіма можливими джерелами.
По русски ниже! In english is in a few lines below!

Схоже Росія знайшла радикальний вихід, як зменшити кількість поранених, що потрапляють в її лікарні з України. Їх вбивають російськими «ліками». Замість знеболювального в шприц-тюбику аптечки, яка була здобута в якості трофею українськими військовими, виявилася дуже сильна отрута. За попередньою інформацію такі аптечки роздавали місцевим сепаратистам російські військові, для яких місцеві не більше, ніж гарматне м'ясо. На жаль, поранений боєць, що скористався російським шприц-тюбиком, не вижив. Дуже важливо донести цю інформацію до всіх українських військових в зоні АТО.
Российское убивает!
Похоже Россия нашла радикальный выход, как уменьшить количество раненых, попадающих в ее больницы из Украины. Их убивают российскими «лекарствами». Вместо обезболивающего в шприц-тюбике аптечки, которая была добыта в качестве трофея украинскими военными, оказался очень сильный яд. По предварительной информации такие аптечки роздали местным сепаратистам российские военные, для которых местные не более, чем пушечное мясо. К сожалению, раненый украинский боец, который воспользовался российским шприц-тюбиком, не выжил. Очень важно донести эту информацию всем украинским военным в зоне АТО.

It seems that Russia has found radical way how to reduce the number of injured men which are coming to its hospitals from Ukraine. They are being killed by Russian «medicine». There was very strong poison instead of anesthetizing in syrette from first-aid kit, which was taken as a trophy by Ukrainian military. According to preliminary information, these kits were distributed to local separatists by Russian soldiers who perceive local people as a cannon fodder. Unfortunately, a wounded Ukrainian soldier who used Russian syrette did not survive. It is important to convey this information to all Ukrainian soldiers in the ATO zone.

Дата публикации:

Маскувальна сітка для Армії руками волонтерів

Друзі, УВАГА! Потрібен РЕПОСТ та Ваша участь!

Маскувальна сітка для Армії руками волонтерів:
Друзі! Наш заклик про допомогу у виготовленні маскувальної сітки розлетівся просторами інтернету та від багаточисельних перепостів дуже викривився. Тому ми публікуємо АПДЕЙТ нашого оголошення!

По Україні в нас автономно працює вже майже 20(!) груп у містах, що виготовляють сітки. Це: Київ, Одеса, Миколаїв, Харків, Полтава, Лубни, Запоріжжя, Львів, Вінниця, Черкаси, Дніпропетровськ, Золочів, Краматорськ, Луцьк, Тернопіль, Кривий Ріг, Чернівці, Хмельницький та Дніпрорудне.

Всім групам потрібні матеріали та допомога у плетінні!

Різні групи використовують різні техніки, тому сітки, виготовлені в Дніпропетровську, дуже відрізняються від тих, що виготовлені в Києві та Полтаві. Але ціль у нас одна — маскувальна сітка має сховати від ворожого ока наших героїв!
Читать дальше

Программа плохие новости, какое начало!)

Дата публикации:

Приостановлена аннексия в центре Киева по ул. Артема, 84-А. Строительные работы на территории, захваченной ЖК «Андерсен» (ООО «Будинвест») прекращены правоохранителями.

12 сентября 2014 года была приостановлена аннексия в центре Киева по ул. Артема, 84-А. Строительные работы на территории, захваченной ЖК «Андерсен» (ООО «Будинвест») прекращены правоохранителями. Но для этого журналистам и общественности пришлось полдня убеждать сотрудников милиции Шевченковского РОГУ МВД Украины в г. Киеве и прокуратуры Шевченковского района в том, что только они обязаны заставить злостных российских правонарушителей уважать законы Украины.

Читать дальше

Дата публикации:

Добро пожаловать в путинскую Россию!


www.youtube.com/watch?v=WKJoBeeSWhc
Читать дальше

Дата публикации: