Лист капрала морськоі піхоти USA відповідь сенатору Дайан Файнштайн, ініціаторші заборони на штурмову зброю.

Це капрал морськоі піхоти Джошуа Бостон(США) і його лист — відповідь сенатору Дайан Файнштайн, ініціаторші заборони на штурмову зброю.

Блог пользователя  egor: Лист капрала морськоі піхоти USA відповідь сенатору Дайан Файнштайн, ініціаторші заборони на штурмову зброю.

Сенатор Дайан Файнштайн.

Я не маю наміру реєструвати свою зброю, навіть якщо цей законопроект буде прийнятий, я вважаю, що уряд не має права знати, що у мене є. І я думаю, що не має сенсу говорити вам про те, яку саме зброю у мене є, оскільки її зможе вилучити група людей, які користуються зброєю і одночасно засуджують мене за те ж саме.
Ви, шановна, перейшли кордон своїх повноважень. Я ветеран морської піхоти вже 8 років, і не хочу, щоб якась жінка, яка проголошує злом неживу річ, сама мала зброю, а мені говорила, що я на це нібито не маю права.
Я не ваша річ. Я людина, яка береже вашу свободу. Я не ваш слуга. Я людина, якій ви служите. Я не ваш раб. Я плоть і кров Америки. Я людина, яка боролася за свою країну. Я людина, яка навчилася. Я американець.
Ви не маєте права наказати мені, щоб я зареєстрував свою напівавтоматичну AR-15, через дії якихось злих людей. Я не буду роззброюватися, щоб задовольнити страх, створений засобами масової інформації та вашою кампанією з дезінформації американської громадськості. Ми, народ, заслуговуємо кращого, ніж ви.
С повагою,
капрал Джошуа Бостон,
Морска піхота США

Дата публикации:

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.