Спроба №2: нардепи можуть переголосувати відставку Яценюка

Аналитика: Спроба №2: нардепи можуть переголосувати відставку Яценюка
Народні депутати Ігор Луценко і Костянтин Усов заявили, що підтримали постанову про висловлення недовіри уряду, проте система підрахунку голосів в парламенті їх не зарахувала. Про це народні обранці написали на своїх сторінках в Facebook.
«Я тиснув зелену кнопку «за» відставку уряду, потім виявилося, що у мене і у Олени Сотник з «Самопомочі» картки не спрацювали», – написав Луценко.
Він також сказав, що це є приводом 17 лютого для парламенту переголосувати відставку.
Водночас фракція «Самопоміч», яка разом з «Батьківщиною» збирала підписи за відставку «уряду камікадзе», 17 лютого не буде присутня на засіданні Верховної Ради через вчорашнє провальне голосування.
«В Україні відбувся цинічний урядовий переворот за участю президента, прем’єра, клептократичної частини коаліції та олігархічного блоку», – зазначили у фракції.
Також там заявили, що «парламент остаточно втратив контроль над урядом».
Прокоментував ситуацію і лідер фракції «БПП» Юрій Луценко. На його думку, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк може піти у відставку разом з урядом, або ж обговорити з парламентом створення нового уряду.
За словами Луценка, 16 лютого прозвучали «багато гірких слів і гіркої правди».
«Прем’єр-міністр має зробити висновки. Все в його руках. Він може піти у відставку сам. Він може запропонувати створити нову більшість і новий уряд. Все зараз перебуває у розпорядженні прем’єр-міністра Яценюка. Але парламент з цим урядом не вірить у можливість розвитку України», – сказав депутат.
«Робити вигляд, що далі можна працювати так, як працювали останні два роки після Майдану, неможливо», – сказав Луценко та наголосив, що «провести будь-який закон при нинішній обстановці недовіри до уряду у парламенті є неможливим».
Як повідомляв Інформаційний Акцент, 16 лютого Верховна Рада не прийняла резолюцію про недовіру Кабміну і, відповідно, не відправила Арсенія Яценюка у відставку.
У свою чергу, Президент України Петро Порошенко виступив із зверненням, у якому наголошував на необхідності «повного перезавантаження уряду».

Подписывайтесь на АНАЛИТИЧЕСКУЮ СОТНЮ в Фейсбуке!


playreplay.me/video/5l551.3942238431c4f9d1bb2e82cfe61e

Аренда Windows-сервера для 1с за границей
Аналитика: Спроба №2: нардепи можуть переголосувати відставку Яценюка

Дата публикации:

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.