П'ятірка дурощів українських політиків за тиждень

Аналитика: П'ятірка дурощів українських політиків за тиждень
Редакція видання Інформаційний Акцент продовжує стежити за «слугами народу», фіксувати їхні «проколи» й добираючи тижневі здобутки в царині дурисвітства. Пропонуємо чергову порцію найоригінальніших витівок у виконанні вітчизняних політиків.
5 місце посідає поки що прем’єр Арсеній Яценюк, який, схоже, вивчив нове слово і вирішив його всюди тулити. Тільки так можна пояснити його «мудрий» пост у Твіттері, де він говорить про партнерство президента і прем’єра.
«Я – партнер Президента, якщо мій партнер Президент також хоче бачити Прем’єра партнером», – написав Яценюк. Усі ці речі і так очевидні, проте тричі повторювати слово «партнер» у короткому реченні виглядає трохи дивним і навіть карикатурним. Соцмережі на цей пост відреагували миттєво – хтось залишив свої думки під ним, а хтось навіть фотоприколи. «А коли ви побачите своїм партнером народ?!», «Партнер партнера бачить здалека», – пишуть користувачі. Припускаємо, що незабаром чинного прем’єр-міністра українці називатимуть не інакше як «партнер Сєня».
Аналитика: Яценюк
Арсеній Яценюк
4 місце, на думку редакції, заслужив колишній представник режиму Януковича Михайло Добкін, в якого очевидно здали нерви. Колишній голова Харківської ОДА знайшов крайнього у всіх своїх проблемах – ним виявився Борислав Береза. Пишучи про нього, «Міша» слів не добирав, напевно, не хотів, щоб його текст був «по-дебільному написаний».
«Почитав вечірні новини. До цього думав, що Борислав Береза це просто дуб. Помилився я. Не дуб він. Долбо*б. Причому невиліковний», – написав у себе в Твіттері Добкін. Береза на ці слова ніяк не відреагував, та українці вже чекають на словесний батл у виконанні депутатів.
Аналитика: Добкін
Михайло Добкін
3 сходинка, на погляд ІА, дісталася «старій людині з новим обличчям», колишній наближеній особі колишнього таки президента-втікача Ганні Герман, яка нещодавно з’явилася на українському телебаченні після довгої відсутності. Екс-«регіоналка», напевно, хотіла здивувати українців своєю красою, проте наводячи цю «красу», трохи, сказати б, перестаралась. Широка громадськість вважає разючі зміни на обличчі жінки наслідками невдало проведеної пластики чи «уколів краси». Соцмережі знову вибухнули величезною кількістю жартів та фотоколажів, об’єктом яких стала оновлена Ганна Герман.
Аналитика: Герман
Ганна Герман в образі гейші
«Міс Бурятія у всій красі»; «Герман знищила мою віру у пластичну хірургію… Навіщо їй зашили очі?»; «Якось Герман надто буквально зрозуміла вислів, що країні потрібні нові обличчя»,– жартують користувачі.
Аналитика: Герман
2 сходинку цього тижня здобуває наш постійний «клієнт-каратист» Володимир Парасюк, якому цього разу пощастило застрягти в ліфті. Разом із народним депутатом у пастці опинилася жінка з собачкою (відчуваються мотиви Антона Чехова – романтична пригода могла би вийти…). Що саме відбувалося в ліфті, історія замовчує, проте добре вже принаймні те, що там не опинилося прокурорів, а то Парасюк, напевно, не втримався би і показав їм, на що здатний…
Аналитика: Парасюк
Парасюк у ліфті
1 місце, за оцінкою ІА, дісталося ще одному постійному героєві нашої рубрики, головному «радикалу» Олегові Ляшку, якого ліфт також не захотів випускати на волю (відео тут). У ліфтову пастку Ляшко потрапив разом зі своїми колегами. Депутатам довелося 15 хвилин просидіти закритими у ліфті в очікуванні звільнення. Свою думку з цього приводу сказав диспетчер ліфта, який на скаргу «радикала» щодо зупинення ліфта заявив: «Ну й хорошо». Проте наш герой не розгубився і наказав нардепам, щоб ті поменше дихали та економили повітря. Проте цим історія не завершилась – за якийсь час нардеп опублікував відео свого визволення з ліфта (відео тут). На відео Ляшко погрожував «кончити» когось зі свої друзів по нещастю, аби зберегти кисень у ліфті. Але історія, як завжди з Ляшком, закінчилася порожніми погрозами і щасливим, так би мовити, кінцем. ;)

Подписывайтесь на АНАЛИТИЧЕСКУЮ СОТНЮ в Фейсбуке!


playreplay.me/video/5l551.3942238431c4f9d1bb2e82cfe61e

Аренда Windows-сервера для 1с за границей
Аналитика: П'ятірка дурощів українських політиків за тиждень
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.