Порошенко «зливає» Яценюка та Шокіна

Аналитика: Порошенко «зливає» Яценюка та Шокіна
Президент Петро Порошенко закликав прем’єр-міністра Арсенія Яценюка і генпрокурора Віктора Шокіна піти у відставку. Про це йдеться у відповідному зверненні, опублікованому на сайті глави держави.
«Сьогодні зранку я мав зустріч і ґрунтовну розмову з генеральним прокурором. Я звернувся до Віктора Миколайовича з пропозицією, щоби він написав заяву про відставку», – повідомив президент.
Порошенко відзначив досягнення Шокіна у впровадженні важливих реформ, однак констатував, що ГПУ «не змогла заручитися довірою суспільства».
«І саме тому на порядку денному стоїть питання про відставку генпрокурора», – пояснив він.
Глава держави вважає, що так само треба підходити і до уряду.
«Кабінет міністрів зробив чимало для порятунку країни, стабілізації економічної ситуації і старту реформ. Але суспільство явно  вирішило, що помилок більше, ніж досягнень, і відмовило міністрам в довірі», – заявив Порошенко.
Президент наголосив, що наразі можна говорили не про часткове, а лише про повне перезавантаження уряду. Крім того, він висловився проти можливих дочасних виборів Верховної Ради і запевнив, що скористається своїм правом розпустити парламент «лише в крайньому випадку, якого ми просто не маємо права допустити».

Подписывайтесь на АНАЛИТИЧЕСКУЮ СОТНЮ в Фейсбуке!


playreplay.me/video/5l551.3942238431c4f9d1bb2e82cfe61e

Аренда Windows-сервера для 1с за границей
Аналитика: Порошенко «зливає» Яценюка та Шокіна

Дата публикации:

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.