Під стінами ВР активісти вимагають відставки Яценюка

Аналитика: Під стінами ВР активісти вимагають відставки Яценюка
Під стінами Верховної Ради чекають на відставку «уряду камікадзе» – на площі Конституції зібралося близько 100-200 людей. Вони стоять двома групами, акція проходить спокійно, інформує УНІАН.
В одній групі тримають у руках прапори із символікою ВО «Свобода», державні прапори України та один прапор «Правого сектора», а також транспаранти з гаслами: «Уряд – у відставку!», «Яценюка – за ґрати!», «Крадені мільярди – у бюджет!».
Аналитика: 1Особи з іншої групи тримають у руках прапори з написом «Партія простих людей». Ця група має невелику пересувну сцену, з якої звучить музика.
Також деякі з учасників акції б’ють у залізні бочки. Серед гасел цієї групи – вимога про відставку уряду, а на одному з транспарантів написано: «Яценяку – на гілляку».
Периметр навколо парламенту охороняє більша кількість правоохоронців, ніж зазвичай.
Як відомо, сьогодні о 12:30 уряд має провести підсумковий звіт про свою діяльність перед депутатами Верховної Ради.
Як повідомляв Інформаційний Акцент, фракції «Батьківщина» і «Самопоміч» розпочали збір підписів за відставку уряду. Про це на засіданні погоджувальної ради заявляла лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко. Перед тим лідер «Самопомочі» Олег Березюк заявив, що його фракція також виступає за відставку уряду. Лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко додав, що його депутати поставлять свої підписи.
У свою чергу, лідер фракції «Народний фронт» Максим Бурбак переконаний, що відставка уряду призведе до нестабільності і дострокових парламентських і президентських виборів.

Подписывайтесь на АНАЛИТИЧЕСКУЮ СОТНЮ в Фейсбуке!


playreplay.me/video/5l551.3942238431c4f9d1bb2e82cfe61e

Аренда Windows-сервера для 1с за границей
Аналитика: Під стінами ВР активісти вимагають відставки Яценюка

Дата публикации:

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.