Барна пообіцяв, що під час звіту Яценюка «виносу тіла» не буде

Аналитика: Барна пообіцяв, що під час звіту Яценюка «виносу тіла» не буде
Славнозвісний народний депутат Олег Барна пообіцяв не втручатися в хід сьогоднішнього звіту прем’єр-міністра Арсенія Яценюка в парламенті. Про це сам нардеп повідомив РБК-Україна.
«Тепер вже не я повинен реагувати. Тепер повинні реагувати всі інші депутати та український народ. Нехай роблять висновки. Тобто виправляють свою дурість, яку пороли, голосуючи за народного прем’єра Яценюка», – заявив Барна.
При цьому він зазначив, що заборонити звітувати прем’єру не можна: «Так, заради Бога, нехай говорить. Нікому рот закривати не можна, навіть якщо цей рот несе брехню. Це ж демократія, свобода слова. Особливо, що стосується чиновників».
Також він заявив, що про свій вчинок у грудні минулого року не шкодує, запевняючи, що зробив те, про що давно всі думали.
«Я зробив те, про що всі давно думають. Питання в тому, що дипломатичні інтрижки ведуть до затягування цієї кризи, яка призведе зрештою до вибуху», – підсумував нардеп.
Як відомо, востаннє спроба відзвітувати перед нардепами закінчилась для Яценюка «виносом тіла». 11 грудня 2015 року промова голови «уряду камікадзе» вразила далеко не всіх нардепів. Зокрема, до голови Кабміну під час його виступу підійшов депутат від «БПП» Олег Барна з букетом квітів, перев’язаних чорною стрічкою, і вдарив ним прем’єра. Згодом Барна прокоментував свій вчинок та визнав, що він – не надто європейський. Однак наголосив: «… бо якщо Яценюк не піде, я дуже боюся, що його винесуть люди».
Тим часом 16 лютого під стінами Верховної Ради активісти чекають на відставку «уряду камікадзе». Периметр навколо парламенту охороняє більша кількість правоохоронців, ніж зазвичай.

Подписывайтесь на АНАЛИТИЧЕСКУЮ СОТНЮ в Фейсбуке!


playreplay.me/video/5l551.3942238431c4f9d1bb2e82cfe61e

Аренда Windows-сервера для 1с за границей
Аналитика: Барна пообіцяв, що під час звіту Яценюка «виносу тіла» не буде
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.