Майбутніх рибних патрульних перевірили на знання законодавства, – Павло Гвозденко

Варта Києва: Майбутніх рибних патрульних перевірили на знання законодавства,  – Павло Гвозденко1 лютого закінчилося письмове тестування кандидатів у рибний патруль м. Києва та області, а також на посади керівників управлінь в 10 регіонах України. Іспити для 623 кандидатів проходили протягом 3-х днів – з 28 січня по 1 лютого.

Екзаменаційний білет складався із 5-ти питань на знання законодавства України, що є необхідним для держслужби. «Для відповіді на питання конкурсантам було відведено 60 хвилин, – повідомив перший заступник Голови Павло Гвозденко. Більшість претендентів дисципліновано та сумлінно поставилася до підготовки та складання іспиту. Проте були і ті, хто намагався схитрити – комісія виявила близько 50 кандидатів, що намагались списувати. 1 людину навіть довелося вилучити із зали і відсторонити після повторного попередження про порушення порядку проведення іспиту».

1 – 2 лютого на ініціативу ГО Agro.Reforms.UA («Реформи.УА») та за згодою кандидатів відбудеться перевірка рівня фізичної підготовки кандидатів. Вона передбачає заліки із підтягування (для дівчат – віджимання від підлоги), а також перевірку вміння плавати. «Рибоохоронні рейди, які часом перетворюються у погоню за браконьєрами, багатогодинні патрулювання акваторії у негоду – це робота, що вимагає від людини фізичної підготовки та витривалості. Перший день перевірки фізпідготовки був дуже корисним – частина кандидатів гідно її пройшла, а деякі кандидати самі зрозуміли, що не створені для фізично важкої роботи. Сподіваюся, проведене тестування сприятиме якості відбору до рибного патруля», — заявив Голова ГО Agro.Reforms.UA Олексій Зубрицький.

Нагадаємо, що після завершення випробування з фізичної підготовки на кандидатів чекає останній етап відбору – співбесіда з конкурсною комісією, що проходитиме з 8 по 14 лютого.

Дата публикации:

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.