Рубікон або хто насправді стоїть за вбивством Лісника.

Варта України:  Рубікон або хто насправді стоїть за вбивством Лісника vichekiev.com.ua
Прошу репост!

Незадовго до свого вбивства Олег Мужчиль (Лісник) отримав дані про фінансові оборутки Правого сектору, пов'язані з блокадою Криму.

Варта України: http://divannaya-sotnya.com.ua мужчиль олег, лісник будист фото
Досить відомим серед патріотичних сил є той факт, що тільки європейська діаспора щомісячно надавала близько 500 000 грн на підтримку визвольного руху в Україні, в основному ці кошти йшли на рахунки Правого сектору, очолюваного Дмитром Ярошем та Андрієм Стемпіцьким («Летуном»).

В ході журналістського розслідування мені стало відомо, що незадовго до своєї смерті Лісник згадував про 3 млн. гривень, які «Летун» та Василь Малкович («Хорват») поклали в свої кармани, будучи на чолі громадської блокади Криму зі сторони ПС.

Непрямим підтвердженням цих оборуток є той факт, що наприкінці 2015 року вищезгадана діаспора повністю припинила фінансування Правого сектору, із зрозумілих причин — як сказав би Кузьма «дехто просто п… див усі бабки».

Ці відомості стали мені відомі, коли я особисто побачив цю переписку Олега Мужчиля з його акаунту у Facebook.
Після того, як Стемпіцький зрозумів, що закрити рота чи купити Лісника неможливо, він передав дані про місцезнаходження побратимів Олега СБУ. Зманіпулювавши при цьому як працівниками Альфи, які на мою думку не мали уявлення, куди їдуть і яку отримають відсіч, так і самим Мужчилем, якому було сказано, що за ним виїхали ФСБ-шники, переодягнені в форму Альфи. Саме цим поянюється смерть Андрія Кузьменка — правоохоронців зустріли більш ніж жорстко саме за подачі Стемпіцького.

Йдемо далі — наразі немає жодних даних про тіло Мужчиля та коли його буде поховано. Шестеро побратимів Олега знаходяться в СІЗО СБУ, серед них три росіянина та три наших співвітчизника. Про їх долю СБУ вперто мовчить.

Також є друга лінія подій, пов'язана зі вбивством Лісника — це сумнозвісна сутичка побратимів Хорвата з власниками «Хати магната».

Припускаю, що Хорвата «навели» на це сепарське кубло і можливо хотіли фізично ліквідувати, прикрившись п'яною битовухою. Або як мінімум закрити рота людині, що грала не останню роль в блокаді Криму та маючи фактаж для маніпулювання ним. Зроблено це, знову ж таки, на мою суб'єктивну думку, керівництвом ПС, разом з СБУ та правоохоронціями.

До таких висновків я прийшов зокрема проаналізувавши саму історію проголошення Правого сектору як політичного проекту — з'їзд партії Ярош провів у березні 2014 року, саме в березні було ліквідовано патріотів, які могли б завадити Ярошу та Стемпицькому монополізувати правий рух в Україні — маю на увазі вбивство Сашка Білого та вивезення Миколи Карпюка в Росію.


Аналізуючи безпосередній зв'язок Яроша та Стемпицького з тодішнім керівництвом СБУ в особі Валентина Наливайченка (що вчився в російській розвідшколі та є вихідцем з УДАРу Кличка, створеного на кошти проросійського олігарха Фірташа, якого пов'язують з мафією Могілевича) та його як мінімум дивну позицію відносно вбивства Білого, істеричну заяву відразу ж після ліквідації Лісника, знищення проекту Правий сектор, який він монополізував два роки тому, пасивність в справі мукачівських партизанів, справи «Хати Магната» неважко прийти до наступного висновку:
діяльність Дмитра Яроша та Андрія Стемпицького після Майдану була спрямована на концентрацію політичної влади в колі українських націоналістів та як фізичного знищення патріотів, які довірялися керівництву ПС, так і знищення правого руху в Україні в цілому.


Усвідомлюю серйозність вищезгаданих звинувачень та буду усіма силами намагатись довести це журналістське розслідування до логічного кінця у вигляді кримінальних справ, відкритих по відношенню до керівництва Правого сектору. Сьогодні ж звернусь з відповідною заявою до правоохоронних органів.

Передбачаючи хвилю бруду, який буде піднято певними людьми, пропоную їм пройтися Інститутською, або поспілкуватися з батьками вбитих владою патріотів. В цій м'ясорубці, яку закрутили в Україні немає, жодного політика, якому варто сліпо вірити, як це було з особою Дмитра Яроша.

Слава Нації!

«НА АТТЕСТАЦИИ „БЕРКУТ“ ВЕДЕТ СЕБЯ НАГЛО, ВЫЗЫВАЮЩЕ. ВСЕ, КАК ОДИН, ТВЕРДЯТ, ЧТО НИ В ЧЕМ ТАКОМ НА МАЙДАНЕ УЧАСТИЯ НЕ ПРИНИМАЛИ. МНОГИЕ ОТКАЗЫВАЮТСЯ ИДТИ НА ПОЛИГРАФ» — РОМАН СИНИЦЫН

СМОТРИТЕ
Как, молодые дончане под боком у полиции «ДНР» нарисовали флаг Украины на памятнике Ленина.


Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.