Покидьки, які захопили владу, залишаються покидьками!

Варта України: рпс революційні праві сили  оун новини україна
В Києві відбувся перший всеукраїнський з'їзд ВО Революційні Праві Сили.

«В нас не залишається іншого шляху, треба повалити режим внутрішньої оккупації на чьолі з Порошенком» — констатує Микола Коханівський

">

Всеукраїнське об'єднання Революційні Праві Сили (РПС), що було сформовано за ініціативи ветеранів АТО, волонтерів та громадських активістів з метою захисту України від внутрішніх та зовнішніх загроз. До складу організації входять представники добровольчих батальйонів «Айдар», «ДУК», «ОУН», «Шахтарськ», «Донбас» та інших.

Утворення ВО РПС як черговий етап Революції Гідності має на меті:

Довести Революцію Гідності до переможного кінця шляхом всеохоплюючого очищення державного апарату від злочинців та корупціонерів.

Поновлення Конституційного ладу в Україні: поновлення територіальної цілісності та суверенітету, припинення політичних переслідувань та ліквідація олігархічного володіння стратегічними ресурсами.

Ініціація Загальноукраїнських Національних Зборів.

Під час з'їзду перед його учасниками виступали представники збройних формувань, громадські активісти, добровольці-іноземці та громадяни, які перебувають під тиском політичних переслідувань. Учасники з’їзду подали своє актуальне бачення боротьби з зовнішнім та внутрішнім ворогом, а також повідомили про головні наміри організації та шляхи їх втілення.

В оргкомітеті РПС впевнені, що нова українська революція відбудеться без попів, політиків і політиканів.

ВГО РПС запрошує до широкого конфедераційного об’єднання всі патріотичні організації, об’єднання, спільноти.

ЦІЛІ ВГО РПС:

БОРОТЬБА З ВНУТРІШНІМИ ОКУПАНТАМИ. ДОВЕРШЕННЯ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ
1. Очищення державного апарату від злочинців, що були пов’язані зі злочинами режиму так званої «Партії Регіонів»: віддавали або виконували злочинні накази, причетні до творення та прийняття «диктаторських законів» 16 січня 2014 року, винні у загибелі та пораненні активістів Революції Гідності, працювали в уряді януковича. Приклади: Паскал, Вілкул, Шокін.

2. Очищення державного апарату від злочинців, що пов’язані з сепаратизмом: підтримували сепаратистів, проводили сепаратистську агітацію, були помічені у контактах з терористичними угрупуваннями сепаратистів. Приклади: Медведчук, Кернер, Добкін.

3. Поголівна люстрація всіх високопосадових працівників МВС, СБУ, суддів та прокурорів, що працювали під режимом януковича та виконували злочинні накази цього режиму.

ПОНОВЛЕННЯ КОНСТИТУЦІЙНОГО ЛАДУ

1. Згідно зі статтями Конституції України 1, 2, 5, 17.

Відновлення територіальної цілісності та суверенітету України: припинення переговорів з терористичними угрупуваннями, проведення точкових операцій по знищенню керівників цих угрупувань та агентури ФСБ, ГРУ.
Детальніше читайте ТУТВарта України: Покидьки, які захопили владу, залишаються покидьками!

Безкоштовний сайт для блогерів «Диванна сотня».


Варта України: Происшествия: УкрВедУм
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.