Лісові війни тривають,працівники лісового господарства в Сколівському р-ні напали на ініціативну групу

Варта України: сколе

Увага!!! Терміново!!!

Соьгодні був здійснений напад на ініціативну групу, в складі Майбороди В. — член громадської ради при Львівській обл.держ. адміністрації, радник голови Сколівської ради, Торопова Вадима — журналіста та громадського діяча, координатора ВГО Київське Віче, Жук Василь, Коник Віктор — голова сільської ради с. Волосянка.

Група здійснювала перевірку щодо вирубки лісів у Славському лісовому державному підприємстві, за дорученням радника голови Сколівської районної адмістраціі Землинського.

Нападники — працівники лісового господарства та невстановлені особи
затовкали Вадима Торопова в машину, забрали відеокамеру, та телефони в нього та інших членів групи та повезли в невідомому напрямку. Машина toyota helyx, Bc7000. На місце злочину виїхала машина оперативної групи Сколівського району.Але скорішь всьго працівники сколівської міліції всі продажні, якщо в них під носом рубають сотні гектарів лісу і вони не бачуть цього, та наврядчи вони допомужуть захистити ініціативну групу від нападників, які годують продажну міліцію Сколевського району.Ми досі живемо у корупційній державі, де за певну суму грошей міліція закривае очі та дозволяе вирубувати сотні гектарів лісу кожного місяця навколо них.
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.