Я НЕ ВІРЮ В ЧОМУСЬ ТИПОВІ "ПРИРОДНІ" СМЕРТІ В КАБІНЕТАХ. І Я ЇХ ЗНАЮ НЕ ОДНУ

У віці 56 років померли генерал-полковника Воробйова. Ректора університету оборони. Того, хто, будучи командуючим сухопутних військ, відмовився виводити війська проти Майдану 2013-14. Того, хто в час януковичської вакханалії кремлінів в Україні – міністр оборони – росіянин, голова СБУ – росіянин, оборонекспорт – росіянин і т.д. – зі своїми спецами викрив точки кремлядьської розвідувальної апаратури в Україні, викликавши «нєгодованіє» і прокремлінської влади України, і Кремля. Це людина, котра сьогодні теж точно не послухав би наказу душити новий Майдан. А міг би й підтримати. Тому його померли. Як і десятки, сотні патріотів України.
Вічна пам’ять патріоту!

Убивства — це ідеологія і практика старозавітних сатанистів – вбивства пасіонаріїв, патріотів – тих – хто заважає чи може завадити сатанинським планам.
Також у інтернеті піднято подію кінця минулого року, що в Україні створено штаб(напевне треба писати з великої літери – Штаб) для придушення протестів народу. Які от-от виллються вже назовні і масово.

«В Украине создали штаб для подавления протестов", – новинарна стаття за листопад 2016 року, що пройшла досить непомітно для громадськості.
— Силовые ведомства Украины готовятся к вероятным акциям протеста в стране, потому на базе СНБО создали штаб для реагирования на всплеск митинговой активности… В числе планируемых мер – разгон акций протеста и введение военного положения в Киеве, если ситуация перейдет в стадию силового противостояния.
ШТАБ ВОЗГЛАВИЛ СЕКРЕТАРЬ СНБО АЛЕКСАНДР ТУРЧИНОВ… По данным источников, в структуру также вошли министр внутренних дел Арсен Аваков, генпрокурор Юрий Луценко, глава Генштаба Виктор Муженко, представители СБУ и разведки, а также нардеп Сергей Пашинский(має великий досвід стріляти майданівцям у спини).
informator.news/v-ukrayne-sozdaly-shtab-dlya-podavl…/»

Отже, хазарські хуцпісти смертельно перелякані, але їх надихає більшовицька перемога, що почалася 1917-18рр. і надалі утримана сіонобільшовиками виключно страшними масовими вбивствами, організованою громадянською війною на території бувшої Російської імперії, повною руйнацією-розрухою, Голодоморами-Геноцидом українців, самоізоляцією від світу утвореного ними юдейського сіоністського гетто – СРСР, жахливою пропагандою, пограбуванням і закріпаченням народу, чи народів, підтримкою світового сіонізму: як при підготовці і здійсненні перевороту 1917 року, так і визнанням сіоністськими тоді державами світу цього СРСР, здійснення по ініціативі Баруха, при фінансуванні Ротшильдом і Рокфеллером, Куном і Шифом і так званої «індустріалізації СРСР». Тоді гетто – СРСР — протрималося 72 роки. Нащадки тих покидьків сьогодні прибрали до рук і нищать Україну, і намагаються не дати українцям відновити свою українську державу. І готові на все. Ще й тому, що тікати їм не дуже є куди, і план необільшовиків треба ніби довести до кінця… Тому секта Єздри в Україні готова і далі на свою хуцпу. Нагадаю – Антанта одягала війська Денікіна з голки, озброювала і фінансувала. Українці не мали ніякої допомоги, навпаки. Нас тоді зрадили. Всі. Сьогодні ЄС дав якійсь нещасній Греції три сотні мільярдів євро безповоротно. Нам здуває зі свого столу з нашими наїдками крихти. МВФ обумовлює свої кредити у кишені хуцпістам грабіжницькими і руйнівними для нас умовами. І знову Європа домовилася з нашими ворогами. Про здачу нами окупованого Донбасу методом Боснії.
В Україні є другий Троцький. Ідеолог сіонізму. Страшна, рокова особа для України, знавець методів єзуїтської юдейської школи. Саме він опустив Україну і саме з його дозволу запущено той жах в Україні, який відбувається. Кривавий пастор. Якщо Порошенко – то хитросплетений містечковий, безмежно жадібний, лускаючий від напихуваного награбованого в українців добра, то цей – це сірий кардинал, це і Барух, і Герцль, і Троцький. Це сатанинський об’єкт в Україні номер один. А далі вже всім кублом нас давлять методично і жорстоко.

Блокада торгівлі з окупантом, навіть якби вона мала якісь стратегічні цілі певних українських, чи і міжнародних кланів, є колосальною подією, вірогідно стартом для наступних дій, які будуть спротивом повному обплутуванню-загарбанню України як східним-ординським, так і внутрішнім і міжнародним антиукраїнським павутинням, оголила абсолютно антиукраїнську сутність влади в Україні, поставила чорні і білі печатки на тих, хто ще крився під словоблуддям і брехнею. Вже всім видно, що на Майдані у них були інші цілі, як у людей.
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.