Війна Росії з Україною, можливо, планувалася не у Кремлі

Колись я писав, що Турчинова готують у президенти України після Порошенка. Мене банили, а на ресурсах типу Цензора масово вкидали колажі з «Кривавим пастором». Я вказував, що Турчинов здав Крим, котрий наразі використовується росіянськими глобалістами для війни Ізраїлю проти Сирії. Кремль втерся у довір’я Асаду своєю допомогою, став для нього незамінним. І глобалісти через Кремль знали, що робиться у Асада. Кремлю на глобалістській медійній арені призначена роль поганого поліцейського і Путіну – хлопчика для биття, що співпадає і з нашими, українськими настроями. Тобто, екс в.о. президенту була відведена роль у глобалістській грі. Мене банили нещадно, а боти відпрацьовували накачку йому рейтингу коментарями і автоматичними лайками. Але Крим – то не одна «заслуга» Турчинова. Вже не дивно, що у тюрмі сидить Штепа, а купа відвертих сепарів – на службі у НГ, СБУ і інших державних українських місцях, як ми бачимо з інформацій у медіа. Штепа, екс-мер Слов’янська, як вона заявила, подала документи у прокуратуру про фінансування з самого початку Турчиновим і Яценюком Гіркінда(кличка Стрєлков). І я не виключаю, що це правда. Ми також спостерігали, як при тодішній владі акуратно берегли Гіркінда, аби того ненароком не знищили добровольці і армійці, як це належить робити з ворогом на війні. Оберігали спокій Гіркіна і всієї банди, коли ті тікали з Слов’янська і було забезпечено захоплення сепаратистами Донецька. Влада тоді мала всі можливості не допустити цього. Так починалася війна. Все йшло по плану. А коли від плану відступали – як наприклад, коли добробат «Азов» викинув з-під Маріуполя кацапів і погнав їх до кордону, то особисто Турчинов, оперативно прибувши на місце, «виправив» цей «зигзаг» у планах. По-перше, не надав, як Головнокомандуючий(напевне, що знав цю потребу)допомогу бронею «Азову», як ті просили, і ті змушені повернути їх назад, ближче до Маріуполя. Потім, перелякавшись в один момент відповідальності за явну здачу Криму, Турчинов намагався публічно зняти з себе провину і видав у світ урізаний запис отого «засідання РНБО», на яке затягували тих, хто проходив повз по коридору. Більше цей вкид не мало сенсу робити було нікому. І на тому «секретному-розширеному» засіданні чомусь обговорювалось питання, чи починати, чи ні захищати Україну. Але в.о. президента мав всю відповідальність президента і всі його повноваження, зобов’язаний був сам віддати відповідні накази про захист Криму без консультацій будь з ким.
Турчинов – фігура, котра намагається не влізти у гарячі пертурбації, боїться проколів, які б негативно відбилися на його репутації. Він вже побував з 2005 року і головою СБУ і всюди, куди можна було, влізав. А тепер він знає все і про українські ракети, бо то серйозна штука. Ну і його патронат(не сумніваюся, що такий існує) теж знає. При такій обережній поведінці Турчинов поступово мав набрати вагу для крісла президента. Хоча це на всякий випадок. Бо роль Турчинова – вища. Він має організовувати, провадити ті плани, які намальовані поза Україною. І при цьому не сильно фігурувати як автор цієї непомітної роботи. Тобто, він, умовно кажучи, є фактичним політичним президентом, реалізатором стратегічної лінії глобалістів в Україні. А Порошенко – то формальний і фінансовий президент, який має забезпечити реалізацію плану трансформації Нацбанку під ротшильдівську банківську систему, посадити Україну на борговий гачок ротшильдівського МВФ чи такого ж СБ. Ну і організувати продаж української землі, яка сьогодні є колосальною цінністю, за котрою ганяються і котру скуповують глобалісти. Бо в майбутньому, яке вже почалося, саме земля, на якій росте зерно, буде чи не найбільшою цінністю. Але ці зусилля є публічні і обов’язково накладають негатив на виконавців. А Турчинов має бути виведений з-під негативу. Чи не потрапити під нього. Чистий, білий та пухнастий. Коли в Україні виникне катастрофічна ситуація як наслідок діянь оцієї необільшовицької братви, коли народ почне здіймати цунамі, тоді ситуацію має врятувати Турчинов, який підхопить вислизаючу з рук містечкових глобалістів українську владу. Маємо показати цю механіку і віддати належне кожному агенту глобалістського впливу, аби той не мав надутого авторитету. І не зміг пролізти у українську владу, коли настане час її зміни.
Значна частина українських громадян бачить біду, яку роблять оці «вельможі». І бачать як локальне явище. Але, якщо трохи подумати, поспостерігати, то ми побачимо, що вся ця війна у нас на Сході почалася дивно, якось іграшково, як гра в піддавки, а потім розгорілася у великі бої з великою кров'ю. Люмпен бачить ворога – Кремль, путіна, та «свою недолугу владу». І не бачить, що вже четвертий рік війни, а в Україні армії справжньої немає. Ця влада українська робить все, аби її не було, армії. Але питання – вона не боїться ворога? Що ті прийдуть і окупують всю Україну і кінець їхнім джерелам надприбутків? Ні. Не бояться. Тому що знають, що великої війни не буде. Бо ця війна потрібна саме в цьому форматі. Потрібна тим, хто її організував. І в Україні, і в Кремлі, і поза їх межами. І українцям не можна дозволити добре себе озброїти, бо окуповані території вони досить легко визволять. Пардон – що таке оті 35-40 тисяч кацапських гнид проти всієї України? Тому наша армія в масі немає сучасного озброєння до цього часу, жодного танка «Оплот», жодної крилатої ракети(давно готові їх випускати), достатньо сучасної ракетної артилерії, сучасних снайперських гвинтівок, своїх сучасних автоматів, своїх воєнних гелікоптерів. Не побудовано жодного новітнього виробництва, наприклад, стволів, елементної бази електроніки, боєприпасів, немає жодного комплексу «Гром-2», немає жодного військового супутника(Космічному агентству оця «влада» урізала фінансування на цей рік – у 10!!! разів) і т.д. Але бачимо, як рекламно Турчинов то ракети «пускає», то танки «перевіряє», то ще на якійсь мілітарній темі піариться. Тобто, всіх українців дурять. Створюють паралельну реальність. А справи набагато гірші. І ця ситуація є штучно створеною. В Україні в цей час глобалістська братія проводить свої «реформи». Їх суть ще далеко не всі усвідомлюють. Чужинці країну переформатовують під свої потреби. У нас за роки цієї влади по наростаючій так нищать народ, що людям-європейцям і гадки немає, що тут насправді відбувається! Але політики євроглобалістські це добре знають. І мовчки приймають у свої банки награбовані їхніми агентами гроші в Україні. І ніхто з них жодного разу не сказав про реальний стан українців. Говорять лише про корупцію. І жодного звинувачення цієї української влади у нищенні українців. Бо ті політики «в темі». Прикладним чином — починаючи з останнього Майдану. А плани були ще раніше. Кров на тому Майдані була також запланована.

Є Закон України про Раду національної безпеки і оборони. Включно з розширеними повноваженнями, які прийняті у 2014 році, котрі якомусь секретарю РНБО не дають права особисто керувати польотами ракет. Хобі Турчинова з нашими ракетами – ніби дивне його «захоплення». Секретар РНБО — буде замість стратегічних збройних сил України керувати операціями з застосуванням ракет? А може то якусь близькосхідну країну цікавлять наші ракети, що так ними опікуються ті, кому не належить? І від цієї країни хтось є куратором ракетних програм в Україні? Бо ми у світі одні з перших у цій галузі.
Вся ця дешева показуха є фейк. Все, що з ним нафотографовано — запуски ракет, релейні станції, танки, «нова стрілецька зброя» — всього цього не існує у наших військах. Четвертий рік війни. Скоро від 1941-го ми маємо бути у Берліні, пардон, у Москві. А бійці на фронті не мають елементарних речей, воюють зброєю середини 20 сторіччя. Українців сіоністи «непомітно» нищать, чинять справжній геноцид, і показують їм «фотки» і мультики з такими от «українцями» — дітьми і онуками Кагановичів. І ті вірять. Правда, все менше і менше.
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.