Всіх вітаю з Василем!

Блог пользователя  Svyatoslav Kyivskyj: Всіх вітаю з Василем!

З святом українського імені. Яке було до християнства. Як і інші, котрі присвоїли євангелістам. Котрі Петро, Матвій, Марк, Іван-Іоан. Ніби євреї за біблійною версією. Як і Савел-Павло. Але мають імена чомусь не Ізя, не Абрам… Жодного імені, яких повно у широкого племені кочових семітів, їхніх братів. Хоча і в ті часи хамелеони брали інші імена народів, серед котрих жили. А Ханаан-Палестина тоді була територією імперії Романії. Зі столицею у м. Візанті, котрих фальсифікатори історії офіційно Римом «зробили». І імперію і місто. То був Рим, але то була неофіційна назва. «Перенесли» столицю у Італію, пізніше побудувавши там копію Колізею з Візанту. Тому, поряд з слов’янськими іменами з коренем «слав» та іншими, праукраїнські імена, які були у нас, і південніше – у Анатолії-Романії, точно були і у Палестині – і імена, і їх носії аріанці. І чоловічі, і жіночі. Думаю, апостолам все ж їхні імена присвоїли ретроспективно, коли євангелія конструювали, бо апостоли безграмотними були, судячи по їхнім доапостольським заняттям згідно біблії, і ні писати, ні читати не вміли. Як і імена колін родовідних, придуманих левітами – Веніаміна, Дана і т.п. Для приближення до нас багато святих увели християнізатори, навіть церква греко-католицька є василіанська. Це не єврейські імена!
Наші імена по всьому світу з Романії пішли. Тут і розповсюдження християнства «допомогло» — Петро-Петер-Пітер-Педро, Іван-Ян-Джон-Йоган, Василь-Лоці(у мадяр)-Базиль, Микола-Нікола-Ніколя, Михайло-Майкл-Мігаль-Міша і т.д. Взагалі, цивілізований світ щось має не наше, не з праукраїнського античного-аріанського? Звичайно, це не ковдра на себе, це просто факт. Нам досить малого. Але ж не будемо відмовлятися від свого на користь чужому, нетрібному, піднімати йому незаслужений авторитет? А ми є спадкоємці Руси, Риму-Романії. Нікуди від цього не втечеш.
Ми святкуємо своє, котре не є церковним, християнським – і Меланію, і Василя, і Миколая, без церковних паразитичних наліпок.

З святом усіх Василів і Васильовичів, можливо Василин і Василівних!

*******************************************************************************************************************************************************************************
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.