Велика брехня сіоністів або міф про «Голокост»

Кілька років тому сіоністи влаштували у Києві мобільну фотовиставку про Голокост. Журналісти провели експертизу фото, де зображувалися жертви міфічного «Голокосту». Виявилося, що всі без винятку фотосвітлини – зфальсифіковані. До Майдану сіоністи в Україні ще не вели себе так нахабно, бо ще не прийшли до влади, не захопили Україну. Тому організатори швиденько звернули ту свою передвижку і зникли від гріху подалі.
А от у США у Центрі Голокосту є фотографія, де нібито зафіксовані жертви німців – євреї. Це фотографія вбитих єврейськими НКВДистами львів’ян у тюрмі на Лонського.
Ось документи Червоного Хреста, які розкривають нахабну цинічну брехню сіоністів про 6 мільйонів вбитих у «газових камерах, розстріляних, спалених в печах концтаборів євреях».

holocaustrevisionism.blogspot.com/2013/02/blog-post_16.html

Англійський журналіст лондонської Таймс, котрий особисто зустрічався з Сталіним, Гітлером, Черчіллем, Дуглас Рід, у своїй книзі «Спор о Сионє или 2500 лєт єврєйского вопроса», переклад російською є у інтернеті( www.e-reading.club/book.php?book=48270 ), розповів, як цілеспрямовано формувалася ця брехня сіоністами і як сіоністи нищили тих, хто цю сатанинську брехню викривав.

Дата публикации:

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.