ВІДЧУЙ РІЗНИЦЮ. ВІД ЦЬОГО ЗАЛЕЖИТЬ ЖИТТЯ ТВОЄ І ТВОЇХ ДІТЕЙ

Сьогодні вже є можливим кожному, хто проживає на пострадянському просторі, зрозуміти, що то за Система – Московія. Кожен має усвідомити, що вибираючи життя в отій Системі, він прирікає себе і наступні покоління на нелюдське існування. Не треба себе також тішити, що вдасться присмоктатися до влади і буде тобі щастя. Бо такого не було там ні у кого. Верхи так само періодично чистили, всі жили в страху. Діти радянщини цього не пам’ятають, Рабський люмпен віком за 60 був задоволений тим мізером біологічного рабського існування, який давала та влада. Він і є єдиним свідомим захисником і пропагандистом «раньшє ми так харашо жілі!». Якщо сьогодні будь-кого перенести-помістити у ті часи, то він за один день завиє вовчим воєм – будьте певні! Ці агітатори совєцкого прошлого просто не розуміють, що в Україні йде процес виривання країни з цієї системи, що творилася у нас 340 років. І що можна жити по людськи. Роки нашої незалежності ще продовжуються у цій Системі. Бо саме цей люмпен його тягне у совєтизм. На виборах зокрема. Тому ми і живемо так погано – совєтизм продовжується, хоча компартія пішла у тінь. Її не ліквідували, її просто заглушили теперішні неосовєтчики. До пори до часу. А мали би ми вже жити нормально, по заслугам своєї праці і щедрої землі, даної українцям Богом.

Що є той совєтизм? Що є та Система? Це тісно генетично переплетена зграя недобитих Святославом юдохазар, ідеологією якої є сектантський юдаїзм Єздри, з надр котрого виникла теорія і практика комунізму. Переплетена своїми законами з законами Яси і кривавою практикою з чисто татарської, якою вона була, Орди Чингіз-хана. Саме з татаро-хазарської Орди виник Московський улус і нею, Ордою була збудована Москва. З того часу, з 1238 року, і з самого початку Золотої Орди, коли землі майбутньої Московії були населені дикими фінськими племенами без князів, закону, письма, городів – навіть київський князь Долгорукий не допоміг цивілізуватися, і були окуповані татарами, зорганізувалася при підтримці Сатани ця Система і мала за Ясою Чингіз-хана царями лише чингисидів татар-вихрестів, аж до Годунова включно і без винятків. Юдохристиянська «православна ортодоксальна» церква була одним із головних ординських інструментів закабалення. По прикладу Візантії, коли церковний патріарх міг бути на рівні, а то й вище цісаря, хани-царі охоче вихрещувалися й приймали християнські імена: у абсолютній більшості Іоанн чи Базилевс-Васілій. Чингіз-хан заповідав своїм нащадкам завоювати увесь світ. Цілі й методи Орди і сектантів співпадають. Особливо організованою вона, ця Система, стала за часів сіоністського перевороту і захоплення повної влади у Російській імперії у 1917 році.

Закони чингисидівської Яси і сектантського юдаїзму створили цю страшну Систему. Вона представляє собою чистий сатанізм: абсолютне знецінення людського життя, націй, які поглинула; систематичні вбивства ворогів Системи; постійну потребу воювати проти інших народів, аби консолідувати своє дуже нестійке багатонаціональне суспільство війною; знищення людської гідності; повне нехтування власних і чужих законів; найнахабнішу брехню, котра зведена у державну ідеологію «світлого будущого»; неймовірну жорстокість, витончену підлість, інтриганство — не тільки всередині країни, але й у дипломатії; патологічне збагачення за рахунок народу, що ми називаємо тепер фантастичною корупцією; абсолютна безсоромність, цинічність, бо, взявши владу, ця «татаро-хазарська», а в теперішній період — «хазаро-татарська» еліта, маючи в руках увесь репресивний апарат – поліцію, безпеку, прокуратуру, суди – вже не реагує на обурення людности публічно чинених ними злочинів – зраду народу, обкрадання народу, вбивство народу, нищення всього нормального у країні. Вони або шкіряться кривими посмішками, або мовчать, не звертають уваги – знають – їм нічого не буде. Всі страшні масові наші смерті, вся оця м’ясорубка всередині імперії, відповіді на всі питання – як це може бути таке?, ящо взагалі відбувається? – треба шукати у цій хазароординській системі, у її ідеології. В Московії народ, який не знав ніколи, що таке свобода, що таке повага до людини, до сусіда, що таке людська гідність, служить і середовищем, і інструментом тієї Системи.

Владна еліта Системи представляє собою родове, спадкове постійне її наслідування, передавання з рук в руки – хазарських і ординських родів. Випадковостей там немає. Їй можуть служити і посіпаки, але закінчують, як правило, вони недобре. Хазари в Україні не ображають татар – подарували «корінність народу Криму» татарам і, відповідно — українську Таврію(Крим), татари допомагають хазарам(татарських бандюків «етнічного татарського батальйону Аскер» Ахметова-Іслямова хазарська влада Порошенка не здала на розформування, покарання). Ця еліта може мати всередині антагоністичні групи, але Система лишається та сама. Сталін нищив ленінців, Хрущов – сталінців, але комуно-юдейська ідеологія Орди, Система – залишалася. В цю «радянську» вже Систему після знищення свого ворога – націонал-соціалістичної Німеччини, у Ялті міжнародні злочинці – Рузвельт, Черчіль, а також від Системи – Сталін, включили-поневолили і пів-Європи. Були намагання народів звідти вирватися, але як жорстоко були придушені повстання – у Будапешті 1956, Празі 1968! І світ мовчав. Ніхто не заступився за Угорщину і Чехословаччину. Тільки Горбачов і народна «Солідарність» Польщі зруйнували-добили цю Систему у Східній Європі – Варшавський договір і РЕВ. Ніхто не заступився потім і за Придністров’я, за Чечню, яку Система мало не всю зрівняла з землею, за Грузію. Ніхто й не думав захистити Україну військами, яка віддала свою ядерну зброю задарма, а отримала Будапештський Меморандум. Що творили у Грузії, з чеченцями, дагестанцями, українцями москвоординці на війні, ми знаємо. Бомбардування Кремлем Алеппо – ми бачили наслідки.

ВИ ХОЧЕТЕ ЖИТИ У ЦІЙ СИСТЕМІ?

Ми, українці, зробили ривок з цієї Системи в роки Незалежності – революцією на граніті. Нас вбивали, вбили навіть Вячеслава Чорновола. І продовжують вбивати. Ми зробили ще ривок у 2005 – і нас знову втягнуто — не випущено з Системи. Ми пролили кров на Майдані – і Система нас знову втягує. Ми вже воюємо з дикою Ордою – і бачимо через закривавлені свої очі, що нас все більше повертають у Систему, пов’язують з нею павутинням торгових і інших зв’язків.

ХТО?
Ті ж самі. Хазаро-ординці. Ашкенази-татари. Порошенки-ахметови. Та сама кремлівська хазаро-татарська еліта. Увесь Кремль – це хазари і татари. Еліта там має древні родоводи. Шувалов – татарин, Собянін – татарин, Резидент – теж, і думайте, коли говориться про кримських татар; Абрамович, Ротенберги, Пєсков – хазари… І так практично увесь Кремль. Владу тримають міцно у виключно своїх руках. Кремлівська еліта ненавидить і зневажає народ, народ ненавидить еліту і інші народи. Українська-прокремлівська еліта теж давно осідлала «демократичні» вибори, то на прорив народу із Системи, демонтаж Системи через вибори може сподіватися лише необізнаний, або просто дурень. Це не США, де Трамп зумів переграти світових хазар, та й ще має власні чисті ресурси і є незалежним.

Ми можемо сподіватися лише на себе. Нам не прийде на допомогу з військами ніхто. Нам ніхто не поставить наших національних справжніх провідників, не чужих – хазаро-татарських імперсько-рускоязичних нутром, пов’язаних з Системою, які є продуктом і елементом, ланкою цієї Системи. Ніхто не припинить постійний грабунок нашого народу і не витягне нас із вічної приреченості до бідності у цій Системі. Ми самі повинні вирвати нашу країну з лабет Сатани і стати поруч з цивілізацією, яка пройшла свій шлях до сьогоднішніх досягнень, увібрати все краще, що вона має. Ми ж маємо все, аби згенерувати свою унікальну цивілізацію, на основі нашої моралі, традицій, мови, глибокої нашої історії, стати центром Східноєвропейської спільноти народів. Все залежить тільки від нас. Або ми повністю позбавляємося впливу Системи – тепер «руского міра», Орди і стаємо стопроцентним українцями, або нас чекають дуже руйнівні часи. Все залежить від вас – чи ми є єдиний кулак і викидаємо з-серед нас чужих паразитів, що нас же, нашу країну ненавидять – ординців, «розсіяних» і «рассєянних», які один одного підтримують, чи нам доведеться воювати і з Системою, і з внутрішнім ворогом. Владу-Систему треба міняти. Не через вибори – через всенародне волевиявлення на досвіді, який ми маємо. І не зупинитися, не випустити здобуте, а змінити нашу країну. Ця Система на нашій українській землі тріщить, бо ми її довбаємо. Як Каменяр Франка длубав скелю. І маємо її добити. Така наша місія. Сьогоднішнього покоління.

ТІЛЬКИ МИ САМІ!

[url]https://www.youtube.com/watch?v=zEj_gVmE9l4[/url]
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.