Сьогодні на Цензорі запущено фейк з фото «від «Ель Мюріда», ніби на розбомбленій базі у Сирії зберігалася тара від бойової отруйної речовини(зарину)

Жидівські медіа намагаються свою провокацію з «зарином» відвести від себе. Тому сьогодні з'явилися «фото» то від «Ель Мюріда», то від «руского журналіста Міші Васкрєсєнского», то ще ніби від когось цю дурню витягують.

censor.net.ua/forum/911129/na_razbomblennoyi_ssha_siriyiskoyi_aviabaze_lejat_konteyinery_izpod_otravlyayuschih_veschestv_rossiyiskiyi/sortby/tree/order/desc/page/3#comment_63407124.

Я перевірив – у Ель Мюріда цього немає. А за ним я спостерігаю давно, роками. Став би високопоставлений феесбешник-кремлін, що роками опікується проблемами Ближнього Сходу від Росії, особливо Сирії, палити свою ж контору? Маразм. Ель Мюрід – Анатолій Несміян, коли щось. Тож хто є батьком лжі – знаємо.
Нагадаю, це зарин, як оголосили сіоністські глобалістські медіа. А хто бачив, як виглядає тара, у якій зберігається рідина – зарин, що при відкритому стані випаровується і перетворюється у страшний отруйний вбивчий у мікродозах газ? Лише кретин-самовбивця би залив у ті контейнери отруту. Окрім того, маркування російських контейнерів з зарином обов’язково буде Р-55. Чого немає у старезних дірявих від іржі контейнерах від звичайних авіабомб на фото.

Ізраїль вже заявив, що «назавжди вирішить проблему Голанських висот»(тобто, анексує) та може увести свої війська у Сирію… Опппа…
P.S.
А чому би Трампу не діяти по логіці? Запросити Асада в Штати(чи будь-де) і поговорити з ним: «А що там насправді у вас діється? Чому страждає стільки людей? Ти, Асад, хто – тиран? Але я цього не бачу. Яка обстановка у тебе у Сирії насправді? Як нам з усією міжнародною спільнотою очистити Сирію від всілякої шушвалі і навести там порядок і мир? Це ж усім разом дуже легко зробити, лише скажи, з чого почати, Асад». Але до цього часу ніхто нічого від Асада не транслював… Цікаво, чому глобалістські медіа мовчать, а інших у світі не дуже і є… Але тоді би Асад сказав, що всі ті ісламські організації, всілякі ІГІЛи і інші, які нищать суверенну Сирію, фінансуються… Ізраїлем. Стає все зрозумілішим, що «хімічна атака» — це ізраїльська провокація. І Трамп на неї повівся. Жидам вдалося його замастити у своїх систематичних вбивствах. Скоріше «жертви зарину» — або постановочні, або фотошопні. Але вбиті на аеродромі і складах – справжні. Трампа сатанисти перетворюють у третього Буша. Чи зрозуміє? Чи він з сатанистами? Побачимо.

Наразі — дубль-виграш Ізраїлю — і Трампа у кров вмокнули, і Росію опустили. І все на рівному місці. Ціна інформації, яка веде до спрямованої дії. Чужими руками. Як завжди робить Ізраїль.

Дивись також попередню мою статтю на цю тему.

___________________________________________________________________________________________________________
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.