РОСІЯ НАМАГАЄТЬСЯ СТАТИ ГОЛОГРАМОЮ УКРАЇНИ

Утворення-потворення під назвою Росія є голограмою оригіналу – справжньої держави Русь-Україна, яка існує реально.
Матриця:
Україна має свою прадавню і славну історію як мінімум з Трипілля-Аратти, арійську, кіммерійську, скіфсько-сарматську, античну, гетську як нас називали сусіди, напасники чи історики, мандрівники, посли…, русинську, слов’янську, українську. Ми нізвідки не прийшли. Ми тутешні. І на нашій землі немає жодного іншого народу, який би був десь тут автохтонним. Ми від Сяну до Дону. Хоча – насправді ширше. Набагато ширше у всі боки. Але сьогодні і цього досить. Ми корінням з цієї землі. Ми маємо матричну для європейських мов нашу прамову. Ми є народ, що створив цю державу. Ми маємо древнє вірування, вірніше – знання, дані нам згори. І ми чітко знали, як влаштований циклічний світ людей. З цих наших знань про Триєдиного бога зліпили варіант християнства. І інші «основні релігії». Ми маємо найбагатші найдревніші у світі народні традиції, величезну кількість народних пісень, сакральні космічні символи у наших орнаментах. Ми єдині у світі, хто шанує початок, зародження життя. Уособлю це наша писанка-яйце. Ми маємо свята і божеств, що уособлюють різні прояви матеріальної природи на протязі року. І святкуємо їх.

Голограма:
Сатана для себе створив державу-привид, державу-голограму – Росію. Він створив земний, ніби матеріальний інструмент для захоплення світу, якщо точніше – для реалізації своєї мети – ув’язнення, навічного «заземлення», відриву від Бога його, створених Богом людських душ.
На рівному місці, з вакууму державу не створиш. Тому Сатана зібрав до цієї держави дикі племена після панування дикої татарської Орди на величезному полі різних племен-народів, якими легко управляти, бо вони за свою недовгу історію існування не мали жодного досвіду самоуправління. Слуги Сатани, ювеліри із Амстердама виконували ту «творчу» роботу. Починаючи від Ісаака, вихреста у Петра(першого). Мазепу долучили до цієї «творчості». Фактично він творив цю державу. Але побачив і схаменувся, та разом з шведами мало не загубив той «проект». Сатанисти йому до цього часу анафему шлють.
Аби та держава була респектабельна і на щось схожа, їй потрібна історія. Власної не мала. Тому цій державі у 1721 році указом було присвоєна назва сусідньої країни – Руси. І фіно-угорсько-татарське населення цієї держави теж стало «вєлікорускім». У «руского» народа на цих просторах немає землі, де вони виросли. Немає тому і республіки. Він лише має статус «государствообразующєго». Відповідно – історію, як свою — цій державі записали історію сусідньої Руси. І християнську церкву від Руси теж приліпили собі і сказали: «отсюда начало». І мову державну насадили угро-фінам церковну – створили штучний «рускій язик». Язик той від церковнослов’янської староболгарської. А Русь справжня – слов’янська. «Сблізілі язикі». Правда, до цього часу не всі фіни вивчили «рускій язик». Ще багато по «вєсям» користаються лише власними фінськими діалектами. Багато «Бурановскіх бабушек» і «дєдушєк» знають рускій язик у тій мірі, що дозволяє отримати пенсію. Все треба було уподібнити до держави-оригіналу. Повністю відсканувати оригінал і зробити копію. Копіювали все – як типовий приклад, навіть, проголошуючи свою окрему більшовицьку владу у Харкові, коли існувала справжня у Києві, назвали теж її – УНР. А в оригіналі нищили все: мову, документи, топоніми, традиції, імена, артефакти…, всі свідоцтва древньої історії, самих українців. Що можна було – присвоювали – наукові досягнення українців, винаходи, мистецькі роботи, поетів і письменників… з цинізмом і нахабством, властивим лише порожнім безталанним ницостям і бандитам. Голограмна держава мала затінити повністю оригінал, а її творці постійно всім тлумачили, що оригінал – «прідуман австрійськім штабом, полякамі, чтоби унічтожіть Рассєю, Украіни нєт, нє било і нє могло сущєствовать нікогда» – як заповідав Валуєв у 1863 році. «Проект» одним словом. Все навпаки. Все перекручено. Правда – брехня, а брехню видають за правду. Отаке Задзеркалля. А потім оригінал мав повністю зникнути. Голограма мала стати на місце оригінала, привласнивши собі від нього все. І тоді видавати себе за оригінал. «Нєт страни(України) – нєт вопросов». Тєпєрь всє по історічєскім рускім вапросам будут іметь дело с Русью — Россієй. Голографічне Задзеркалля мало легалізуватися. Але ми, українці – недаремно послані Богом! І стали на заваді Сатані. Як же вони сказилися! І пішли на нас війною, аби знищити. Це їхня мета. І не сумнівайтеся, — продовження буде.

Як і всі справи неправедні сатанинські, ця голограма зникне. Лишиться на цьому місці лише простір, поле, земля і її корінні народи. Ми, українці, народ Божий, це зробимо. І Бог нам помагає. Ми несемо величезні жертви від діл сатанинських. Не кажу справ, бо слово справа має корінь Прав – а це Закон, це Правда. А у Сатани цього немає. Але наші душі нікуди не зникають, вони вічні і повертаються. У все кращій якості. І це є наша робота на Землі.

«А ви думали, що Україна так просто. Україна — це супер. Україна — це ексклюзив. По ній пройшли всі катки історії. На ній відпрацьовані всі види випробувань. Вона загартована найвищим гартом. В умовах сучасного світу їй немає ціни». – Ліна Костенко.

P.S. Блокада «брацкіх уз» з сатанинською Ордою, якою нас знову нишком пов’язали-обплутали, і дика істерична реакція сатанинських сук, що знову готуються пролити кров українців, показала, що Україна є фундаментом Московської Орди, і відрив цього паразита від тіла України є смертельним для цього штучного азіатського сатанинського утворення.
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.