Пройдемося по останнім подіям. Вороненков, Назаров, Бабин Яр, е-декларації для громадських активістів, Іловайськ

Новинарка і короткі аналітичні висновки

1. На минулому тижні «Наблюдатєльний совєт по созданію мєморіала у Баб’єм Яру жертвам Холокоста» з Щаранським оголосив, що вони це встановлять там за 5 років. Нагадаю українцям і всім, що ЖОДНОГО факту по нищенню євреїв у Бабиному Яру немає! Громадська експертна група ще за часів СРСР це довела. Хоча ініціатором цієї брехні був сам Кремль, що хотів перекласти на німців власні злочини — сіоністів-енкаведистів в районі Бабиного Яру з 1937 року. Міф про розстріли у Бабиному Яру під час пожежі у центрі Києва, влаштованої енкаведистськими диверсантами є настільки незграбною спробою сіоністів в черговий раз виставити євреїв жертвами, що і на Заході це добре знають. І «відзначають» цей «розстріл» виключно сіоністи.
Отож я пропоную завести карну справу по винайденню і підтвердженню фактів розстрілу «десятків тисяч євреїв» з тих шести тисяч, що залишилися в окупації у Києві, котрих не встигли вивезти у Ташкент, хоча їх евакуйовували першими поперед всього іншого першочергового, та поперед всіх інших. Бо вони – найцінніше у жидобольшевицькій сіоністській державі – СРСР. «Воспомінанія сємілєтнєго єврєйского мальчіка» чи філософсько-історичний «епос», що тягне на фундаментальну наукову працю «ваєнний» «Днєвнік Хорошуновой», який виліпили і друкують на сайті Гордона, звичайно, до уваги не приймаємо. А німці документували все. Знайти «рештки спалених розстріляних», бо такого у історії не буває, щоб не знайшлося і сліду, і кісточки від десятків, сотень тисяч «сажжьонних расстрелянних», як заявили сіоністи на питання, чому не знайдено слідів «злочину фашистів проти євреїв», і чому згідно порівняльних американських аерофото до і після війни місцевості Бабиного Яру там не зафіксовано абсолютно ніякого порушення рельєфу «викопаними ровами». Коли отримаємо спростування, тоді можна буде відкривати карні справи по шахрайству. І за цинічне знущання сіоіністів над пам'яттю дійсно розстріляних там українських патріотів націоналістів. holocaustrevisionism.blogspot.com/p/blog-page_28.html

2. Генералу Назарову дали кілька років тюрми за зумисне вбивство наших десантників. Котрих він послав на вірну смерть у літаку. Оцінюємо це покарання як вимушено допущене сіоністською українською владою. Бо навіть чин генерала не розжалуваний, що мало бути в першу чергу. Тобто, оплата згідно чину і пенсія йому гарантована. Відсидить пару років у комфортних умовах(як максимум) і вийде. А може бути я й так, як вимушено «посадили» внаслідок сіоністського Нюрнбергського процесу єврея Вермахту Гесса, одного з сіоністського оточення Гітлера, що не дали йому захопити сіоністський більшовицький СРСР – навіть персональну тюрму тому побудували з американською охороною. Щоб виключити наявність сокамерників, тюремного персоналу… свідків, коротше. Правда, в тюрмі його не бачили, але засвітився десь у Ізраїлі.

3. Воєнні експерти – Жданов, Сергеєв вказали, що трагедія Іловайська була політичним рішенням. Що не було потреби обходити Донецьк через Іловайськ і операцію по організації котла по бажанню Кремля, наказу Головнокомандуючого ЗСУ підготував начальник Генштабу Муженко. Мета – при явній тенденції до повного звільнення окупованого Донбасу українськими добробатами і воєнними частинами ЗСУ переламати її і завести Україну у переговорний процес, залишивши окуповані території у статусі окупованих. Так само і Дебальцево і інші трагедії. Масові розстріли наших бійців при організованому «по домовленості» Порошенка з Путіним «виходом з котла» повинні були вразити суспільство, заставити думати, що іншого виходу, як сідати з підсунутими Порошенком і Путіним бандитами немає. Тому і організований на Хрещатику воєнний парад з технікою, яку так і не надіслали на фронт на допомогу. При цьому кількість жертв розстрілу під Іловайськом владою занижена у кілька разів. Порошенко і компанія – страшно криваві злочинці. Янукович порівняно ангел. Все ж різниця – вуличний бандит Янукович і ідейний сіоністський старозавітний Порошенко з своїми «братами во Яхве». Як я всюди вказую, влада у Кремлі і влада на Банковій – це одне й те саме. Для сіоністського конгломерату хазар і ординських татар – кремлівської еліти, що домінує над постімперським простором і сьогодні, кордонів немає. Все розкривається. Тому така істерика влади. Порошенко вже зовсім зірвався з ланца і підписав єдиний у світі подібний закон про е-декларування громадськими активістами. Муженко заверещав, що посадкою Назарова відкривається мало не полювання на відьом, що це страшний «прецедент». Тобто, розуміє, що і його можуть посадити з часом за його злочини, співпрацю з сіоністами-сатанистами Системи.

4. Спільні риси провокації під Верховною радою 31.08.15 і вбивство Вороненкова підтверджують тісну співпрацю банкової і кремлівської влад. І під верховною Радою було прийнято порушуючий Конституцію закон фактично про легалізацію бандитні ОРДЛО в інтересах Кремля, і вбили етнічного українця Вороненкова теж у інтересах Кремля. І там кров – застрелили снайпером нацгвардійця, інших закидали кількома гранатами, підсунули «бувшого бійця НГ" Авакова, і тут цинічне вбивство з фігурантом-кілером, найманцем, який теж заплановано прослужив у НГ Авакова. Скільки таких найманців ще у спільному резерві ФСБ, Авакова чи Грицака?

5. Цікаві застосовуються технології по підняттю «обурених» мас на мітинги. У Білорусі якимись чином спровоковано по причині закону Лукашенка про тунеядство. У Росії – про кросівки, сорочки, виноградники, маєтки Медвєдєва. А що, про Путіна нічого невідомо? І взагалі це для росіян стало одкровенням? Судячи по тому, як мовчки реагували інші, коли білоруські менти пакували демонстрантів, та й у Росії теж – мотив демонстрації дуже мирний. І ніхто далі качечки у руках чи пари кросівок через плече у протесті не піде. Покора тоталітарній владі й далі у їхніх генах. Росіяни тепер будуть роками хвалитися, «как ми іх!». А перед своїми очами війну Росії в Україні, страшні її слідки, смерть – не бачать.Блог пользователя  Svyatoslav Kyivskyj: Пройдемося по останнім подіям. Вороненков, Назаренко, Бабин Яр, е-декларації для громадських активістів, Іловайськ

Хасид и еврейка идут по разрушенному Хрещатику в оккупированном Киеве. 1942 г. Фото Fortepan
_______________________________________________________________________________________________________________
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.