Прогноз по Насирову

Насиров втікне. Скоріш за все спочатку у Великобританію, Потім, можливо, його там будуть діставати американці. Вимога прокурорами застави у 2 мільярди(зіграли роль жорстких борцунів з корупцією) і призначення судом 100 мільйонів(це сьогодні «всього-на-всього», як 3 з гаком мільйони доларів), стільки у 2014 році народ зібрав на армію – то вже реалізація написаного сценарію на Банковій по визволенню Порошенком Насирова. Але на нього буде полювати Порошенко. І його банда. Бо Насиров – могильщик Порошенко з огляду наявності у Насирова компрометуючої фіскальної інформації. Тому раніше чи пізніше Насирова вб’ють. Можливість йому вижити — це або викласти американцям все, і тоді мотив Порошенка — лише помста, якщо чоколадного на той час ще не посадять, або погодити з Порошенком мовчання і взаємоненапад, оголосивши, що заховані Насировим компрометуючі матеріали будуть опубліковані третьою стороною у випадку смерті Насирова. Але й у випадку, коли Порошенко таки добереться до Насирова і кіллер того вб'є, то немає гарантії, що матеріали Насирова на Порошенка не будуть опубліковані. Тому вірогідніший варіант домовленості. Насиров не здав свого британського паспорта(прокуратура не дуже і вимагала відразу після затримання). Але навіть при умові, що він домовиться з Порошенком про проходження судової процедури до кінця і організацію судового рішення, повного звільнення Насирова «за відсутністю складу злочину», наприклад, то у Лондоні його дім і квартира не будуть йому гарантовано безпечним місцем. Бо американці такого нахабства Порошенку не пробачать і справу доводитимуть до кінця. Тож всюди у Насирова будуть проблеми і ризик тюремного ув’язнення, як би він не крутився. В Україні з-за недовіри Порошенку він не залишиться, бо боятиметься стати легкою мішенню для кілера.

Передісторія.
НАБУ створили США, аби навести якийсь лад в Україні, бо там немає з ким відповідально домовлятися – суцільні мегазлодії, починаючи з Порошенка. Кадиров(Онищенко) у США видав матерал, який потяг розслідування. І сліди ведуть і до Порошенка. Холодницький отримав гарантії підтримки і захисту від американського посла в Україні. І почав роботу самостійно, без контролю з Банкової. З Насирова. Порошенко в шоку і пішло змагання Порошенка з Штатами за Насирова. Порошенко в США вже у чорних списках недрузів.
В Україні влада жидівсько-татарського криміналітету.

Екс-глава Державної пенітенціарної служби України (ДПтСУ) і екс-начальник Лук'янівського СІЗО Сергій Старенький прокоментував фотографію з відстороненим головою ДФС Романом Насіровим у Лук'янівському СІЗО.
Зліва направо: Львівський — «смотрящий» за жіночим корпусом Лук'янівського СІЗО; Алік Хусанулін — «смотрящий» за Лук'янівським СІЗО; Рома Фіскал(Насиров) — барига солодкий; Буба — «смотрящий» за «ПЖ» (камерами довічників).

За кадром залишилися Серьога Прокурорський з Подолу, Паша-юрист (однокурсник Серьоги) і Валєра Криворізький (хазяйка лук'янівська), які успішно реформують Київський СІЗО. Джерело: ua.censor.net.ua/p432468

Блог пользователя  Svyatoslav Kyivskyj: Прогноз по Насирову

_____________________________________________________________________________________________________________
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.