ПРО ТЕРОРИЗМ, ІРЛАНДІЮ, УКРАЇНУ, ПРАВДИВУ ІНФОРМАЦІЮ І ВСЕСВІТНІЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ КІБЕРПРОСТІР

Рекоментую подивитися фільм «Син порядної матері» — favoritemovies.at.ua/load/drama/sin_porjadnoji_materi_1996/3-1-0-12307

Терористи бувають різні. Є найманці глобалістів, що використовують продажних убивць, або релігійних(як правило муслімів) фанатиків, а є борці за свою землю, за свій народ. Саме юдоглобалісти, аби не компрометувати себе війною проти справедливості, і створюють паралельні організації терористів-вбивць, котрими лякають світ, як тероризмом. Саме юдоглобалісти організовують систематичні напади ісламістів на цивільних людей, аби тримати суспільства у страху перед тероризмом. Саме юдоглобалісти є авторами і генераторами тероризму, почавши з грандіозного теракту по підриву двох башт у Нью-Йорку 9/11, після чого почали закручувати гайки свободи у США і інших країнах під виглядом боротьби з тероризмом. У фільмі про боротьбу ірландців за власну свободу від юдейської вестмінстерської корони „Син порядної матері“ 1996 року якраз і показано, як борців за справедливість юдейська великобританська верхівка робить терористами. Цей фільм нелегко знайти у інтернеті. Я знайшов два сайти з активним вікном фільму українською мовою. У мене інтернет-провайдер «Воля» і він виконує президентські укази. Тиждень-два тому при пошуку фільму випливали виключно попередження від президента України:

»Шановний абоненте!
Доступ на цей ресурс заблоковано згідно Указу Президента України №133/2017
Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про
застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)».

– це було на всіх сайтах, де до демонстрації включено цей фільм українською мовою. Тобто, цей фільм є «небезпечним» з точки зору РНБО Турчинова-Когана. Але для якого? Для влади, проти кого у фільмі і ведуть війну патріоти-ірландці. І Росія, котра веде війну протии України, тут ні до чого.
Український варіант противладної внутрішньої війни був би вже у набагато жорстокішій і дуже кривавій формі, бо злочини юдейства в Україні сьогодні є не просто владно-кримінальними, а незрівнянно масштабними, політичними, геноцидними, звірячо-старозавітно-антиукраїнськими. Відповідальності за них і боїться юдейська сектантська хабадницька глобалістська кліка, що звила собі зміїне кубло у Дніпрі, і її містечкові зажерливі рошенки і Ко. А чекає їх і паля, і рватимуть на шматки цих хуцпістів.

У фільмі «Син порядної матері» добре показана демотивуюча, ослаблююча людину роль християнської, зокрема католицької церкви, яка пригнічує, нищить у людей гордість, дух спротиву юдейському нацизму, у даному випадку лондонській короні, окупантам, для чого левіти і придумали тоталітарну юдохристиянську ідеологію упокорення націй. Бачимо у фільмі і вимоги до юдовестмінстерської влади юдоглобалістів, у яких не вимагати треба, а їх перемагати, бо домовлятися з кривавими старозавітними вбивцями є абсолютно марною справою. І бачимо, нажаль, тупе мовчання ягнят, тобто люмпена, бо «насилля не метод», доки пасіонарії кладуть своє життя за батьківщину, гинуть мученицькою смертю, наближаючи перемогу. У ірландців така сама ситуація, як і українців — давня окупація, засилля англійської мови, п'ята колона і… власний мовчазний люмпен.

Що таке «війна проти фейкових новин», оголошена днями юдоглобалістами? Це війна проти поширення правди звичайними громадянами у кіберпросторі про єдину у світі нацистську юдеосектантську єздрівську систему влади над світом. Влади юдейської нацистської сектантської верїхівки, що оббирає народи, привласнивши їхні багатства, збиткується над людьми, позбавила їх волі, замкнувши у банкірську грошову пастку та зарегламентувавши тотальним контролем життя людей, як тварин у загоні. Ця «війна» є намагання затиснути юдосектантами суспільну думку у свої лещата, блокувати прозріння людства, що світом правлять юдосатаністи. Проголошена «Заходом» боротьба з фейковими новинами не стільки реакція цивілізованого світу на росіянську диверсійну діяльність у кіберпросторі, а як є інформаційною блокадою вільнодумства «своїх» народів. Росія з часу захоплення її юдоглобалістами при штурмі Московського Білого Дому Вєрховного Совєта та розстрілу понад 5-ти тисяч москвичів в основному юдейськими організаціями «Бейтар», прибулої тоді зі своєї бази юдейского банкірського Кіпру, «Єрихон», є під п'ятою юдонацистської глобалістської кривавої братії. Путін, агент одного із її секторів, грає лише роль опудала, на якого зпихують і свої «біди», точніше, діяння, зокрема утискання свободи слова, перш за все у США, глобальне поширення правдивої інформації.

********************************************************************************************************************************************
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.