ОТЖЕ, ВСІМ, ХТО ЩЕ СУМНІВАВСЯ – СТАЛО ЯСНО, ЩО ВЛАДА В УКРАЇНІ В РУКАХ УКРАЇНОНЕНАВИСНИКІВ, ВОРОГІВ УКРАЇНИ, ЩО РОБЛЯТЬ ОДНОЧАСНО ДВІ РЕЧІ:

1. ТВОРЯТЬ ГЕНОЦИД УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ ТА ФАКТИЧНО «ПЛАВНЕ» НИЩЕННЯ УКРАЇНИ ЯК ДЕРЖАВИ.
2. КРАДУТЬ У ДУЖЕ БАГАТІЙ УКРАЇНІ ВСЕ, ЩО МОЖНА І НЕ МОЖНА ВКРАСТИ, ПОГРАБУВАТИ, БО БАГАТСТВО УКРАЇНИ НЕВИЧЕРПНЕ, СКІЛЬКИ НЕ ГРАБУЮТЬ.

Зрозуміло і те, що група сатанистів є інтернаціональною групою, розміщується на обширній території, для неї немає кордонів у реалізації їхніх сатанинських планів. Конкретно – ця група має однакові інтереси у Кремлі і на Банковій. Ця група є чітко етнічно визначена по складу. Коріння є хазарське ашкеназівське та ординсько-татарське. Обидві складові, при домінуванні хазарської частини, працюють плідно для себе. Характеризуються неймовірними — жорстокістю, жадібністю, цинізмом, підлістю, безмежною брехливістю. Жорстокість сіоністського ЧК, що йде з глибин Єздрівського сатанинського вчення, успадкована цією офіційною владою України. Жорстокість дикої кочової татарської Орди, яку зупинила Русь-Україна на шляху Орди до Європи, успадкувала найдикіша, наджорстока етнічна бандитська група Ахатя Брагіна, племінником котрого є Ринат Ахметов. У 90-ті ця група вижила і стала домінувати у Донбасі виключно завдяки своїй жорстокості. Це така ж дика жорстокість, як і татар, що прийшли з Ордою до нас у нашу Таврію і нищили звідти Україну, пізніше разом із османами, взявши в полон і продавши хазарам-юдеям у Кафі у рабство 2 мільйони українців. Обидві групи мають одне тюркське коріння. Обидві групи мають величезні позиції у Кремлі і на Банковій. Не буду торкатися, як хазари перехопили владу у Майдану – про це вже сказано немало.
Але мусимо знати початок сьогоднішніх подій. Саме хазарином Турчиновим свідомо здано Таврію. Це було виконання завдання інтернаціоналістів по влаштуванню у Тавриді(«Криму») воєнної бази для виконання «руками» російських збройних сил певних задач Ізраїля у регіоні Сирії і навколо. Тут інтереси імперських амбіцій Росії-Путіна і інтернаціоналістів збіглися. Затим агент Банкової єврей Гіркін, фінансований, як вказано Штепою — Турчиновим і Яценюком, І ПОДАНО ВІДПОВІДНІ ДОКУМЕНТИ ДО ПРОКУРАТУРИ став стартовим моментом для організації війни на сході України. Турчинов оберігав його від розгрому добровольцями, як оберігав заколоти спецгруп у містах Донеччини, як не давав увійти добровольцям у майже пустий Луганськ. Росія традиційно з більшовицьких часів «товаріща Артьома» планувала захоплення України, спираючись на свою п’яту колону у знищеному українському і затим зрусифікованому Донбасі. Це традиційно – сіоністи-більшовики завжди опиралися на російську п’яту колону, бо:
А) росіяни в Україні – такі ж «розсіяні», як і євреї;
Б) російська п’ята колона, як і сіоністська еліта – однаково ненавидять етноси, серед котрих «розсіяні»; обидві групи є нацистськими по прагненню світового панування;
В)обидві групи прагнуть влади у країні, де живуть – російська п’ята колона з паразитичних і відкрито імперських цілей, хазарська – паразитичних, та, з часу постанови сіоністами мети світового панування, – прихованого фактичного панування у кожній країні, де проживають.
Г)відмінності лише у тому, що група Єздри намагається заховатися під чужими прізвищами і часто чужою мовою, а російська п’ята колона намагається «росіянами» зробити інших, а «рускій язик» — «государствєнним».
Д)і ті й інші взяли чуже: генетичний гібрид угрофінотатар – чужу назву Русь і штучну мову на основі староболгарської церковної, і видають себе за слов’ян, інші – за євреїв юдейського віросповідання. Обидвоє вірять кожен у своє «придбане». Це основи їхньої ментальності.
Ординці(лідери, нащадки роду чингисидів) мріють про повернення Кримського Ханства в його межах включно Херсонщину.

Російська п’ята колона завжди підтримує хазар-сіоністів і виконує найбруднішу роботу. Так, наприклад, вона під керівництвом сіоністів підняла заколот за спиною Української Народної Республіки на Арсеналі.

Отож, що відбувається наразі в Україні, що означають сьогоднішні події.

Всюди «владою» розставлені кадри свої – або ашкеназівського походження, починаючи від «Порошенко» і «Турчинова», таких як і міністри «Петренко», «Розенко», Жебрівський і т.д. з одного боку, так і з другого – татарин Тука і море інших. Обидві групи просувають свої етнічні інтереси – за першу – всі знають, за другу – продавлено рішення, що татари у Тавриді(«Криму») – то корінний народ, мало не корінна нація. Відповідно, зараз від дружньої «влади» максимум преференцій цій нацменшині, яких не має жодна в Україні. У тому числі по створенню компактних анклавів для татар на півдні України(Херсонщина) за рахунок українського населення і на землях українців, фінансування татарського каналу ТБ, у тому числі міжнародного, підтримка антиконституційного т.з. меджлісу, інших ісламських організацій. Татарське лобі працює, Ахметов має величезні кошти, яких не мав при Януковичі. Сьогодні вже не вуличний менталітет бандита Януковича, сьогодні править ідеологія Єздри і агресивно просувається іслам, діє «етикет» — «взаємоповага», взаємовизнання родовитих генеалогічних гілок татар і хазар. Слава Богу, міжнародні організації добре знають, що татари не є корінним народом у Тавриді, а насильницьке повернення-транспортування їх на історичну землю до Узбекистану звірякою Сталіним все ж не є геноцидом. Це не Геноцид-Голодомор українців, де лише у 33-му жертв- до 15 мільйонів, а жертви репатріації татар – 12 чоловік, що померли по дорозі не взимку і не у Сибір.
Отож, мова йде за «еліти» двох груп, а їхні народи, як завжди, є заручниками їхніх дій, хоча значні частини цих меншин активно включаються у ті дії.

Ця «гібридна війна» не є одноосібним витвором Кремля-Путіна. Це також результат діяльності і свідомої бездіяльності неукраїнської влади в Україні проти України. Війна конче необхідна і цій «владі». Бо дає надприбутки від контрабанди і розпилювання бюджету – і на війну, і на внутрішніх біженців, і на субсидії, і за вирубку лісу, і всілякі контрабандні транзити і т.п. Під час війни інтернаціональна банда переформатовує Україну на просто територію, з якої будуть збиратися гроші, коли ця уся банда все приватизує. Ця війна не дає народу розвернути свої сили проти владних злочинців, є і психологічним бар’єром для зусиль по зміні влади, з-за страху непередбачуваних наслідків.

У Путіна сьогодні НЕМАЄ ресурсів, аби почати широкомасштабну війну проти України, як нас постійно залякує ця «українська влада». Для цього потрібно під мільйон армію. Україна занадто велика, і населення у більшості не буде зустрічати росіян з квітами. Путін несе втрати по окупованому вічно дотаційному «Криму», окупований Донбас зіпхав на утримання Україні, хоча з ходінням російських грошей. Влада України цьому сприяла.
Чому українська влада так сьогодні почала впевнено розказувати, що «окупований Донбас скоро повернеться»? Ми побачили, що існують таємні домовленості з участю Порошенка і Меркель, що на Донбасі мають бути проведені вибори. Тепер ще й з російськими військами. Саме цей варіант «українського Донбасу» по Мінським «угодам» передбачається. Але українське суспільство не проковтнуло це і влада змушена «різко» реагувати на висловлювання німецького посла, що виказав мимоволі суть цих домовленостей. Якщо ми заблокуємо шляхи підтримки Донбасу, то Кремлю цей Донбас не потрібен, аби його утримувати. Але й просто так Росія його не віддасть. Її мета – створення анклаву, через який можна керувати Україною. Українська «влада» давно би вже його забрала у такому вигляді, у Верховній Раді депутатами були би наступники Моторол і Гівів, Захарченків і П’ятницьких(бо ці надто одіозні – тому їх прибирає ФСБ).
А законодавчо до цього все майже готово – 31 серпня 2015 року недаремно влада зробила провокацію, коли у ВР приймали антиконституційну, заварену у Кремлі бурду для такого варіанту. Все готово. Крім українського народу. І це все добре проявилося у Бахмуті, де єврей Аброськін у поліцейській генеральській формі кинув на беззбройних блокуючих ветеранів АТО ублюдочну братву із Донецька – ну, типу український «спецназ», і провіз найманих тітушків і вату у семи автобусах: «Антиблокаду»- «Антимайдан». І всі побачили, що не тільки матеріально допомагає Банкова ДНР-ЛНР, утримуючи їх за рахунок українців, але й постачає їм залізницею зброю і боєприпаси ще й зі свого боку!

ОТЖЕ, ДО КОГО ЩЕ НЕ ДОХОДИЛО, ТО ВЖЕ ПОБАЧИВ: У ВЛАДІ В УКРАЇНІ ПРАВИТЬ АТИУКРАЇНСЬКА БАНДА ХАЗАРО-ТАТАР, ТІСНО ПОВ’ЯЗАНА З КРЕМЛЕМ.
Наші втрати, де чомусь велика частка талановитих, патріотичних офіцерів-командирів, зумовлені не тільки воєнними діями росіян і колабораціоністів, але, дуже вірогідно, й ліквідацією їх зі спини.
ОТЖЕ, МИ НЕ МОЖЕМО РОЗРАХОВУВАТИ НА «ПЕРЕВИХОВАННЯ» ЦІЄЇ ВЛАДИ, ЗАКЛИКАТИ ЇЇ ДО РОЗУМУ. ЦЕ ВТРАТА ЧАСУ Й ЗУСИЛЬ. ТАК САМО, ЯК ЗАКЛИКАТИ ДО СОВІСТІ ПУТІНА. ТРЕБА МІНЯТИ ЦЮ ВЛАДУ. ДОКИ ВОНА НЕ ПОМІНЯЛА УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД НА ЙОГО ЗЕМЛІ НА ЯКИЙСЬ ІНШИЙ. ДО ЦЬОГО ЙДЕ, НАС ВСЕ МЕНШЕ, МИ ВИМИРАЄМО. ТОЖ МУСИМО ЗУПИНИТИ САТАНИСТІВ І САТАНІЗМ, ЗАХИЩАТИСЯ І ВІДРОДЖУВАТИСЯ.
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.