НОВИНАРКА-ОГЛЯД 23.01.18

1.Журналісти «українських»-юдейських медіа аж підскакують, радісно верещачи, ведучи репортажі про Давос, де «небувало багато говориться про Україну, як Україні допомогти». Українці мають знати, що там грошовими мішками, юдеями-глобалістами обговорюється, як і хто буде доконечно приватизовувати Україну і творити там Третю Хазарію.

2.Закон про окуповані території — юдейське крутіння. Війна війною не названа, а тому відповідальність Росії за злочин у міжнародному юридичному полі є досить примарною. Підтримувати терористів-сепаратистів і напасти однією країною на іншу — це різні міжнародні юридичні категорії, які мають зовсім різні наслідки. Контрабандна торгівля не скасована. Полонені не мають статус військових. Міжнародні норми, зокрема віденські по веденню війни, не діють. І купа інших речей. Цей закон, зварганений рабинами з Банкової сумісно з рабинами Кремля, є гібридом, який дає безмежне поле діяльності для юридичного крутійства у процесах щодо відповідальності Росії за агресію проти України. Не кажу вже про внутрішній юридичний хаос в Україні щодо війни. Цей закон — такий самий гібрид, як і почата війна обома рабинськими сторонами, і її ведення ними. Глобалісти «в курсі» цієї гібридності. Не посвячені у ці «тонкощі» міжнародні політики і люди, що слідкують за цими подіями шоковані цим законом.

3.Жидівська країна «Греція», створена юдодинастичним Лондоном у 1830 році з жидів вихрестів, котрих ватиканські і «великосвященногерманські» юдеї — історики-фальсифікатори найменували «греками», від слова хрест – cris, cric, gric, шантажує слов'янську країну Македонію, у котрої левітами, «конструкторами» фальшивої історії, вкрадено назву Македонія і названо нею свою грецьку провінцію. Серед греків ведеться пропаганда проти Македонії, країни, що у 1991 році вийшла із складу СФРЮ – Соціалістичної Федеративної республіки Югославія і стала самостійною державою. Нещодавнє опитування греків по питанню назви Македонії показали, що 68% греків бажають зміни назви сусідньої країни – Македонія. Це греки про чужу країну, яка існувала далеко давно до того, як було утворено Грецію і придумано «греків»! І сьогоднішня юдейська влада Македонії(так само юдейською є влада і в Україні)… хоче провести референдум, чи «конкурс» по зміні назви Македонії! Абсурд! Змушують міняти назву не країну — крадія чужого, а назву країни, у якої цю назву вкрали! Македонії забороняють мати власну древню назву! Хто – штучностворена на чужих землях нещодавно країна Греція, населення якої є прийшлим, а корінне – зачищено! Так само, одним і тим самим методом, амстердамські юдеї зі своїм амстердамцем Ісааком, вихрестом у «Петра першого» вкрали у нас назву Русь і назвали нею постординську фіно-татарську Московію. Таким чином, еквілібристикою назвами і місцями юдейські ідеологи намагаються поховати для людства справжніх авторів античної культури, котру генерували романці-анти-руси-слов'яни-українці, ареал проживання котрих на захід — як мінімум до Одера, Галлії, всі Балкани і Фракія, і приписати авторство Цивілізації якимись засранцям! Чорні люди – юдеї-«греки», татари, котрих зробили албанцями Албанії в Тирренії, тепер при Греції(хоча первинна Албанія була на сході північного Кавказу) — то все прийдешні паразити. Як і мадяри і румуни на слов’янських землях. Македонці не повинні повестися на підступну ініціативу їхнього владного жидівства. Ми повинні повернути свою назву Русь і назвати Україну Русь-Україна. Чи Україна-Русь.
МАКЕДОНЦІВ ЮДОМАКЕДОНСЬКА ВЛАДА ВЖЕ ЗМУСИЛА ВИЗНАТИ ДРУГОЮ ДЕРЖАВНОЮ МОВОЮ — ТАК ЗВАНУ АЛБАНСЬКУ, ПРОНИКЛИХ, ІНВАЗОВАНИХ У МАКЕДОНІЮ ТАТАР-АЛБАНЦІВ!
Плутаючи сліди слов'янської Тирренії, юдеї дали таку саму назву -Тірренія — провінції на північно-західному березі Італії, біля Пізи, Ліворно, навпроти Монако через затоку, левіти навмисне заплутували історію, аби світ не дізнався, що Рим — то Романія-Візантія, а не Італія, в котрій Риму, на якому «побудовано» античну історію, ніколи не було, а він насправді існував у Анатолії, Малій Азії. Тобто, правду, що не «греки» є авторами античної елінської Цивілізації, не видумані греки породили цивілізацію, А анти – Рим: Русь-Україна і Романія — колись один народ і одна держава по північному і південному березі Чорного моря. Тепер на півдні, на землі Романії, це дика кочова сельджуцька Туреччина.
P.S. Цікаво, отого дивного персонажа — Олександра Македонського: як будуть тоді називати, чи його «греки» запишуть у свої земляки і сучасники? Етнічним «греком» його фальсифікатори-юдоісторики вже зробили.

4.Величезна різниця між депозитними ставками по валюті(долар 2,25 проц. до 6 міс.) і гривні 12,5 говорить про спекулятивний характер банківської діяльності в Україні щодо гривні. Тобто, Нацбанку. Бо такої відповідної гривневої інфляції не існує. А високі ставки по кредитам є смертельними для економіки. Тобто, головні споживчі гривневі кредити – іпотечні, є недоступними, а у валюті тепер не видаються зумисне. Автокредити — те ж саме, а це означає обертання українських грошей лише по малому колу — короткострокові кредити в малих сумах на недорогий товар. Не існує також реальних довгострокових кредитів із доступною ставкою, ефективних для промисловості, виробництва — як по довгостроковості, так і по процентній ставці. Це штучностворена юдеями у владі ситуація, прогнозованим наслідком котрої є блокування розвитку економіки України і злиденний рівень добробуту українців. На фоні виходу Росії з кризи, бо нафта різко зросла у ціні, Україна паде у прірву.

5.Порошенко «обмовився по Фрейду», як трактують ЗМІ, при виголошенні промови на День Соборності України. Назвавши «чобіт окупанта» спершу українським, затим виправившись на «російський». Продивившись відео, слухаючи інтонацію, я можу впевнено сказати, що то не випадкова і не підсвідома «обмовка». Це абсолютно усвідомлена, чітко і послідовно, без сум'яття проговорена, запланована у блюзнірській фарисейській промові, які у Порошенка є такими всі, зневажлива до українців зумисна обмовка. І я розцінюю її як публічний сигнал, черговове підтвердження лояльності Порошенка партнеру Путіну, мовляв, от насправді як я думаю: як і Кремль — що то саме українці є окупантами у Криму і на Донбасі. Це усне продовження відомого запевнення Порошенком ФСБ у письмовому вигляді «не чинити дій, які суперечать інтересам Росії», опублікованому нещодавно грузинами.

6.Чому судді один за одним беруть самовідвід по справі Штепи? Якщо бути чесним суддею, то треба буде відкривати справу проти Турчинова. Штепа подала достовірні документи до Генпрокуратури про фінансування, підтримку Турчиновим і Яценюком їхнього друга і, дуже вірогідно, теж з ізраїльським паспортом — Гіркінда. Саме Турчинов, агент старозавітних глобалістів, який віддав без спротиву Крим Путіну-Росії, підготував умови також і для розгортання сепаратистських подій на Донбасі, гарячої кривавої війни, блокувавши знищення добровольцями і ЗСУ гіркінової колони, що тікала із звільненого Слов'янська на Донецьк, і особисто стримував, не давав добровольцям звільняти південний Донбас, прибувши на місце, змусив їх відійти західніше Широкіного, та ще й блокував надання їм броневої підтримки, бо тоді добровольці могли й Кубань повернути Україні, не лише Донбас.

7.Феесбешниця Наташа Влащенко на минулому своєму шабаші на ЗІКу запросила мерзотну юдогниду Портнова. Юдокацапня верещить про права журналіста запрошувати «різних носіїв інфрмації», про «плюралізм думок», про "істинну демократію" у відповідь на хвилю народного гніву. Паскудь ворожа. Навіть доводити, що то інформаційна диверсія не хочеться. Гидота…

*************************************************************************************************************************************************************
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.