Недобрий для України день

1. Нахабне, навмисно публічне жорстоке вбивство Вороненкова.

Вороненков у силу свого характеру, своїх власних цінностей, а напевне і українських генів(колись це прізвище точно було Вороненко) вирішив покинути Систему Росії, яка нищить особистість, є ворожою світу і людині. Переїхав в Україну, привізши багато таємниць, які є компрометуючі для Кремля і особисто для путіна. І вже встиг дати свідчення про Януковича і путіна. З яких доведено, що путін використовував Януковича для прикриття повзучого захоплення України. Нагадаю, що вже почалася робота по слідству Гаагським міжнародним судом по кремлівським особам і війні в Україні. І перспектива для них отримати карний висновок – більш ніж вірогідна. Особливо для путіна. Вороненков міг бути дуже цінним для України і Гааги, корисним як експерт по кремлівським внутрішнім питанням. Своїм переїздом саме в Україну, покинувши Росію, Вороненков, як відома фігура в Росії також показав, що Росію не цінує, а саме Україна є для нього пріорітетнішою. Наплював на рускій мір, на скрєпи, на «духовниє цінності». «Прєдал». Ну і Вороненков колись працював у російських органах. А неосталіністи зради не прощають. Особливо неєврею – ті тікали прямо у США і там дотепер живуть. Як Кулагін, наприклад, чи Буковський. Етнічність для юдотатарського кремля має значення. Без всіляких сумнівів вбивство сплановано і виконано Кремлем. А Вороненков, покинувши Росію, щиро виривався з лабет гебістської шайки, що захопила Росію. Розумна і загалом чесна, як на мій погляд, людина. Мені його жаль.
Тут є ще один момент, який черговий раз підтверджує, що військовий прокурор Матіос – є чистим кремлівським агентом. Ми це відразу зрозуміли, як він по завданню банковокремлінської влади нищив добровольчий рух, починаючи з Торнадо. Як він виступав з цим у Шустера – такого аморального, брудного типу я на публіці не зустрічав. Маю на увазі оту дурню з «посвідченням бувшого бійця Нацгвардії». Те саме можемо сказати і про Антона Геращенко. Та й Юрій Луценко теж втягнутий у компанію. Йде війна, панове, і ворог у нас діє як у себе вдома. Тут небезпечно. З Росії вже до нас ніхто не перебіжить. Тут те ж саме. Тилу у нас немає. Це наслідок того, що маємо прокремлівську владу.

2. «Добре обладнаний артилерійський склад» у Балаклії, як сказав Гройсман, підпалили.

Як правило, це завжди робилося аби приховати жахливу нелегальну торгівлю зброєю, боєприпасами українського совєцького, чи постсовєцького офіцер’я. Але цікава хронологія: щойно сталася подія, як Порошенко видає указ про режимність у зоні АТО для цивільного населення. У звєязку з «загостренням». Раніше ніяких «загострень» не було. Просто війна. І нічого екстраординарного у державі. Навіть воєнного стану.А тепер — «загострення» і «стандартні заходи безпеки». У зелених зонах, в лісах, перебувати українцям не можна. Користуватися раціями заборонено. І інше. Прикрився, правда, забороною проводити екскурсії в зоні АТО(і де тепер будуть екскурсувати нічим більше не зайняті українці?), ловити рибу і т.п. дурнею. А оголошується це о 10.47. Хто ж і коли готував цей документ? Очевидно, що до того, як склад почав горіти. А підпалили склад не у Закарпатті, не на Тернопільщині, не у Київській області, бо режимність у зоні АТО буде виглядати абсурдно, не пов’язано територіально, а у Харківській. Саме біля зони АТО. Для чого це все пороблено? Для блокадників. От який страшний результат для кримінального владного олігархату дала блокада. Бо всі паскудства, що чинить влада потрібно оплачувати. Не тільки заробляти собі на скоринки золотих батонів, котрі вони возять хлібовозками кількатонними, а й добувати ресурси для оплати всієї зграї покидьків всіх рівнів, котрі їх обслуговують. А тут обірвалося. Ну не будуть же владні бандюки лізти у свій власний сармак за черговими 30 срібниками для іюд! Іуди мають працювати на самоокупності – нелегальною, контрабандною торгівлею. Частка з того належить на зарплати іюд. Тож блокада – це дуже серйозно! Ото й намагаються по єшуїтськи поступово, старозавітними методами-прийомами повернути свої ґешефти, витіснивши народних блокадників і контролерів подалі на відстань, коли вже нічого не видно.

3. Сьогодні була хороша програма на каналі Zik про українську мову з ведучим Дроздовим, котрого я не дуже шанував у попередніх своїху статтях у мережах.

Я знаю, як він вів раніше. І знаю, хто він. І знаю, що ніколи, в жодних обставинах не можна довіряти цьому народу, бо більший ризик помилитися, ніж ні. Не знаю, чи це загальноукраїнський рівень так сприяв загостренню патріотичності Дроздова, чи це старий метод втирання у довір’я, особливо на початку діяльності Київського офісу каналу, але я не роблю позитивних висновків щодо Дроздова. Дуже малоймовірно, що він щирий. Бо знаємо, як старозавітні маніпулятори можуть маніпулювати – розвивати, підсилювати, поширювати навіть націоналістичні рухи, а потім їх компрометувати і валити. На даному етапі сьогоднішня програма Дроздова є для нас, українців, позитив.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Дата публикации:

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.