Масові убивства в Україні, або хто за цим стоїть. Жертви юдосатанистів

Аброськін, неукраїнець, заступник Авакова, вчора озвучив смерть волонтера у Харкові. Ніби у квартирі вбитого «граната випала з його рук і вибухнула». Якщо запал не вкручений у корпус гранати, чека не знята, то граната сама по собі не вибухає. По тому, хто заявив про цю трагедію, яких зі смертю щоденно у нас по кілька, – Аброськін – можемо говорити про авторство злочину.

30 грудня минулого року, кілька днів тому, у Івано-Франківську сталася страшна біда. Загинула поетка, цілителька, психолог, рідновірка Оксана-Русана Гордієнко, 37 років, її чоловік 26 років, четверо дітей — 10, 10, 5 років, одному не було й року — Огнезар, Ївга, Ведана, Тивер. Русана і її чоловік відновлювали основи українства, що тягнуться з глибин тисячоліть. І ця сім’я була вбита. Офіційна версія – отруєння чадним газом. «Висновок»» закріпили на засідання Ради з її головою і керівниками МЧС області. Ви чули про отруєння чадним газом від заводських котлів? А ще й людей у активному стані, коли вранці всі на ногах, збираються на роботу, знаходяться у різних кімнатах, у тому числі у ванній? У цьому ж будинку, у квартирі поряд з квартирою сім'ї Грушицьких, тоді ж знайдено мертвою 22-річну дівчину сусідку. Вірогідно, небажаний свідок вбивства сім'ї, дівчині не пощастило стати свідком.

Співачка Мар'яна Грушицька, у Буську Львівської області повішена на горищі 6 вересня 2017 року. Влада кваліфікувала як самогубство. Хоча активне життя Мар’яни повністю виключає будь-який мотив до самогубства. Все швидко і тихо прикрили. Мар’яна багато виступала з українськими піснями, влаштовувала вечори пам’яті ВБИТОГО Кузьми Скрябіна(як же сатанисти ненавидять все 100-процентно українське, де українська душа, а не формальність з вишиванкою!!!), фестивалі родинної творчості, волонтер-організатор благодійних концертів на допомогу воїнам та сім’ям, що постраждали від окупації.

У липні 20116 року ВБИТО художника українського РОДУ ВІКТОРА КРИЖАНІВСЬКОГО. За неофіційною інформацією від офіцерів СБУ його ритуально вбито у своїй майстерні. Ножем нанесені удари під певним кутом у характерні місця на визначену глибину, що абсолютно відповідає юдейському ритуальному вбивству. Рідновіри про це знають.
Раніше ВБИТО, зарізано ножем останнього мольфара Закарпаття Нечая. Сподіваюся, не останнього.

Кілька разів сатанисти намагалися вбити і Діда Петра Утвенко, брусилівского, з Житомирщини, ясновидця, народного лікаря, українця з небаченими можливостями.

У вересні минулого року вдома у Івано-Франківську знайдено мертвим Олександра Джуса, 28 років, юриста, що виграв суди по тарифам у ахметівському Київобленерго. Переміг їхніми ж інструментами – юридичними, влаштовану мерзотою світу в Україні вампірську систему безмежного паразитизму. І його вбили. Головна зброя купки сатанистів – підле вбивство. Бо відкрито вони ніколи не можуть перемогти. Не вписуються у цей світ, не можуть чесно зайняти у ньому рівне місце.

Ця сатанинська зграя вбила «Лісника», що міг реально очолити їй збройний, професійний опір, як вбила генерала Кульчицкого.

Тих, хто відроджує НАШЕ, хто БАЧИТЬ БІЛЬШЕ, ніж інші, і бачить вперед, сатанисти вбивають. Бо з нашими оракулами, волхвами, пророками, мольфарами воювати на ментальному рівні вони не можуть. Бо є прозорі. Ховатися, маскуватися, прикидатися, брехати не можуть – все видно. Тому вони вбивають. Вбивають всіх, хто відновлює свій Рід, свою націю, свої знання, свою мову, наші втрачені людські можливості, традиції, неповторні риси. А ми серед всіх людей маємо цього найбільше. Як автори Цивілізації. Люди з творчим Духом. Сатанисти намагаються в Україні народ привести до єдиного, абсолютного, люмпенського сірого знаменника, до мовчазної покори, де не буде генів героїв, безкорисних волонтерів, тих, хто віддає, а не загрібає, тих, хто має душу і здатний на співчуття, на роботу і ризик заради народу, своєї країни, хто може організувати, чи стати у першій лаві нищити сатанистів і сатанізм. Філарета Хаббад нагороджує у своїй «Менорі» у Дніпрі, а відродження українців вбиває. Красномовно.

Наші «непомітні» втрати у внутрішній війні, яку ведуть з нами юдейські сатанисти, набагато більші і болючіші від фронтових. Сотні, тисячі в рік. Найкращих. Наш стержень.
Але ми є тими єдиними, хто відроджується знову і знову. Бо ми корінні. Всі інші – похідні або чужі. Бо нам допомагає Рід, з якого наші герої знову і знову приходять на нашу землю, народжуються. І ми врешті переможемо. Тяжко, з величезною кров’ю, що проливаємо віками у війнах з сатанистами, але переможемо. Бо такі закони Всесвіту, Всесвітнього Розуму.

www.youtube.com/watch?v=8eTBFnpfKnY

******************************************************************************************************************************************
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.