Маємо досить сенсаційну подію – США нанесли ракетний удар по сирійському воєнному аеродрому

Загинули люди, яким ця війна зовсім не потрібна. Прості люди.

Удар у відповідь ніби сирійському бомбардуванню з цього аеродрому 4-го квітня міста Хан-Шейхун, котре контролювалося повстанцями. Причому з нібито використанням зарину. Поширено фото з жертвами, серед них 27 дітей. Пішла інформація, ніби у тілах дітей знайдено зарин. Праведний гнів вилився у воєнну акцію, котра зламала ситуацію у Сирії. З встановленням воєнної, політичної і моральної переваги США над Росією. Як локальної, так і стратегічної. Трампа вже ніхто у партнери Путіна не назве. І позиції сирійської влади теж ще більше ослабли.

Як оцінювати дану подію і наслідки? Для цього треба повернутися назад до подій цього регіону. І згадати, що під надуманим приводом була почата війна США у Іраку, і Ірак, як держава, практично перестав існувати. Загинуло до 1,5 мільйона іракців. На благополучну Лівію було скоєно напад, спочатку гібридний, а авіація Франції потім знищила міста Лівії, вбито 50 тисяч мешканців, зруйноване життя благополучних лівійців. Моссад вислідив і вбив лідера Каддафі. За що – причин ніхто не назвав. З снайперів у Сирії почалися вбивства мирних громадян і спровокована війна. Асад починав як президент з європейською освітою, демократичним менталітетом і не у його інтересах було вести війну проти самих сирійців. А у сирійців не було ніякого мотиву починати у країні хаос. Навіть на ґрунті шиїтсько-сунітських відомих відносин. Держава ж була спокійною і відносно забезпеченою. Сирія ще й традиційно православна держава, незабаром Великдень. І це вже вдруге такий «подарунок» сирійцям напередодні свят. Почата війна у Йорданії. Все це війни, які веде Ізраїль. Чужими руками. Є вже й початок війни у Саудівській Арабії. Я вже писав – Ізраїль руками інших країн веде війни проти сусідніх держав. Є план Великого Ізраїлю за рахунок територій перерахованих держав.

Це фон, на якому відбулася подія вночі. До сьогоднішнього дня Трамп вів себе як антиглобаліст. Він проявив своє чітке уявлення, хто у цьому світі є хто і його бажання припинити глобалістський сіоністський поступ по світу. І це є добре. А тут він блискавично зрефлексував. Емоційно? Так виглядає.

А тепер, кому вигідно те, що сталося. По-перше, міжнародна публіка знає, що є злочинець, який вбивав мирне населення. Є Трамп, котрий не м’якотілий Обама, і він це довів. Є підняте сіоноглобалістами стадо у США і Європі, яке намагалося мочити Трампа на демонстраціях, мітингах, у медіа, як відвертого противника глобалістів. Тепер ці затихнуть. Якось незручно буде, бо Трамп ніби показав справедливу силу і відновлює позицію США як держави, яка може огризнутися, і знову грати роль світового поліцейського, хоча він заявляв протилежне. А може, будуть сподіватися, що Трамп може стати «своїм»?
З іншого боку є маркери, які можуть нам показати, кому вигідно. Це Франція і Німеччина, котрі під сіоністами. Це друг США – Великобританія. Це Австралія. Це Польща з проізраїльським керівництвом. Це Клімкін з Турчиновим. Це Ізраїль, котрий верещить, коли йому наступають на мозоль, чи просто не у його інтересах, а коли у його інтересах – то або мовчить, або виказує задоволення. Тут він приєднався. Особливо нас цікавить реакція Туреччини. Яка точно не є проізраїльською. Але й вона ніби виступила з підтримкою США. Турки у присутності лікарів ВОЗ робили розтини жертв. І це їхні висновки. Тоді турки не брешуть. Не має сенсу. Заковтнули?
Дамаск і його союзник Росія стверджують, що бомби, скинуті під час авіаудару, влучили у склад вироблених опозиційними повстанцями снарядів з отруйними речовинами. Самі повстанці і США заперечили цю заяву. Але ж США самі напередодні перевіряли Сирію на предмет наявності хімічної зброї. І їх висновки – у Сирії хімічної зброї немає.

Все це, як мінімум, співпадає з інтересами Ізраїлю. Якщо не ним організована підстава. Поки що ми бачимо загальний одобрямс і гнівний рефлекс на зформовану картинку або реальну хімічну атаку. Я не вірив би одразу про хімічну атаку, знаючи, як зараз формують новини на пустому місці і можуть влаштувати провокацію, чи підставу. І можу трохи подумати за інші варіанти, як це технічно виглядало. Не виключаю, що і у літаках Сирії містилися бомби з зарином, про що і пілоти сирійські, і командування їхнє могло і не знати – міг же хтось від Росії їх підсунути? Міг. А в Росії У Кремлі повно Ротенбергів. І навколо. Могли і у російські ЗС у Сирії проникнути і влаштувати провокацію. Могли і «повстанці» дійсно мати зроблені ними отруйні речовини, які вивільнилися під час бомбардування. Чи підсунуті їм. Тим же Ізраїлем. Подібні «знахідки» у «повстанців» вже бачили. Ну, я різні варіанти конструюю. Адже віддали сіоністи(Турчинов) Крим Росії, аби та влаштувала там базу для воєнних дій у Сирії у інтересах Ізраїлю? І ми бачили, що Росія бомбардувала зовсім не ті об’єкти, котрі «було потрібно», а у інтересах Ізраїлю. Я вже писав, що Кремль представляє собою далеко не одностайну команду, а ізраїльтяни там себе почувають далеко не чужими і навіть не дуже гостями. Тобто, я припускаю варіант, що Ізраїль міг використати Росію у Сирії як канал «доставки» зарину. Зі скиданням провини на Росію(без жодного мого співчуття до Росії) і прогнозованими діями США. Бо дуже вже тупо було би, якби Асад чи Росія бомбардували свідомо місто з мирними мешканцями – наслідки і реакція – абсолютно прогнозовані, а необхідності такої точно у Росії чи Сирії не було.

На даний момент мені здається, що глобалістам вдалося втягнути Трампа(причому без санкції Сенату США, як належить по їхній Конституції) у свою авантюрну акцію, завчасно сплановану у комбінованій грі. Тоді це погано для Трампа. Якщо ж би він до цього часу грав спектакль, що дуже мало вірогідно, а тепер «проявився справжній», то справи були би для світу кепські. Для України теж. Бо ми тоді маємо дуже примарні перспективи на сувернітет, і реальні на жидівську глобалістську окупацію на найближчий час. І Трамп вже їм не перешкода. У їхніх планах суверенної розвинутої України точно немає. І Росія тут ні до чого.

Коаліція терористів Тахрир Аш-Шям, котрих фінансує, не маю сумніву, Ізраїль, заявили, що цей удар є «даром Аллаха» і відразу ж почали наступ.
Японія і Болівія ініціювали засідання Раби безпеки. Японія знає, що таке авіаудари — авіація США колись зруйнувала Токіо, знищивши мирне населення, як атомна бомба.

Чому Асад не виступить з заявою і поясненням ситуації і своєї позиції? А може те місто і не сирійська авіація бомбардувала? А ізраїльська, як це вона часто у Сирії робить?

Поки що не маю однозначної позиції щодо події. Побачимо далі, як вестимуть себе зацікавлені держави. І Трамп.

Жаль, у нас на ТБ-каналах немає об’єктивної аналітичної програми і аналітиків по війні у Сирії і війнах на Ближньому Сході. Бо там дуже складна проблема, заплутана, і сторонньому важко розібратися у тих подіях.

_______________________________________________________________________________________________________________
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.