Чому така істерика у Польщі щодо України, і хто її організував?

Блог пользователя  Svyatoslav Kyivskyj: Чому така істерика у Польщі щодо України, і хто її організував?

Щодо заяви міністра МЗС Польщі юдея Моравецького, такого самого «поляка», як в Україні є «українцями» Черновецький, Коломийський, Бердичевський, Житомирський, Уманський, Бужанський і подібні «топонімічні» євреї. На походження Моравецького вказує його прізвисько-топонім – Моравецький, похідне від Моравія. Колись Великою Моравією правив «наш» проюдей «Святополк»(870-894). Тепер це в основному Чехія, хоча туди входили і інші землі, у тому числі частина польських земель. Жидівство через нього опанувало Велику Моравію, у т.ч. слов'янські Судети, Богемію, Словаччину, Сілезію та ті слов’янські землі, що тепер називаються Угорщиною — все це ми, слов'яни. Після Святополка ці землі були віддані напряму юдейству, юдохристиянському церковному — «святому Петру». От і ведуть свою лінію сьогоднішні юдеї пам'ятю про власні золоті часи панування над слов'янами у Великій Моравії. Вони чітко знають всі періоди історії і географію, де вони програвали, а де їм вдавалося найжирніше паразитувати на народах – з тих земель, топонімів, де вони перебували, наймасляні свої часи серед інших народів, зокрема звідти і беруть собі прізвища. А по цьому ми можемо і характеризувати ту чи іншу групу цієї групи, бо у різних місцях у них дещо різна історія, дещо різне походження і поведінка їхня з цього дещо відрізняється. Без розуміння цих речей ми не будемо чітко собі уявляти цілісну картину мотивацій і дій сьогоднішнього юдейства. У даному випадку вони знову сіли на Польщу, але вони не є Польща як народ в цілому. У антиукраїнстві вони єдині з Кремлем.
«На певні речі можна дивитися з різної перспективи», — прем'єр Польщі поставив Хмельницького в один ряд з Гітлером і Гіммлером.

Відповідь проста.

1. Сьогоднішні владні польські і кремлінські космополіти(а польські і московські разом, бо Кремль — то держава у руках інтрнаціональної нації, як і з нещодавна — влада в Україні) знищили справжніх поляків у організованій ними авіадиверсії під Смоленськом. А президент Качиньський вже робив успішні кроки з юоку польської влади по взаємопорозумінню з українцями, двох слов'янських народів, що не подобається тим, чиє старозавітне гасло — розділяй і владарюй. Бо саме вони з Казимира ІІІ, котрий віддав за гроші Польщу жидам, котрих гнали з усієї Європи, і є тією загребущою агресивною силою, котра лізла з Польщі в багату Україну і потім її нещадно грабувала. До того ж Польща тоді працювала у цьому напрямку не дивлячись на антиукраїнського листа до Сейму у 2013 році від 148 депутатів Верховної ради з партії ХАзарова — регіонів і від юдокомуністів з проханням визнати Волинську трагедію геоцидом польського народу, чим і самих поляків тоді шокували.

2. Вже настає розуміння, хто провокував Волинську трагедію, започаткувавши першу кров і увімкнув закон розкручування взаємної помсти. Це інтернаціональний юдобільшовизм із його ідеологічною і силовими службами. Затим, пропагандою, примітивну рефлексуючу свідомість люмпену в будь-якій країні можна направити в потрібне русло, аби лише пропагандистські ресурси були в своїх руках. А радіо, газети-журнали-лектори-пропагандисти чиї ж? А праведна ненависть за вбитих сородичів — природно, сама активується у будь-якої нормальної людини. В причинах, ініціаторах ніхто копирсатися не буде, бо на поверхні не лежать. Так класично починалося в Придністров’ї після першого провокаторського пострілу в міліціонера гебістським найманцем. Майсткерклас по демонстрації методики, яка застосовувалась юдами завжди. У тому числі, коли глобалісти валили Ірак, Єгипет, Лівію, Сирію, так було на Майдані-2014. Сучасну антиукраїнську пропаганду «Волинської різні» побудовано на видану на кремлівські гроші фальшивку «істориків» Владислава і Єви Семашків книгу «Людобойство».

3. Україна і Польща активно працювали, і нормальні люди в обидвох країнах продовжують працювати, над створенням Союзу Міжмор'я. Чи Балто-Чорноморського союзу. Союз цих двох слов'янських держав, підкріплених затим Чехією, Словаччиною, іншими слов'янськими державами, Литвою, Молдовою… породжує величезну силу у Європі, котра є адекватною силою проти Кремля Шаломова-Менделя(Путіна-Медвєдєва) – Ротенбергів і взагалі є відродженням аріанської атлантичної Цивілізації – антів-еллінів-русів-українців.

А ще один глобальний геополітичний гравець не потрібен ні Кремлю, ні інтернаціоналістам-глобалістам, центри котрих є Ізраїль і Лондон. Для сатанинського ж юдейства ця чиста сила є його кінцем. От і розкрутила навмисне джидаївська влада у Польщі, яку західні глобалісти і східні інтернаціоналісти-більшовики поставили на місце загиблих поляків, цю політичну істерику з метою недопущення утворення цього союзу і відродження Цивілізації, її джерела з аріанської України. Сьогоднішня влада Польщі має стати основним зовнішньодержавним прикордонним гальмом України разом з іншими – тюркською Угорщиною, циганською «Румунією» — чужих Європі племен, а внутрішнім антиукраїнським, антиаріанським інструментом є юдеї в українській владі і кочові ординці-татари, що отаборилися у нас у Тавриці, з нещодавна – по-тюркськи — «Крим». І всюди, у цих всіх перерахованих, є домовленість з джидаями, або в руках джидаїв є безпосередня влада у цих країнах.
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.