АТЛАНТИДА - МИНУЛЕ УКРАЇНИ

… МАЄМО ЗНАТИ!..

ЄДИНА У СВІТІ, ОДНА РАСА, ЄДИНА У СВІТІ, ОДНА ЦИВІЛІЗАЦІЯ.

Або чому нас з такою ретельністю і систематичністю нищать.

Результати наукових досліджень німецьких вчених. І інших.

atlantis-schoppe.de/

(почавши читати цю мою статтю, дочитайте до кінця)

Чесні науковці все це знають, але світова політика на це наклала табу. Табу накладено у інтересах тих чорних сил, котрі поступово захопили території атлантичної Цивілізації, придумали для людства фальшиву історію, накинули йому програмуючі тоталітарні, підкорюючі їм людство, ідеології-релігії, загнали свідомість людей у брехливу, сконструйовану ними психо-інформаційно-поведінкову матрицю-коробку, фактично програмуючи і контролюючи поведінку людей. Мета цього — паразитувати на людях, котрі виробляють своїми трудом і інтелектом продукти, які присвоюються паразитами, не здатними ні творити, ні за власною ініціативою ефективно працювати. Можуть лише мавпувати, копіюючи, повторюючи ті процеси, технології, що винайдені творчими. Як правило, присвоюючи авторство виноходів собі. Люди не розуміють, що ж насправді відбувається у світі, що, і хто стоїть за глобальними і «знаковими» — локальними подіями, люди спостерігають, але не можуть об’єктивно знати їх мету і природу, бо не знають істини. Особливо історичної, яка визначає все. Для того, аби ми все це зрозуміли, згуртувалися, сконцентрували всі наші сили і діяли правильно, маємо знати ключовий момент у історії людства, що стався 7500 років тому. Ця грандіозна подія розвернула розвиток людства зовсім не у той бік, котрим шляхом ми мали піти, якби не ця подія. І наслідками якої скористалися пізніше світові темні сили, які ми визначаємо як сатанистські, і які великими неправдами, злочинами, кривавими, підступними методами почали процес захоплення світу Цивілізації і гальмування його розвитку, присвоєння її здобутків. Цей процес розтягнувся на тисячоліття, але темні сили розробили свій план як довгостроковий, бо їх мало, і вони могли діяти лише через залучення певних груп, деяких сил Цивілізації на свою користь як важелями. А це потребувало довготривалої підготовки організації сприятливих для цього обставин. І закриття правди для людей і блокування розвитку Цивілізації. Спершу загальмовано технічний, потім заглушено і духовний, гуманітарний розвиток. Багато знань з Цивілізації було заховано від наступних поколінь. Мова йде за катастрофічне ослаблення єдиної Цивілізації на Землі в результаті екзогенної природної катастрофи, Цивілізації, що жила по природнім, справедливим законам Космосу. А можливо, катастрофа була і не природною. Але дискусія про це – окрема підтема. Цим ослабленням скористалася протилежна Цивілізації по її сутності – Антицивілізація. Це мої термінологічні визначення, а думаючі люди, хто ще ці терміни від мене не чув, розуміють, чи зрозуміють, хто є ким, дізнавшись про описане. Хто є атланти-анти, котрі називалиися і іншими іменами — і як таври, і як арії, і скіфи, і руси-українці… а хто є «глобалісти», керівники Антицивілізації. Цією катастрофою став прорив світового океану до прісноводного озера Атлантис, навколо котрого був Центр Цивілізації – Атлантида, відома з переказів Платона. Відразу: Атлантис – Чорне море, Атлантида – Україна.
Як відволікаючий маневр, глобальна сатанинська сила, проникнувши у всі інституції ведучих суспільств, міжнародних організацій, у тому числі наукові, назвала океан Атлантичним, географічно намагаючись відвести подалі увагу від справжнього центру Цивілізації — Атлантису. Та намагається «помістити» її десь у цьому океані. А факт, згадки про імперію аріїв Атлантиду пропагандою, систематичним сарказмом, підтасовками, фальшуваннями досить успішно перетворила, перевела у розряд міфів. Вчених, котрі викривають фальшиву історію і показують справжню, намагаються ізолювати. Та вже правда настільки виходить на світло в епоху глобальної інформації і комунікацій, що контролювати цю інформацію, приховати, неможливо.

Автори наукових досліджень, про які піде мова далі, висвітлених у своїй книзі, німецькі вчені, є обережними, вимушені в умовах панування сіонізму-сатанизму просувати свої дослідження, не наражаючи себе на звинувачення у симпатіях Гітлеру, антисемітизмі, і попереджають, щоби їхня наукова праця не була використана з «нацистською метою». Тобто, аби атланти, вони ж арійці, аріани(дивіться мою статтю «ЯК УТВОРЮЄТЬСЯ РІД. АКТУАЛЬНА ПРИТЧА-БУВАЛЬЩИНА) не були публічно представлені людству, як автори всієї Цивілізації на Землі. Ви ж знаєте, які закони у Німеччині встановила сіонська агентура глобалістської Антицивілізації, зґвалтованій після поразки у війні проти світового сіонізму-сатанізму сіоністами, як переслідуються згадування про арійців, виявлення їм симпатій, німецький національний патріотизм, і будь-який інший, якщо у глобалістів руки до них досягають. І ми дуже вдячні цим і всім сміливим вченим, що показують нам нашу історію, історію Цивілізації.

Інформація з їхньої книги, застереження перед викладенням матеріалу:

«Відмежування від правого радикалізму.
Рання цивілізація, яку ми пропагуємо, з високим розвитком у Малій Азії(південна Антія, тепер Туреччина, первинна — в Україні), є справжньою родзинкою технічних розробок в Україні та на Балканах, і в більш пізньому, поворотному для цивілізації вихлюпуванню її в Малу Азію і Єгипет, як правило, (ця рання цивілізація)не підходить для підтримки будь-яких расистських Німецьких тенденцій. Швидше за все, такий погляд сприяє європейському об'єднанню(вимушений інтернаціоналістський пасаж авторів у євроінтеграційному дусі). Тому ми говоримо про всіх індоєвропейців за сьогоднішнім типовим для всіх них, об’єднуючим стандартом. Ми чітко відокремлюємося від будь-якої расової ідеології. Якщо посилання на цю сторінку має сумнівний шлях, ми просимо про це повідомити авторів.».
Автори також нагадують посилатися на їх авторство матеріалів при їх розповсюджені, і застерігають, що і рисунки, і фото з праці є авторськими і інших вчених. Тобто, це широка праця і авторів книги, і залучення результатів досліджень інших вчених.
_________________________________________________

Книга німецьких вчених Гамбургського університету Шоппе – професора батька і сина(© Christian und Siegfried Schoppe):

«АТЛАНТИС І ПОТОП У ЧОРНОМУ МОРІ» «ПОНТОПОЛІС — ЄВРОПЕЙСЬКА ІДЕНТИЧНІСТЬ»:

«Близько 7500 років тому сухопутний міст між Азією та Європою відокремлював океан від прісноводного озера, відомого сьогодні як Чорне море. Оскільки після останнього льодовикового періоду крижані листи розтанули, а дзеркало океану неухильно зростало, природна гребля розмилася, що спричинило величезний потік. Неолітичні поселення раніше формувалися навколо прісноводного озера, які стали жертвами катастрофічної повені. Ми вважаємо, що на ПІВНІЧНО-ЗАХІДНОМУ континентальному шельфі сучасного Чорного моря(Поділля і північніше, та більш широкий ареал на схід – включно новоутворене після Потопу Азовське море), який був включений до звіту Атлантиди Платона, була відносно велика і відносно розвинена культура. Ми називаємо цю культуру Понтополісом, оскільки термін „Атлантіс“ значно перенасичений як міф(навмисне глобалістськими юдейськими істориками переведений у розряд міфів) після 2500 років історії(тобто міфізація всіх старших, відомих реальних історичних подій, які відбувалися давніше як 2500 років тому), тому всі сторонні спостерігачі цього матеріалу є упередженими(щодо його правдивості, не сприймають як факт, що реально існував).
ЦЯ КУЛЬТУРА Є НЕ МЕНШ, НІЖ ЗАГАЛЬНА ОСНОВА ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ, ЩО Є, ПО СУТІ, КУЛЬТУРНИМ КОРЕНЕМ ЄВРОПИ. [Теорія Потопу Атлантиди], виділено авторами».

У цій моїй статі я подаю вогрі на початку посилання на сайт, де розміщена ця книга та інші матеріали, та як бібліоргафія, і переклад фрагментів тексту книги німецьких вчених, які у числі інших досліджували древню цивілізацію антів-атлантів і прийшли до висновку, отриманого шляхом дослідження грунту дна Чорного моря у берегів України, визначення віку донних прісноводних і морських відкладень на межі цих двох фракцій, що був Потоп прісноводного озера, котре існувало на місці Чорного моря до 5510 року до нашого часу, яке було залите солоною водою з світового океану-Середземного моря внаслідок руйнування суходільної вузької смуги, що відокремлювала озеро від океану, і яке було розташоване нижче рівня його поверхні. Суходольна смуга була перепоною, природнім бар’єром для сполучення вод океану і озера. У бібліографії книги ви побачите посилання на праці і інших авторів дослідження античної-атлантичної цивілізації озера Атлантису. Там вказано і посилання на проведення інтернаціональних наукових конференцій по Атлантису-Чорному морю.

Не знаємо цього лише ми, об’єкти-українці! Котрих досліджують! І котрі і є тими самими атлантами-антами, що започаткували європейську Цивілізацію. Цивілізацію білої раси. Здобутки котрої ми знаємо як античну культуру. Яку, відводячи від справжнього її творця-народу, приписали видуманій „Древній Греції“, котрої ніколи не існувало.
Наукового матеріалу у світі по Атлантису-Атлантиді накопичено досить багато.

Якщо коротко резюмувати, то ці дослідження підсумовуються так:, але з моїми додатковими висновками і матеріалами:

1. Всесвітнього потопу не було, фізично це абсолютний абсурд, вчені легко це довели. Потоп був локальний.

2. Вчені з 90-х років вивчали осади на дні Чорного моря –рештки равликів, скойок(раковин), інших твердопанцирних молюсків, і знайшли чітке розділення на: ранній шар – у якому були виключно прісноводні мешканці; і пізніший: морський, що жили виключно солоній воді. Радіоізотопний та інші аналізи проб з межі цих двох шарів вказує на вік наймолодших, притаманних солоній, і найстарших, притаманних прісній воді молюсків: він один — 5510 років до нашої ери.

3. Ці результати підтвердили результати досліджень 2005 р. авторів книги такі самі висновки досліджень американських геологів Пітмена-Райяна в 1996 році, що були у свою чергу підтверджені у 1999 році американським першовідкривачем Titanic Робертом Баллардом, а пізніше дату катастрофи підтверджено у 2004 році при вивченні грязевих родовищ у Чорному морі біля берегів на півдні України. Новим шляхом пішла дослідницька група авторів у 2005 році – вона використовувала спеціальні свердла для дослідження утворених осадів і пісків у результаті змішування морської води з прісною водою озера. І знову датування родовищ підтвердили дату потопу – біля 5500 років до нашого часу.

4. До 5510 року д. н. ч. на місці Чорного моря було прісноводне озеро, менше за дзеркалом води(площа поверхні озера) і глибиною, яке знаходилося нижче рівня океану, що на той час ще більше піднявся в результаті, очевидно, танення пластів льоду на полюсах. Різниця рівнів вод складала 130-155 метрів. З історичних джерел встановлено, що це озеро називалося Атлантис.

5. У 5510 році під натиском океанічної води стався прорив суходільних перепон між Середземним морем і прісноводним озером Атлантис у місцях, відомих тепер як протоки Боспор і Дарданелли. Озеро Атлантис перетворилося в солоне море. Сьогодні це Чорне море.

6. Час заповнення озера морською водою дослідники називають по-різному: одночасно, на протязі року, на протязі 30-ти років, судячи по інформації Платона, – можливо, в три прийоми, в три етапи.

7. Навколо берегів озера Атлантис була відносно високорозвинена цивілізація. І «епіцентр» цієї Цивілізації по даним вчених розміщувався на ПІВНІЧНОМУ ЗАХОДІ ОЗЕРА, тепер це шельф, під водою, все покрито 30-меровим шаром намулу, піску, гравію. З північно-західного центру Цивілізація найперше розповсюдилася у Анатолію(тепер Туреччина), та Єгипет, потім і у інші близькі і далекі регіони. Потоп підірвав цю Цивілізацію. Всі технології, навички того часу, як архітектура, кераміка, металургія, математика, геометрія, астрономія, медицина, постраждали, оскільки виробнича база, що містилася безпосередньо на берегах Атлантису, і саме яка й забезпечила розвиток і процвітання цієї Цивілізації, була знищена водою, пішла під воду. Інфраструктура, яка пов’язувала інші регіони цієї Цивілізації з центром, зазнала нищівної ерозії, ламання, руйнування. Занепала і перервана густа, напружена торговельна мережа, яка пов’язувала Атлантис з Індією, Китаєм, іншими регіонами, де сьогодні Германія, Великобританія. Постачання периферіям лісу – з Карпат, кедру – з півночі центру території, якою сьогодні є Україна, солі, оброблених металів, різних виробів, припинилося. Усі культурно-освітні заклади — школи, театри, бібліотеки, обсерваторії, академії, що утримувалися процвітаючим суспільством, були зруйновані. Збройні сили, які покладалися на управління і фінансування з центру, в якому вони там вигляді були, бо великих міжцивілізаційних воєн на початку не було, були дезорганізовані, зруйновані. Все центральне управління було зламано, обірвано. Життєвий потік живильного соку з центру припинився, бо напруга діяльності в інфраструктурній мережі різко впала, зникла. Периферії втратили зв’язок з Центром і свій статус як периферій, і величезна імперія розсипалася на багатополярну, з деградованими у всіх сферах життя, власними незалежними локальними центрами. Цивілізація занепала під впливом екзогенних сил. Шансів на відновлення до попереднього рівня, стану, вже не було. Настали незворотні деструктивні зміни. Надалі повільно почали формуватися нові центри, хоча з більш примітивною організацією, але формувалися інші мови, системи письма, так зване «вавилонське стовпотворіння», та всі вони всюди мають ОДИН КОРІНЬ: АТЛАНТИЧНИЙ-АНТИЧНИЙ. Всі теперішні так звані «індоєвропейські мови», а також всі культури сьогоднішніх індоєвропейських народів беруть свій початок з одного північно-причорноморського регіону. З України. Це нині добре відомо всім, як згадують у книзі її автори — Шоппе(насправді вузькому колу вчених і зацікавлених, у тому чисолі „еліта“ Антицивілізації, відома нам як юдейська). Болгарський морський геолог Петко Димитров знайшов у Чорному морі на глибині 120 метрів неолітичну миску з персонажами старого європейського сценарію(характерного для Атлантичних сюжетів). Пітман і Райян однозначно рекомендують шукати основу індоєвропейської культури у Чорному морі. Біля України. У Вінці(Вінча), Болгарія, знайдено античні шрифти-скрипти, які мають вік 6 тисяч років до нашого часу і котрі в масі своїй потрапили з хвилею міграції атлантів-антів після Потопу до Фракії, Балкан, далі у Європу. Аналогічні шумерським. Тобто, Шумер являвся периферією античної цивілізації з центром у Північному Причорномор’ї, і виник пізніше. Ці шрифти ми раніше знаємо в Україні. Їх розшифровують як сучасні трипільській культурі, що має не 5-6 тисяч років, як вважалося, а вже є дані – 9-10, 12 тисяч років. А то й більше. Але громадськості про роботи що наразі ведуться в Україні по розшифруванню цих скриптів не повідомляють. Україну, як джерело цієї культури, приховують від світу. Якість і кількість вивчених символів у знайдених зразках є достатня, щоб стверджувати і наявність шрифту у Європі(Україні) у цей давній час. Але після знищення Романії(Візантії) левіти, опанувавши потрібними впливовими важелями у Європі, змусили світ говорити про його історію виключно у тренді ними ж виписаної «Біблії». Немає сумніву, що існує багато археологічних знахідок на території України, що вказують на первинність її, як джерела Цивілізації. Багато піднято, але заховано у спецхранах під сімома замками. Особливо у радянський час в Росії. Багато археологів-свідків понищено, відсунуто, в сталінські часи розстріляно. У Криму, нашій древній античній Тавриці, сьогодні Росія форсовано працює по археології. Кремль знає про Антику-Атлантис і намагається привласнити її собі, як власне джерело, правонаступницею якого має бути Росія. Через доведення, що Україна є периферією Росії, давньої України не існувало, а існувала Росія. Антична. З Візантії. Іншого варіанту у Кремля немає, бо мусить собі ліпити чужу історію, своєї немає, Росія – штучно створена держава. Але і ці намагання у неї, що почалися з 18 століття, — провальні. Різні наукові джерела досліджень доводять, що більше 5 тисяч років тому у Європі існувала єдина культура, що відбивається у кераміці як стрічково-керамічна. Тобто, одна Цивілізація. І її центр – в Україні. Що пізніше ця культура розпалася на дрібніші, інші керамічні культури. Як розпалася відразу після Потопу і слабка колонія Центру Атлантіс — «Центральна Європа», що тоді існувала, на багато шкалків, як вказують доповідачі на конференції 2008 року по Атлантису. Ця керамічна культура, як вважають вчені, зародилася на сході сьогоднішньої Угорщини, держави прийшлих туди тюрків-мадяр, на землі атлантів-аріан-слов'ян-рутенів-русів. Тобто, у древньому античному Закарпатті і прилеглій йому західніше(тепер Мадярщина) території — Starcevo-Körös-Cris-культура. Звідки і потрапила ця культура з переселенцями-біженцями від повені через Карпати на Балкани, відома як культура Вінці(Вінчі), по назві місцевості розкопок у Болгарії. Існувало одне паніндоєвропейське письмо і одна спільна індо-європейська мова. Атлантичні-античні. Праукраїнські. Які в різних регіонах після Потопу розпалися на похідні, обумовлені регіональними особливостями, але зберігаючи спільну основу. А атланти-анти, вони ж ахейці-егейці, таври-тиррени і ін., після потопу утворили Атлантиду ІІ на Балканах, зокрема, у Фракії, Тирренії, на Криті, що відома як цивілізація Мікен, а потім Меной, та відродили у значній мірі у Анатолії, охопивши в тому числі регіон островів, що сьогодні точно відтворює-копіює захопленні іудеями, так званими «греками», ці острови для повного контролю-панування над торговими шляхами у всьому регіоні, що проходять межи них(пам’ятаєте, що лишався один конкурент – маріанський Картаген, котрий, на думку юдейських правителів, що захопили Романію-Рим, «мав бути зруйнований»?). Дивіться на сучасну мапу Греції, якій сьогодні належать всі ці острови. А вони всі є наші. У тому числі і Кіпр: не грецький, не турецький, а істоично наш, античний, з античною Кріто-менойською культурою і населенням нащадків атлантів. Атлантида ІІ утворювалася абсолютно за точно розрахованим сценарієм опанування найвигідніших місць, які першими були колонізовані новою хвилею атлантів з Центру, що мали значно більший потенціал для цього, ніж місцеві ранішні поселенці, які вважалися до Потопу хоч і недалекою, але периферією Атлантиса. Процес колонізації, який поділявся на два етапи – перший тривав 100 років, другий – 400 – всього 500 років, був керованим адміністрацією міграції(таким собі МНС), і був настільки продуманим, що прицільно освоював у першу чергу найкращі, найвигідніші місця в Європі з точки зору ресурсів, в першу чергу зродючих земель, клімату, водних і доступних суходільних комунікацій. Археологічні знахідки у Європі, які відносяться до вищої технології, доводять, що ці предмети було принесено з Північного Причорномор’я, а місцевих подібних не виявлено. Технологія і порядок колонізації Європи атлантами описані науковцями-дослідниками. На вказаному сайті є. Сліди одомашнення рослинних форм Центральної і західної Європи є виключно із Східної Європи, з території Північного Причорномор’я та Закарпаття, а також з Малої Азії-Анатолії. Кераміка, домашні форми та поселення є надзвичайно одноманітними за загальним виглядом(навіть якщо відбулися незначні зміни), від Словаччини(Закарпаття), до Франції. Найвражаючий ефект неолітичної діаспори атлантів після Потопу – його швидкість заселення Європи з України — території між Україною і Францією: Пітер Богуккі з Прінстону розказав про цей Похід-колонізацію, а так звані наукові «критерії Роуза» пояснили, як це відбувалося(принесення атлантичної культури) завдяки колонізації виключно атлантами(українцями). Перша хвиля евакуації атлантів прокотилася по українському-атлантичному Дунаю до Рейну протягом 100 років, а друга – протягом наступних 400 років накрила з України всю Європу з його відсталими мезолітичними рідкими поселеннями, що жили полюванням та збиранням. Дуже швидко(за 100 років першої хвилі), водночас, було врегульовано-зорганізовано, у т. ч. адміністративно, територію від Рейну до Галле/Заале та Баварії, Австрії, Чехії, та західної теперішньої Угорщини(на її східних землях- Закарпаття та пилеглі західні землі — простягався західний кордон Центру Атлантиди-Цивілізації. Пізніше зусиллями юдейства Європейський порядок, встановлений атлантами-українцями, був зруйнований. У хаосі темні сили вилучають свою жирну вигоду. Впорядкування Європи новою, абсолютно домінуючою над попереднім місцевим населенням, хвилею мігрантів, показали археологічні розкопки з величезним масивом даних, зокрема церковних(у Рейнгегенді) і гробничих керамік, датованих 5400 роками до нашого часу. Стрічкова, лінійна(Бандкерамік) кераміка, що була у Атлантисі у Центрі Цивілізації, абсолютно чітко з’являється у Європі після 5510 року, що визначено радіоізотопним методом С14, поширюючись блискавично по Європі на протязі десятиліть(перша хвиля в межах 100 років). До цього часу у Європі археологи знаходять лише невеликі поселення, рідко розташовані, що свідчить про нерозвинене тут суспільство. Міграція атлантів по Дністру, Бугу, Дніпру, Дону у верхів’я поки що не досліджувалась, але очевидно, ці шляхи мігрантами використовувались так само.

8. Досліджені генетичні шляхи евакуації-міграції після Потопу абсолютно чітко ведуть своє джерело аналогічно культурному з Центру Атлантиди, з України.

9. Після Потопу дуже щільно заселеної території Атлантиди вижило достатньо людей, але був знищений Центр Цивілізації атлантів, і ці люди, побоюючись нових потрясінь, хвилею пішли розселятися від Центру. Як у бік Карпат, Балкан, Середземномор’я, на північ Європи, так і на схід, у бік Індії і Китаю, де вже давно були їхні представники, їхні колонії. Це була хвиля міграції того ж самого народу з центру Цивілізації, який жив і на периферіях, куди мігранти йшли. Відбулося накладання однакових генетично і аналогічних у основі культури пластів, відмінних лише за рисами місцевих особливостей.

10. Дещо подібна ситуація у «лайт»-варіанті була у 5 столітті нашого часу при падінні справжнього Риму – першого Риму – Романії в Анатолії(»Візантії") з її периферіями-колоніяями – Лівії, Єгипту(тоді під Лівією і Єгиптом називалася територія від Сирії, включаючи країни Леванту — те, що пізніше стало Ліваном, Галілею, СамАрією, юдейським племенем…) аж до заходу північної Африки. Тобто, падіння Віз-Анту, спадкоємця Трої. Тоді Романія-«Візантія» теж утримувала тогочасну Цивілізацію. Італійський Рим виник багато пізніше, був скопійований з Романії деміургами-сатанистами, як фальшивка-Росія була скопійована з України як Русь. З падінням Романії внаслідок захоплення її юдеями, які, висмоктавши з неї нутро, вдосталь нажирувавшись, коли відчули небезпеку помсти, привели туди найманців-тюрків, які її нищили. Самі ж завчасно, як робили завжди, переправивши награбовані багатства у підготовлене нове гніздо серед чужого народу – нової їхньої жертви, перебиралися туди. І юди-католики, з Європи з задоволенням спостерігали криваве нищення Романії-«Візантії» дикими кочовиками- турками, їхніми найманцями. Не надаючи допомоги, блокуючи надання допомоги Романії-Візанту іншими країнами Європи. Падіння Цивілізації-ІІ у 5 столітті відоме як початок епохи «мороку середньовіччя». Людство у цей морок деградації і жорстокості вкинули юдеї.

11. Розмови про біблейський Ноїв ковчег локально ведуть до царства Урарту, що є регіональним спадкоємцем «трипільської» Аратти, Цивілізації атлантів-АРіїв Оранти, а гора АРарат не має ніякого відношення до Вірменії, якої тут не було ще довго, тисячі років, бо вірмени тоді ще не сформувалися у Мезопотамії, Аккаді-Ассирії, як там само і їхні брати по крові — юдеї. Ноїв ковчег — це міф, створений юдеями-левітами, конструювавших свою фальшивку «Старий завіт» з відправної точки – «всесвітнього потопу», завдання цього міфу є «підняти» рівень води «світового потопу» на висоту до круглої цифри – 5 тисяч метрів, аби логічно виходило, що дійсно був всесвітній потоп, який затопив сушу, і лише вершини найвищих гір стирчали, а міфічна коробка-ковчег мала утримуватися знизу водою потопу – «гідродомкратом» на поверхні до застрявання її «на Арараті». Є і інші міфи «варіантів врятованих у різних місцях – Гільгамеш, Девкаліон, що був «відправлений» так пізно 2500 років після реального Потопу — аж 2000 років до н.е. недавніми міфотворцями у неіснуючу тоді Грецію, яка виникла лише у 1830 році, Филимона і Бевкиду «відправили» у Фригію, Центральну Анатолію, вавилонський аналог Ноя Утнапішту «помістили» на сході Анатолії. Вчені вивчили технічні і обставинні можливості існування великого «ковчега» і начисто відкинули таку вірогідність. Про походження цього міфу і яка тодішня реальність могла підштовхнути до створення його і подібних – окрема розмова, взагалі це просвітницьки дуже цікаво, але Ной тут ніяк фігурувати не може. Причиною ж біблейського міфу є зафіксовані тоді випадки порятунку людей сільськогосподарських поселень Атлантиди, яких вода застала у дерев'яних хатах, так само що були у домашніх тварин і птахів у дерев'яних будівлях для них, аналогічних конструкцією, що археологи знайшли у Європі після міграції атлантів від потопу. Ото деякі з них і було прибито до берега постійним напрямком вітру з північного заходу, Якраз на південно-східний берег моря. Але це було в один час після потопу, а не рознесено по тисячоліттям, як це зфальшовано у міфах. І цих випадків було небагато, бо процес надходження морської води через прорвану природну греблю був бурхливий і нищівний.

Ми, українці, прямі нащадки великої Цивілізацій Аратти-Атлантиди, представляємо смертельну небезпеку для сатанинської Антицивілізації, бо ще маємо потенціал відродження нашої Цивілізаці, яка є світовою, панкультурною. Тому нас намагаються знищити, шматуючи нашу територію, найдревніші — мову, культуру, фізично мордуючи і систематично масово вбиваючи, залишки нас планують трансформувати до втрати ідентифікації як українців. Особливо звірствують сатанисти у останньому столітті, і останній час, бо вважають, що реалізація їхнього плану по повному захопленню світу вийшла на фінішну пряму, і план скоро буде виконаний-завершений, і це є правда. І вони планують заселитися в нашу Україну серед нас і замість нас, понищених.

Саме від нас залежить, чи план буде реалізований, чи ми його зірвемо. Бо для світу справжні події в Україні невідомі, світові показують зовсім іншу картинку, і він не буде нас захищати як нащадків антів. Замість нас, світові підсунули фальшивку – «греків».

МИ ЗОБОВ’ЯЗАНІ ЗІРВАТИ ЦЕЙ ПЛАН І ЗНИЩИТИ АНТИЦИВІЛІЗАЦІЮ ШЛЯХОМ ЇХ ВИКРИТТЯ, А ЗАТИМ ТИБУНАЛУ І ПОКАРАННЯ-ЛІКВІДАЦІЇ ЇХНІХ ЛІДЕРІВ, РОЗМЕЖУВАННЯ НАЦІЙ, ЛІКВІДАЦІЇ ПОБУДОВАНОЇ АНТИЦИВІЛІЗАЦІЄЮ СИСТЕМИ, ПЕРШ ЗА ВСЕ БАНКІРСЬКО-ЛИХВАРСЬКОЇ ТА МЕГАПРИВАТНОВЛАСНИЦЬКОЇ, ЗАМІНИ ЇЇ НА СИСТЕМУ СПРАВЕДЛИВОГО РОЗПРОДІЛУ СЕРЕД ЛЮДЕЙ ВИРОБЛЕНОГО НИМИ ПРОДУКТУ, ВСТАНОВЛЕННЯ ЦІЛЬОВИХ ЮРИДИЧНИХ І ІНШИХ БАР’ЄРІВ ДЛЯ УНЕМОЖЛИВЛЕННЯ ВІДНОВЛЕННЯ НОВИХ АНТИЦИВІЛІЗАЦІЙНИХ СПРОБ. ЗАГНАТИ У ІЗОЛЯЦІЮ І КОНТРОЛЬОВАНИЙ СТАН ФІЗИЧНЕ ТІЛО САТАНИЗМУ ТА ВРЯТУВАТИ ЕКОЛОГІЮ, НИЩЕНУ ХИЖАКАМИ-САТАНИСТАМИ, РОЗГРАБОВАНУ ЗЕМЛЮ.

КОЛИ ЛЮДСТВО ДІЗНАЄТЬСЯ, ЩО АНТЛАНТИДА РЕАЛЬНО ІСНУВАЛА І Є ПОЧАТКОМ СЬОГОДНІШНЬОЇ ЦИВІЛІЗАЦІЇ, І ЩО ЦЕ Є УКРАЇНА, А АНТЛАНТИ-АНТИ — ЦЕ УКРАЇНЦІ, ДЛЯ ВСЬОГО СВІТУ ЦЕ БУДЕ ШОКОМ. ПРИЄМНИМ ДЛЯ НАС. МИ НЕ ПРАГНЕМО ДО САМОВОЗВЕЛИЧУВАННЯ, АЛЕ І СВОГО НЕ ВІДДАМО.

********************************************************************************************************************************************
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.