В Києві відбулося перше псевдо гей-весілля

У п`ятницю, 8 квітня, у Києві відбулося весілля одностатевої пари – Тимура Левчука та Зоряна Кіся. Церемонія пройшла у конференц-залі ВБО “Точка Опори”.

No comments: http://divannaya-sotnya.com.ua геї Тимур Левчук та Зорян Кісь
На ній було присутньо близько 30 людей. Окрім цього, знімальна група голлівудської зірки Еллен Пейдж проводила зйомки для своєї передачі “Gaycation” про ЛГБТ у всьому світі.

“Це була церемонія, яка не передбачає за собою жодних офіційних документів. Це символічна штука, але для нас це було дуже важливо. Ми вважаємо, що ті люди, які прийшли – це найкраща гарантія наших стосунків, аніж офіційні документи від держави”, – каже Тимур Левчук.

No comments: http://divannaya-sotnya.com.ua 11.04.2016 admin гей-весілля,Київ,геї Тимур Левчук та Зорян Кісь,гей свадьба киев фото

Церемонія нікого не залишила байдужим, тому багато гостей написали пости у соціальних мережах, де поділилися власними емоціями і думками з цього приводу.

“А в нас в офісі справжне гей весілля. З тортиком, гостями, клятвами і всіма ділами”, – першим розповів про це мережі Богдан Глоба.

“Дуже чутливе весілля видалося, дуже зворушливі наречені. Тімур з Зоряном є для мене прикладом сили, мудрості та впевненості, які не зважаючи ні на що, вміють бути щасливими. Пишаюся вами, Друзі і вітаю з одруженням!”, – написала Ірина Земляна.
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.