Атракціон неймовірної щедрості!!! А Ви скористалися нагодою?

Зроблено в Україні: vichekiev.com.ua конно трюковой театр скиф
Друзі, зверніть увагу, що вже два роки, кожної неділі, на березі Дніпра проходить акція — безкоштовні катання для дітей до 13 років і дітям бійців АТО до 18 років. Але Ви та Ваші діти ще жодного разу!!! не завітали, до гостиного кола дружнього колективу тетру СКІФ.
Зроблено в Україні: vichekiev.com.ua конно трюковой театр скиф
Всім відомо, що багато дітей інтуїтивно тягнуться до коней, захоплюються ними і люблять кататися на них. Дане явище зовсім не випадкове: благотворний вплив цих тварин на здоров'я людини складно переоцінити. Саме тому верховою їздою рекомендується займатися в будь якому віці, адже в ряді випадків подібне проведення часу допоможе упередити або позбутися від серйозних захворювань.

Отож, чекаємо на Вас та Ваших діточок щонеділі з 12:00 — 13:00, на майданчику Кінно-трюкового театру СКІФ (м.Гідропарк, за Венеціанським — на ліво, йти вздовж узбережжя 5 хвилин), де в дружній атмосфері проходять безкоштовні катання.

Зроблено в Україні: vichekiev.com.ua конно трюковой театр скиф
Зробіть подарунок дітям та собі, завітайте до нас та пам«ятайте — при спілкуванні з кіньми слід дотримуватися головного принципу: треба бути впевненим та спокійним. Іноді це вкрай складно зрозуміти на початковому етапі відносин з цими дуже великими і сильними тваринами.
Зроблено в Україні: vichekiev.com.ua скіф театр
Якщо Ви вже наважились на спілкування з конем — майте на увазі, що головне завдання майбутнього наїзника дати можливість коню звикнути до себе, і все буде добре. Відмінно в цьому питанні можуть допомогти улюблені ласощі цих тварин: морквина, цукор, яблука або хліб.
Зроблено в Україні: vichekiev.com.ua конно трюковой театр скиф скіф

Для більш детальної інформації телефонуйте 063-645-21-18 093-117-87-95

Цікавий факт — перші малюнки коней були зроблені печерними людьми в Європі близько 50 000 років тому.

Зроблено в Україні: Знаменитые тарпаны из пещеры Шове (тарпан — вымерший предок современной лошади)
Славнозвістні тарпани з печери Шове (тарпан — зниклий вид, прапрадід сучасного коня)
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.