Боярський Вертеп

Боярська ініціативна група під керівництвом ГО «Валькірія» сього року збирає ВЕРТЕП — тепер Повстанський. Зв'язкова, Повстанці, Ірод, Чорт, Тоталітарна Система, Пастушки, Ангел та багато інших 7-8 січня 2017 року завітають до Вас!

ЖИТТЯ: Політичний Боярський Вертеп 2016 р.

Нагадуємо, що Боярський Вертеп є благодійним і зібрані кошти йдуть на добрі справи. Починали ми з малого років 5 тому, але утвердилися у 2014 році. Тоді мали виступ у революційному КМДА, куди потім і віднесли усе наколядоване. У 2015 році Боярський Вертеп зібрані кошти направив у Волонтерський Центр «Фролівська 9/11», створений для допомоги людям, які були змушені залишити свої домівки через війну на Сході, а іншу частину — на закупівлю медичного препарату «Октаплекс» для згортання крові для потреб Дніпропетровської міської клінічної лікарні ім. Мечникова ubb.org.ua/uk/project/1167/ Минулого року ми допомогли Добровольчому Медичному Батальйону Госпітальєри закупити мастили для реанімобілів.

Цього року ми вирішили направити зібрані кошти (сподіваємося, що їх буде багацько!) на допомогу бас-гітаристу гурту Кому Вниз — Сергію Степаненку. Знаємо як багато добрих справ робив і продовжує робити сей гурт. Кому Вниз формують правильну свідомість у своїх слухачів і є музикою сильного духу.

ЖИТТЯ: Боярський Вертеп

Отже, запрошуйте наш Повстанський Вертеп!
Тривалість коляди — 18-20 хвилин
Кількість осіб — 18-21 осіб.

Зауважимо! Ми не працюємо за гроші, адже основна мета Вертепу привітати народження Христа і перемогу Добра над Злом. Тому пожертви Ваші йдуть на благодійність.

Деталі у приватне повідомлення чи за телефоном — 0975919297.

Автор: Марина Мірзаєва / Марі Мамайка
ЖИТТЯ: від організаторів фестивалю "Під Покровом Тризуба"
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.