Ми маємо це усвідомити - у нас насправді немає друзів.

Голос Народу: Ми маємо це усвідомити - у нас насправді немає друзів.
Ки́ївська Русь (Русь; стцерк.-слов. Роусь) — середньовічна держава на території Східної Європи з центром у Києві. Існувала з кінця IX до середини XIII століть і являла собою об'єднання руських князівств під владою династії Рюриковичів. У часи найбільшої могутності простягалася від Балтійського моря на півночі до Чорного моря на півдні, і від верхів'їв Вісли на заході до Таманського півострова на сході.

Історичним ядром Русі стало Середнє Подніпров'я, де традиції політичного розвитку сягали ще скіфських часів. Провідну роль у становленні держави відіграло Полянське князівство з центром у Києві[5].Київська Русь заклала традиції незалежної державності на території України, в цей час українська народність отримала могутній стимул для свого подальшого розвитку. Український історик Михайло Грушевський стверджував: «Київська Русь є першою формою української державності».[6] Її створення прискорило економічний, політичний і культурний розвиток східних слов'ян та зробила їх рівноправними учасниками політичного життя Європи та Близького Сходу[7].
Всі навколо України зацікавлені у ліквідації нашої найдревнішої цивілізації.
Штучностворена для себе амстердамськими юдеями-ювелірами на руїнах золотої Орди, що окупувала у 13 ст. дикі фіно-угорські народи, котрі стали у 18 ст. «вєлікоросамі», країна Росія повністю опирається на українську історію, присвоївши її собі, як і назву нашої країни, на українських ресурсах, у тому числі людських, географічному положенні України. Немає українського народу – і вже ніхто не скаже, чия насправді є історія, кому належить назва руси, чия найдревніша мова, на якій базуються основні європейські мови. У Польщі ніхто не буде проти, коли західні землі розваленої України відійдуть їй. Дехто у Польщі навіть вже готує реституційні кроки. Румуни, котрі прийшли на нашу землю і зараз там Румунія, хотіли би, аби всі забули, що румуни прийшли з Першого і другого Риму разом із циганами. Трипільська культура в румунській тепер Кукутені – то є наша, українська культура. Буковина, Бесарабія миготить в очах румунських радикалів. Румуни теж не будуть проти приєднати шмат знищеної України – протестів точно не буде. Турки-сельджуки, дикі кочівники, що війною захопили Візантію і є у Анатолії чужими, прийдешніми, мріють про наші південні землі від Кавказу до Одеси, про наш півострів, котрий греки називали Таврида по імені наших південних племен — таврів, а триста років тому тюрки його назвали Кирим, хоча наш півострів має тисячі років свою власну назву Сурожська Русь, де були побудовані сотні міст русів-українців, найперше – Сурожград – місто сонця – тепер Судак. Як мали виключно свої русинські топоніми на півострові гори і ріки. Мадяри, що прийшли з Башкирії, котрих ми пустили на свої землі тисячу років тому у Паннонію, слов’янські землі, через Карпати, теж ласі до наших земель, що були ними окуповані, а сьогодні є і в Закарпатті. Тобто Рим, котрий започаткували ми і навіть по візантійській родословній через Ганну Порфирородну, жону Володимира, та цивілізація належала нам, антам. Греки, також би хотіли, аби світ не знав, що антична культура – то антична, а не грецька, бо греки прийшли на неї, вже готову. А анти – то ми, які і жили і на Балканах, і первинна ВізАнтія – то ми. І алфавіт «грецький» – то наш алфавіт. Триєдинство Бога – то є Прав, Нав, Яв – це НАША ЕТНІЧНА РЕЛІГІЯ! Називалася вона православ’я, що славило Прав, Тепер наша Трійця — Сварог, Перун і Світовит у спотвореному вигляді є найбільш поширеною релігією у світі.

Ми маємо це усвідомити — у нас насправді немає друзів. Окрім литовців і чесних білорусів. І нас систематично нищать. І сьогодні донищують. Витісняють працездатних з України. Ліквідували умови для народження дітей – у нас немає майбутнього покоління. Русифікують і далі, нищачи етнос український. Грабують, аби ми у злиднях віддавали всі свої життєві сили на біологічне виживання… Ми повинні зупинити цей геноцид. Або він зупинить наш рід. І наш народ, котрий породив європейську цивілізацію. І дав світу набагато більше, ніж можуть собі уявити українці.

Дата публикации:

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.