Україна-Польща: спільний ворог, одна ідеологія

Блог пользователя  EvgeMart: Україна-Польща: спільний ворог, одна ідеологія
    У засобах масової інформації розгортається дискусія про політичні репресії на адресу польської патріотичної організації «Гордість і сучасність». Приводом для цькуванн я став матеріал каналу TVN24, який підготували журналісти, побувавши на зустрічі польських патріотів в місті Водзіслав-Шльонський.

    Видатні польські політики вже заявили, що «в країні є фашизм» і, на радість кремлівських ЗМІ, поспішили всіляко засудити подібні прояви «пропаганди нацистського ладу». Українські ЗМІ, політики і різні політологи дану тему намагаються обходити стороною, вважаючи її, по всій видимості, не дуже зручною. Однак Дмитро Ярош не став ховатися під маскою політкоректності і у властивій йому відкритій манері назвав речі своїми іменами.

Блог пользователя  EvgeMart: Україна-Польща: спільний ворог, одна ідеологія

«Так, між українцями і поляками, завдяки провокаціям московської агентури, часом виникають протиріччя, але, незважаючи на це, наявність спільного ворога і загальних цінностей створює передумови для тісної співпраці. Недавня зустріч польських патріотів в місті Водзіслав-Шльонський, на якій були присутні також мої близькі друзі, наочно доводить, що взаєморозуміння між українськими і польськими патріотами можливо. Більш того, наша культурна та ідеологічна близькість повинна стати тим об'єднуючим фактором, що забезпечить нормалізацію відносин між країнами на офіційному рівні, і тим самим дозволить зробити черговий крок до неминучої перемоги над загальним багатовіковим ворогом наших народів».

І адже з ним складно не погодитися: нам необхідно зміцнювати і розвивати співробітництво з, мабуть, єдиною на сьогоднішній день тверезо оцінює історичні події силою в сусідній Польщі. Ініціатива, яка виходить від здорових політичних об'єднань обох країн зможе привести до поліпшення відносин і створення повноцінного союзу між нашими країнами проти загального багатовікового ворога.

    Хто знає, так цілком може скластися, що гнані зараз усіма справжні патріоти Польщі через якийсь час будуть визначати внутрішню і зовнішню політику Варшави.

Дата публикации:

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.