Співачка XENA анонсувала перший в Україні вегансьий показ мод

Небайдужа тусовка збереться у суботу, 19 листопада, о 19:00 в арт-центрі Я. Гретера, що в ТРЦ «Космополіт» (бувший ТРЦ «Більшовик») на Шулявці.

Культура: Співачка XENA анонсувала перший в Україні вегансьий показ мод

В Українському кризовому медіа-центрі відбулася прес-конференція на тему «Розвиток етичної моди в Україні». Хто не в курсі, етична мода, це невід`ємна частина такого прогресивного нині світогляду як Веганство.

Веганська (етична) мода заснована на виробництві одягу, взуття, сумок, вироблених без використання матеріалів тваринного походження — шкіри, хутра, вовни, шовку. Шанувальники етичного стилю носять взуття з тканин рослинного походження — коноплі, льону, бавовни та ін.

На прес-конференції натхненники і адепти етичної моди в Україні, Ніна Семчишин та відома співачка XENA розповіли про свій рух та плани на майбутнє.

«Теплий одяг має бути етичним! Ми не повинні вбивати тварин заради тепла – є багато гідних альтернатив «тваринній одежі», нічим не гірших за якістю — звернулась до присутніх Ніна Семчишин. — Ми запрошуємо всіх бажаючих на перший в нашій країні показ етичної моди, де будуть продемонстровані чудові і стильні вироби українського виробника. Нашу акцію згодилися підтримати багато музикантів з різних гуртів, зокрема, гурт «Кокос», переможці Х-фактору та інші.

Отже, чекаємо вас у суботу, о 19:00, в арт-центрі Я. Гретера, що знаходиться в ТРЦ «Космополіт» (бувший ТРЦ «Більшовик») на Шулявці. Буде весело, цікаво й несподівано!» – запевнили організатори.

«Також під кінець року ми хочемо зробити велику акцію по збору підписів за етичний спосіб життя та етичну моду. Це має бути найбільший за довжиною лист із підписами, і ми хочемо, щоб цю декларацію підписали й найвідоміші поборники за етичну моду у світі. В мене дуже мало часу, багато ідей, я намагаюсь встигати всюди, і це непросто. Але я вірю, що людство неодмінно стане свідомим, та відмовиться вбивати тварин заради власних потреб», — розповіла XENA.
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.