Як російський спецназ знищує російських найманців на Донбасі (відео)

Російські найманці стали скаржитися російським ЗМІ, що їх в Україні знищують свої ж спецназівці. Про це свідчить відео інтерв'ю по скайп-зв'язку з командиром підрозділу бойовиків «Одеса» з позивним «Варяг».



Бойовик в паніці, він розповів, що його підрозділ цілеспрямовано знищується російським спецназом з підрозділу «Вимпел». Переляканий російський найманець заявив, що спецназівці практично зачистили основні сили батальйону «Одеса». Проросійські терористи дезорієнтовані сформованою ситуацією, оскільки не розуміють, що відбувається. Згідно з твердженням «Варяга», 90% бійців його батальйону — це громадяни Росії, які приїхали на Донбас воювати з українською армією. Всі вони воюють безкоштовно, за переконанням, і «нічого не мають за свою добровільну підтримку« армії ЛНР »».

«Але ніколи такого не було, щоб ввести (на Донбас — ред.) росіян, щоб воювати також з росіянами. Я такого підходу не розумію », — шокований« Варяг ».

АТО: Як російський спецназ знищує російських найманців на Донбасі (відео)
Бойовик розповів, що зачисткою його підрозділи займаються не просто представники так званого «ополчення», а спеціально навчені військові з СОБР.

«Це не добровольці з Росії. Туди, до Луганська, СОБР зайшов з міністерства внутрішніх справ, туди зайшли приватні військові кампанії », — зазначив бойовик.

«Варяг» заявив, що представники даних структур це якісь «ланцюгові пси» путінського режиму, яким вказали, кого потрібно знищити, назвавши мародерами, і вони діють згідно з отриманими наказам. При чому, терорист переконаний, що «спецназівців» використовують в темну, а вони, зі свого боку намагаються відпрацювати «досить високу зарплату».

Цікаво, що дане інтерв'ю «Варяга» через деякий час було видалено з відео хостингу Ютуб, зате замість нього з'явилося інтерв'ю іншого бойовика, який також представився командиром батальйону «Одеса», але вже повідомив глядачам зовсім іншу інформацію про батальйон.

Сьогодні вранці, 10 січня, базу «Одеса», яка знаходилася в Краснодоні оточили озброєні найманці «Вагнера». Вони поставили ультиматум про повну здачу зброї, або ж, в іншому випадку, будуть роззброювати силовим шляхом. У підсумку базу «Одеса» все ж роззброїли.
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.