УВАГА ! Бешенна "ОСОБА" гуляє по Львову з двома бульдогами без намордника.

До уваги батьків
.
УВАГА у ЛЬВОВІ гуляє «особа» чоловічого роду з двома собаками без поводка і намордника, причому намордник можна було одіти і на нього бо коли ці «особі „ звернули увагу то він послав на“ три букви» громадян УКРАЇНИ які в той час проходили по доріжці.На очах дітей ці два пса накинулись на маленьку кишенькову собачку і почали агресивно жерти. На окрики цієї «особи» ці пси, бульдоги або з цієї породи, відразу не реагували а добряче покусали цього песика. Це відбулося недалеко від школи де постійно є діти .
Блог пользователя  Роман Франкович Мамчур: УВАГА ! Бешенна  ОСОБА гуляє по Львову з двома бульдогами без намордника.
АТАКА НА ДИТИНУ. «Ми сьогодні були на перев'язці, і в понеділок нас випишуть з лікарні, через три тижні лікування, – розповіла „Сегодня“ Валентина Біленко, мама хлопчика. – Собаки напали на Максима вранці, о 7:30, коли він йшов до школи. Пси повалили його на землю і почали кромсати за ліву ногу, порвали штани. Медики нарахували 16 глибоких укусів на нозі, синок не міг сам ходити! » За її словами, тварини нападають на людей навіть вдень.
На 17-річну школярку Олександру троє собак напали вдень 8 жовтня – повалили на землю, сильно покусали обидві ноги і плече. Дівчинка дивом зуміла відбитися від тварин.

«Ми вимагаємо від влади вжити термінових заходів і прибрати агресивних тварин з вулиць міста, по якому стало страшно ходити.

Блог пользователя  Роман Франкович Мамчур: УВАГА ! Бешенна  ОСОБА гуляє по Львову з двома бульдогами без намордника.
Собаки на сказ не хворі, але їх агресивність по відношенню до людей і дітей абсолютно незрозуміла. Син дуже сильно перелякався. Він тепер боїться виходити на вулицю, особливо коли бачить собак», – розповідає Валентина Біленко.
Місцеву жительку Ольгу зграя покусала першою. «На мене зграя чорних собак напала 17 вересня. Я отримала три укуси в обидві ноги. Найдивніше, що собаки нападають на людей з періодичністю в тиждень. У зграї найагресивніші дві собаки, вони і кусають людей. Від зубів тварин в
Вишневому
постраждала ще літня жінка, але в іншій частині міста», – поділилася з
нами Ольга.
ПОКУСАЛИ ВСЕ ТІЛО. Більше за всіх постраждав 39-річний житель Вишневого Олександр. Його сестра Лілія ГонгальськА розповіла нам: «Брат завжди ходив однією стежкою з роботи. Собаки повалили його на землю, почали кусати. Врятували його щільні джинси і рюкзак, яким він відбивався. Озвірілі тварини переслідували його, стягнули з нього і порвали куртку і кофту. У нього покусане все тіло: ноги, руки, пахви, спина. Він отримав понад 50 укусів, втратив багато крові. Хтось із перехожих вистрілив з ракетниці і налякав собак. Ми, на жаль, так і не знайшли рятівника… Брат сказав, що вже не сподівався, що залишиться живим. У лікарні він пробув два тижні.Після нападу собак він став абсолютно сивим».

Відповідальність до якої можливо притягнути власника собаки

Домашні тварини, в тому числі собаки, є об’єктами права власності і за них несуть відповідальність їх власники. Крім цього, для власників собак встановлені певні правила, якими забороняється вигул без повідків і намордників і в невстановлених для вигулу місцях, а також дозволяється тримати сторожових собак лише на прив'язі і спускати їх з прив’язі лише в закритих дворах. Порушення таких правил може призвести до негативних наслідків, які тягнуть за собою адміністративну відповідальність, встановлену законом. Якщо власник собаки тримає свого улюбленця в місцях, де це заборонено, вигулює в заборонених місцях, або вигулює без повідків і намордників, з нього може бути стягнено штраф, а у випадку, якщо таким порушенням було завдано шкоду здоров’ю чи майну іншої особи – тварину можуть конфіскувати.

 Кримінальна відповідальність

 У разі, якщо напад собаки на особу стався внаслідок винних дій власника такого собаки і особі були нанесені тілесні ушкодження, що відносяться до середньої тяжкості чи тяжких, такий власник може бути притягнений до кримінальної відповідальності за вчинення злочину — необережне тяжке або середньої тяжкості

тілесне ушкодження, передбачене статтею 128 Кримінального кодексу України.

Отже, власник собаки також може бути притягнений і до кримінальної відповідальності, якщо суд встановить наявність в його діях складу злочину, передбаченого Кримінальним кодексом України.

ВИМАГАЄМО ПОСИЛИТИ ЗАКОНИ ЩО ДО ВЛАСНИКІВ СОБАК ЯКІ НЕНАЛЕЖНИМ ЧИНОМ ДОГЛЯДАЮТЬ ТВАРИН В РОЗМІРІ ДО 10000ГРН. ТАКИМ ЧИНОМ БЮДЖЕТ ПОПОВНИМ.

Дата публикации:

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.