Украинцы заняли приемную Кабинета Министров Украины и требовали встречи с Владимиром Гройсманом

6 и 7 марта, около 40 жителей Киева пытались встретится с Премьер-Министром Владимиром Гройсманом и 30 часов провели в приемной граждан Кабинета Министров Украины.

Вопросы у каждого были свои, но заставили людей пойти на такой шаг убийственные тарифы ЖКХ.
Встреча не состоялась по причине отсутствия Гройсмана в те дни в Киеве, но люди намерены снова приходить и ждать встречи, для решения поставленных вопросов.

Выдержка части вопросов, которые народ хочет обсудить с Премьером:
У зв’язку з зубожінням населення через економічну скруту, на яку наклалося значне здорожчання комунальних послуг та ін тарифів, просимо термінової зустрічі з Прем’єр-Міністром України Гройсманом В. Б. з наступних питань:
1. Допомога держави та недержавних організацій на комплексне енергозбереження приватних та багатоповерхових будинків, що дасть змогу громадянам не переплачувати по завищеним тарифам.
2. Створення громадського органу контролю діяльності Кабінету Міністрів України, його структурних підрозділів та місцевих органів влади, стосовно налагодження роботи даних структур в інтересах громадян.
Чиновники, знаходячись в рамках законодавства і посадових інструкцій, замість вирішення питань по яким звертаються громадяни, надають письмові роз’яснення, які практично не впливають на вирішення питань які ставляться громадянами. Це призводить до обурень громадськості які перетікають в акції протесту, інколи переростаючи у сутички з поліцією, постійно підриваючи авторитет державної влади в очах громадян.
3. Нормативні акти та інше законодавство, яким регулюються суспільно чутливі питання, часто не виконуються на місцях (навіть ті що не викликають законодавчих колізій), а всю провину місцева влада перекладає на центральну. Одним із прикладів такого саботажу є не виконання на місцях нормативних актів що призводить до надання населенню неякісних послуг за завищеними тарифами енергопоставляючими компаніями у змові з місцевою владою, оскільки профільні контролюючі структури не взмозі впливати на монополістів з надання послуг.
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.